Рубаю олівлє• 12 ноября 2023
Мамочки посоветуйте девочке 3 года сапоги зимние, чтоб лёгкие и тепрлые
Куда ж без меня• 12 ноября 2023
Завжди екко купую. В цьому році моїй найменшій 3, купила знову. В перший рік були ще куома. Та щось не прижились
Шумелка Мышь• 12 ноября 2023
Минулого року були том.м - на овчині теплі, не промокали і зберегли свій вигляд.
Коко На Страже• 12 ноября 2023
Ответ дляФуліганка
Chicco - вони не промокають як Ессо + є шерсть всередині.
У мене двоє дітей в ессо - ніколи не промокали
Дайте подумать• 12 ноября 2023
Ответ дляФуліганка
Что нужно делать, чтобы Ессо с гортекс-ом промокли? Разве что вы их сушили под батареей и убили мембрану.
Дайте подумать• 12 ноября 2023
Ответ дляКоко На Страже
Аналогично!
Все до блиску• 12 ноября 2023
Уги шкіряні беріть , суперфіти обережно дивіться повноту , якщо ніжка не вузенька пальчики будуть стиснуті до купи