Дрібка щастя• 12 ноября 2023

Які смішні польські слова ви знаєте?

Я коли була в Польщі мені було смішно що поляки кажуть на ліжко "вушко", а слово щоб по полські буде "жеби" у мене асоціація з якоюсь жабою.
А які смішні польські слова знаєте ви?
Полонянка SexShop-а!• 12 ноября 2023
Ответ дляЗ понеділка на дієті
На польській уроджини,urodziny польською.Ннмає такого уродини
Є таке українське слово - уродини. Дивіться словник
http://sum.in.ua/s/urodyny

Добротная• 12 ноября 2023
Ответ дляДрібка щастя
А поляки у яких я жила ’курчак’ казали на щапечену курку. Хазяйка якось сказала ’джіщай уготую курчака’ це означало сьогодні приготую курку
Краще не пишіть як казала господиня
Поляки джіщай не кажуть
Летала_НаМетле• 12 ноября 2023
Ответ дляДрібка щастя
В сенсі? Чому дивна і неприємна?
ви хоч подивіться в гуглі, як пишеться слово ліжко польською, і прочитайте. Думаю, хоч латинськими буквами прочитаєте
Бабка-ежика• 12 ноября 2023
Ответ дляА що таке?
Сами вы ’вушко’. Там нет смешных слов. Приятно было бы,если бы смеялись от украинских слов?
Вони сміються з російських: паваротнік і ещё. Чомусь ці слова для них смішні
Дайте вподобайок• 12 ноября 2023
Ответ дляБабка-ежика
Чо ви така зануда? Тож ніхто не пише що поляки ідіоти і не вміють говорити. Просто їхня вимова для нас цікаво звучить
Хіба для російськомовних. Не знаю з чого там сміятися?
З понеділка на дієті• 12 ноября 2023
Ответ дляДрібка щастя
Бо то і є курка,курчак)
А що таке?• 12 ноября 2023
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Просто поляки матюкаються всі і усюди і це не вважається некультурним.
Это не мат

Веселуха Муха• 12 ноября 2023
Ответ дляИщу-брожу
Ну вот потому и вужко ей слышится, вотому что это не чистая Л. Как и ложка - почти вожечка
там Ш даже не слышится. там частая Ж
А що таке?• 12 ноября 2023
Ответ дляНехай щастить
Не «вужко» а «лужко» схоже на наше ліжко, то в них л трохи дивна)
Это не л,это ł
автор Дрібка щастя • 12 ноября 2023
Ответ дляДайте вподобайок
Мовне питання то взагалі не приємна історія. З нас постійно сміялись кацапи. Для них наша мова це якесь «недо»
В кожній мові є слова, які б були не звичні для інших народів. Навіщо ці порівняння?
Тим більше Ви і чуєте ту мову не правильно, а потім додумуєте
Я чула так як вони говорили.
В будь якій мові є смішні слова. Я ж не кажу що поляки погані чи польска мова погана.
З понеділка на дієті• 12 ноября 2023
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
http://sum.in.ua/s/urodyny
Я перший раз,таке чую,я сама з Харкова,тому слова уроджини чула лише в польській мові
Полонянка SexShop-а!• 12 ноября 2023
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Багато чого не знаємо, вчимося :)
ШанельКуКу• 12 ноября 2023
Хурма - какі
автор Дрібка щастя • 12 ноября 2023
Ответ дляДобротная
Один із найважчих а не смішний
Але звісно його всі знають хто був у Польщі довше ніж місяць
Так польский реально дуже важкий. Деякі люли кажуть що його можна за місяць-два вивчити. Але побувавши в Польщі я зрозуміла що вони брешуть і це не реально.
А що таке?• 12 ноября 2023
Ответ дляБабка-ежика
Никогда не слышала, чтобы поляки смеялись над словами,русскими или украинскими. Недалёкие, возможно
автор Дрібка щастя • 12 ноября 2023
Ответ дляА що таке?
В українській мові теж є смішні слова
ШанельКуКу• 12 ноября 2023
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Лужко,а не вушко)
перша буква читається як ву
А що таке?• 12 ноября 2023
Ответ дляДрібка щастя
В українській мові теж є смішні слова
На здоровье,смейтесь
Морожена_курка• 12 ноября 2023
Ответ дляА що таке?
Кацапи сміються, особливо коли почують не так. Пам´ятаю ми відпочивали в Криму, давно це було, років 20 тому, знімали кімнату в великому будинку, раптом на двір заходять кацапи, і аж за животи тримаються від сміху, виявляється вони зайшли в крамницю і побачили рекламу - Новинка зараз - їх це дуже росмішило.

Дайте вподобайок• 12 ноября 2023
prezervative- консервант
Прикиньте, автор. Смішно ж
А що таке?• 12 ноября 2023
Ответ дляМорожена_курка
Но то jebnięte kacapy
автор Дрібка щастя • 12 ноября 2023
Ответ дляБабка-ежика
Ще автомийку я завжди читаю як муйнЯ
Я взагалі прочитала ’мумія піздюкова’
ШанельКуКу• 12 ноября 2023
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Лужко,як вам чулось вушко не зрозуміло
Перша буква цього слова ніколи не читається як л, це груба помилка. Наші так говорять, але поляки то чують одразу
автор Дрібка щастя • 12 ноября 2023
Ответ дляДобротная
Краще не пишіть як казала господиня
Поляки джіщай не кажуть
А як? Слово джіщай означає сьогодні. Забийте в переладач якщо не вірите
автор Дрібка щастя • 12 ноября 2023
Ответ дляЛетала_НаМетле
Я не вмію писати і читати польською
Добротная• 12 ноября 2023
Ответ дляДрібка щастя
Не буду дискутувати
Живу та працюю в Польщі

Джіщай не кажуть
Вбийте в перекладач самі
Дайте вподобайок• 12 ноября 2023
Ответ дляДрібка щастя
Я взагалі прочитала ’мумія піздюкова’
То капєц. От тому і поляки думають про українок різне.
Мийня бездотикова
автор Дрібка щастя • 12 ноября 2023
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
http://sum.in.ua/s/urodyny
А мої хазаяї-поляки казали не уродини а уродзіни
А що таке?• 12 ноября 2023
Ответ дляДрібка щастя
Я не вмію писати і читати польською
Зато смеетесь?
БоВжеВільна• 12 ноября 2023
Окурки-огурцы
Быдлить-жить
Летадло-самолет
Уклизить-убирать
Вонявки-духи(реально вонявки)
Это Чехия