Морожена_курка• 12 ноября 2023

Чи відчувають провину чоловіки, які кидають своїх дружин та дітей?

Чи можуть вони бути реально щасливими у нових сімʼях? Як новим дружинам жити з таким?
5cmhybyna• 12 ноября 2023
чоловіку потрібно найбільше залишити бастардів після себе
Тумба-юмба• 12 ноября 2023
Ви зараз до кого звертаєтесь?
VitalinkaGL• 12 ноября 2023
по разному,в основном,нет.
конечно,могут.
нормально жены живут с ними.
куча 2-3 браков в окружении и все ок.
5cmhybyna• 12 ноября 2023
Ответ дляVitalinkaGL
по разному,в основном,нет.
конечно,могут.
нормально жены живут с ними.
куча 2-3 браков в окружении и все ок.
оце так оточення
Не люблю натовп• 12 ноября 2023
Думаю, что не все
Смячиком• 12 ноября 2023
Нет, не чувствуют. Да, вполне могут быть счастливыми.
Сегодня не целуюсь• 12 ноября 2023
Так, відчувають. Так, можуть.
В чому саме ваші сумніви? Це звичайні речі, що почуття і стосунки закінчуються і починаються нові. І, на щастя, ніхто вже не змушує знаходитись поряд до віку, бо так треба.

ПС: розлучена, чоловік має нову сім´ю
13чудоСВЕТА• 12 ноября 2023
Ответ дляVitalinkaGL
по разному,в основном,нет.
конечно,могут.
нормально жены живут с ними.
куча 2-3 браков в окружении и все ок.
А як ви приймаєте в компанію нових дівчат\дружин? У нас в компанії лише 1 пара розлучилася, потім чоловік почав приводити нових і нових дівчат, їх ніхто серйозно ніколи не сприймав і в основному ігнорували. Зараз він одружився, але досі його дружина в компанію не влилася
Allein74999• 12 ноября 2023
Ой, яку там провину?)) Як живуть, отак i живуть. Новим жiнкам вигiдно, щоб хлоп забив на попередню сiм’ю повнiстю.
Цибулька зла• 12 ноября 2023
50:50
Комиссия50%• 12 ноября 2023
Все люди разные и соответственно чувствуют все и всё по разному. А дамочки, которые не дают детям видется с папами и выскакивают замуж счастливы? Или вообще отдают детей папе, а сами с новым рожают ещё детей, счастливы, забыв о прошлом? Так что всё очень не однозначно и единого ответа на ваш вопрос нет.
Кофе в лобби• 12 ноября 2023
Ответ для13чудоСВЕТА
Певно як всі вже жінок змінять буде в них нова компанія других дружин
МеняАЖтрусит• 12 ноября 2023
Автор, естественно, скільки в нових шлюбах живуть,в мене батько ось нас покинув 30 років тому, стільки в новому шлюбі,прекрасно живе)
Ren2• 12 ноября 2023
Ответ для5cmhybyna
оце так оточення
це ви та, що їсть один раз в день, але все відразу?
размахер• 12 ноября 2023
Мій колишній не жалкує бо не спілкується з дітьми, поки вони не напишуть
Like-995b• 12 ноября 2023
Это жизнь. И никто цепями не прикован . Моя сестра развелась с мужем и счастлива в новом браке. Друг мужа вообще сияет со второй женой, двое детей родили. С первой вечно мрачный ходил, не любил ее . Масса историй
МатьЧасть• 12 ноября 2023
А по какому поводу должны быть угрызения совести у них?
Алина-1240• 12 ноября 2023
Нет конечно.новым нормально,до поры,пока не вылезут те же проблемы,что в прошлой семье
Янка-угомонись• 12 ноября 2023
основная масса мужиков любит своих отпрысков, пока любит их мать
Млинець Мій• 12 ноября 2023
Все индивидуально