Дрібка щастя• 12 ноября 2023

Які смішні польські слова ви знаєте?

Я коли була в Польщі мені було смішно що поляки кажуть на ліжко "вушко", а слово щоб по полські буде "жеби" у мене асоціація з якоюсь жабою.
А які смішні польські слова знаєте ви?
З понеділка на дієті• 12 ноября 2023
Ответ дляДрібка щастя

звучить як матюки якійсь
Лужко,а не вушко)

автор Дрібка щастя • 12 ноября 2023
Ответ дляДайте вподобайок
Іяке таке вушко?
Поляки так на ліжко казали я ж писала вже
Тоскующая• 12 ноября 2023
Ответ дляДрібка щастя
Дивно я завжди чула вушко
Там вимовляється звук середній між л і в. Для нас він дуже специфічний. І якщо чесно, мені не смішні їхні слова аж ніяк. Але згадалося, як кацапи ржали з наших слів, вони їм такі смішні були. А ржали, тому що дурні, і ніякої мови, крім кацапської не знають.
Полонянка SexShop-а!• 12 ноября 2023
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Нє, ну вчителю курва і япердолю не скажеш, бо то мат, а от заєбісте в розмові то нормально, це не матюк
Як раз подруга працювала вчителькою, правда, в селі, і діти в школі так і говорили :))) при чому не лише при ній, а й при польських вчителях. Ну, спишемо це на місцеву неформальну атмосферу.
А шо сталося?• 12 ноября 2023
Ответ дляСижу_и_плачу
Какі - хурма
Это во многих языках так. В японском каки - это и хурма и устрицы. А пугало - какаши.
З понеділка на дієті• 12 ноября 2023
Ответ дляДрібка щастя
Лужко,як вам чулось вушко не зрозуміло
Тоскующая• 12 ноября 2023
Ответ дляНу що ви, мамо!
Та почти все. Начиная от пшепрошу.
Пукать - стучать
Пироги - вареники
Диван - ковер
Урода - красота
Склеп - магазин
До ютра - до завтра
Просто - прямо
Так красота і в нас врода. Шо смішного...

постою_послушаю• 12 ноября 2023
Ответ дляНу що ви, мамо!
Та почти все. Начиная от пшепрошу.
Пукать - стучать
Пироги - вареники
Диван - ковер
Урода - красота
Склеп - магазин
До ютра - до завтра
Просто - прямо

Автор, спасибо за тему
Девочки, выделяйте, куда ударение падает
Я Головна• 12 ноября 2023
Ответ дляДрібка щастя
О теж згадала про диван-ковер
Я не могла ніяк звикнути і запам´ятати що диван це ковер, і коли чула слово диван то думала що мова йде про диван
А стул - це стол)
Персик - бжозквиня)
Сиреневенькая• 12 ноября 2023
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
У словаків ще плутанина з овочами і фруктами. Слов. овочі = укр.фрукти. а укр фрукти = слов.зеленіна
Да,а как я первое время не раз опозорилась со словом шукать , ужас просто
Полонянка SexShop-а!• 12 ноября 2023
Ответ дляgenteestupida
Курва .. это от кура чтоль ))
Ну як с..ка від собаки
Ясамаякрасивая)• 12 ноября 2023
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
В Польщі теж овочі то фрукти наші . А самі овочі то важива. В Чехії дивно було спочатку слова Увага , то позор у них. І черстве то свіже по нашому.
Ну що ви, мамо!• 12 ноября 2023
Ответ дляпостою_послушаю
Не польські, чеські
Кочічі жрадло, псі їдло, доспелий- соответственно кошачий корм, собачий корм, взрослый
В Чехии меня убивали вонявки и ужасный, который прекрасный))
Счастье_же_вот_оно• 12 ноября 2023
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Ну ми в Варшаві, не в селі, але повторюю що заєбісте це нормальне пристойне слово
Твоя космішна• 12 ноября 2023
Ответ дляНехай щастить
Диня - гарбуз
У нас в Україні багато де гарбуз називають кабаком. Тобто кабак - це не кабачок, це гарбуз.
автор Дрібка щастя • 12 ноября 2023
Ответ дляgenteestupida
Курва .. это от кура чтоль ))
Я взагалі спочатку думала що курва це курка. Мене одного разу спитали поляки яка моя улюблена страва. А сказала що люблю запечену курву в духовці з картоплею)
З понеділка на дієті• 12 ноября 2023
Ответ дляДрібка щастя
Класс,а вони що?
Счастье_же_вот_оно• 12 ноября 2023
Ответ дляТоскующая
В нас врода, а у них пишеться на салоні краси, ’салон уроди’
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 12 ноября 2023
Живу в невеликому містку у і тут всі-від школотрона до пенсіонера говорить «курва»причому ліплять його всюди,в любий контекст. Я в ахері

Ясамаякрасивая)• 12 ноября 2023
Ответ дляпостою_послушаю

Автор, спасибо за тему
Я в готелі працювала, то поляки мені говорили піди запукай у двері до гостей. Чи в номері чи ні.
Счастье_же_вот_оно• 12 ноября 2023
Ответ дляпостою_послушаю

Автор, спасибо за тему
Ударениеив польскому всегда на предпоследний слог
Дайте вподобайок• 12 ноября 2023
Ответ дляДрібка щастя
łóżko
genteestupida• 12 ноября 2023
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Ну як с..ка від собаки
Чем им курица то не угодила )))
Нехай щастить• 12 ноября 2023
Ответ дляТвоя космішна
Так, а творог то сир, і полуниця то трускавка у Львові так кажуть
Полонянка SexShop-а!• 12 ноября 2023
Ответ дляТоскующая
Ну з нас зі зросійщених взяти? Коли моя подруга мене вітала ’з уродинами’ я теж ржала. А коли з греко-католицькими монашками в молодості вчили колядку зі словами ’в шопі народився’ теж ржала.
Счастье_же_вот_оно• 12 ноября 2023
Ответ дляДрібка щастя
Картопля то жимняки
Бабка-ежика• 12 ноября 2023
Ще автомийку я завжди читаю як муйнЯ
ФсеСама• 12 ноября 2023
Ответ дляДайте вподобайок
łóżko
Увужко

Примерно так
Дайте вподобайок• 12 ноября 2023
Поляки з нашої мови також сміються.
Скажіть їм, що Ви дуже хотіли б поспілкуватися.
Бабка-ежика• 12 ноября 2023
І карта скарбничка то карта шкарбонька