Аннуитет• 11 ноября 2023
Як не померти з голоду? 2 тисячі на 2 тижні. Порадьте меню
На себе. Тільки їжа. Якщо не їм довго - втрачаю свідомість.
Аннуитет
• 11 ноября 2023
Ответ дляЛенивица-красавица
багато варіантів, з голоду точно не помрете!
наприклад?
Ковбой Хагис• 11 ноября 2023
Ответ дляГарантую неперелевки
Удалено администрацией...
Не грубите!
Тепличная• 11 ноября 2023
Ответ дляГарантую неперелевки
Удалено администрацией...
Тоді не лице, а р….о
Просто красавица• 11 ноября 2023
2 тисячі на два тижні це ще нормальна сума, більшість людей так живуть
Купіть картоплю, крупи, макарони, курятину, сало. Варіть супи, каші і т. д
Шпондєр• 11 ноября 2023
Если будете готовить сами, а не покупать готовую еду , сосиски и пр. , То на 1 человека это реально, даже хлеб спечь в духовке по деньгам будет в 3 раза точно дешевле чем купить.
З понеділка на дієті• 11 ноября 2023
Ответ дляАннуитет
Удалено администрацией...
Де знаходитесь? Філе куряче в Фоззі 136 грн за кг. Трачу десь 800-900 грн на тиждень завжди. Вистачає нормально харчуватись.
Ковбой Хагис• 11 ноября 2023
Ответ дляАннуитет
наприклад?
Винегрет, жареная картошка, гречка с мясной подливой, борщ, гороховый суп, тушеная капуста, вареники, деруны, макароны по флотски
Аннуитет
• 11 ноября 2023
Ответ дляЗ понеділка на дієті
піду куплю
Ленивица-красавица• 11 ноября 2023
Ответ дляАннуитет
наприклад?
якщо ви готуєте самі, маєте знати. Якщо ні, то тоді звісно не вистачить. Наприклад, кастрюля борщу або голубців на 3-4 дні, картопля смажена, каші з котлетами, рагу овочеве з мʼясом і гарніром, салат з буряка або капусти. Млинці. Маса варіантів. Печінка смажена. Можна риби недорогої купити
Столічна штучка• 11 ноября 2023
Ответ дляАннуитет
наприклад?
Вам выше написали и про каши, и про овощи, и на мясо или рыбу хватит. Если вы на мраморную говядину и лосось не претендуете, конечно.
Маурита• 11 ноября 2023
Ответ дляnikolayev
Домашние пирожки, с яблоками, с картошкой, с чем угодно... Тесто на воде, со спредом, но они волшебные. И сытно. Вареники тоже...
От мучного попа будет,как чемодан
Удачная• 11 ноября 2023
Ответ дляАннуитет
наприклад?
А чем вы раньше питались, если вам 1000 мало ?
Аннуитет
• 11 ноября 2023
Ответ дляУдачная
я харчуюсь на 2-3 тисячі в тиждень
Купіть курку (бажано філе, з нього можна багато чого зробити для гарного раціону)
Крупи типу рису, гречки.
Фрукти і овочі обов´язково, навіть банальні яблука і огірки.
Багато пийте, особисто я в часи свого РХП замість їжі жуйки жував)
Для перекусів є готові бутерброди, (вони виходять дешевшими ніж всі продукти якщо робити самому)
Крупи типу рису, гречки.
Ленивица-красавица• 11 ноября 2023
ще доречі паста з тунцем. Пачку макарон по акціям купую по 40 грн приблизно, банка хорошого тунця 45 грн. І це буде на 2-3 дні
З понеділка на дієті• 11 ноября 2023
Ответ дляАннуитет
наприклад?
Наприклад сніданок яєчня з цибулею, хліб, кава з цукром. 20 грн. Обід тарілка борщу, котлета або філе куряче варене, хліб, компот, за все 30 грн . Полудник яблука 2 шт або банан 1 шт. - 10 грн. Вечеря картопляне пюре зі шматком смаженого хека, або мінтая, квашена капуста, або тертий буряк, або тушкована капуста. Пару цукерок. 30 грн. 90 грн на день.
Аннуитет
• 11 ноября 2023
Ответ дляЛенивица-красавица
що вам буде на 3 дні ? банка тунця де 150 грам? нісенітниці говорите
Аннуитет
• 11 ноября 2023
Ответ дляУдачная
Что конкретно?
яка різниця? суми вам достатньо для інформації
Ищу Аленя• 11 ноября 2023
Ответ дляОцененная
Для меня одной это тоже вполне нормальная сумма на еду. Но автор пишет, что если не поест, то падает в голодные обмороки. Может автор вёдрами ест
Ні. Може в автора є проблеми зі здоров´ям. Я не можу не снідати падаю в обморок, бо зранку як прокинулася одразу хочу їсти. Цукор по аналізу 2.9-3.0 то голодна. Стараюсь їсти через однакові проміжки 4години і ситно. Бо стає погано. А тут всі не снідають, і їдять як то кажуть, як пташечки.
Не боюся осуду• 11 ноября 2023
Ответ дляАннуитет
я харчуюсь на 2-3 тисячі в тиждень
Пример меню на день?
Аннуитет
• 11 ноября 2023
Ответ дляИщу Аленя
у вас цукровий діабет?
Чемодан-Вокзал-Майами• 11 ноября 2023
Ответ дляАннуитет
наприклад?
3 кг риса Вам хватит на две недели?
5 кг картошки
2 кг курицы?
2 дес яиц?
5 кг картошки
2 кг курицы?
2 дес яиц?
Аннуитет
• 11 ноября 2023
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
3 кг риса Вам хватит на две недели?
5 кг картошки
2 кг курицы?
2 дес яиц?
5 кг картошки
2 кг курицы?
2 дес яиц?
і нащо мені 3 кг рису і 5 кг картоплі?
Удачная• 11 ноября 2023
Ответ дляАннуитет
Ну, тоді і вам достатньоьдля інформації, що на 1000 гарно можно харчуватись
Гарантую неперелевки• 11 ноября 2023
Ответ дляУдачная
Тролизмом
А то как иначе такую баХатенькую тетеньку сюда занесло)))