Дрібка щастя• 12 ноября 2023
Які смішні польські слова ви знаєте?
Я коли була в Польщі мені було смішно що поляки кажуть на ліжко "вушко", а слово щоб по полські буде "жеби" у мене асоціація з якоюсь жабою.
А які смішні польські слова знаєте ви?
З понеділка на дієті• 12 ноября 2023
Ответ дляШанельКуКу
Перша буква цього слова ніколи не читається як л, це груба помилка. Наші так говорять, але поляки то чують одразу
До чого тут як читається,я на слух чую лужко ,як кажуть поляки,ніяк не вужко.Що там перва буква ł ,я добре знаю.
Угадайс• 12 ноября 2023
Вот, казалось бы, тема же реально безобидная и шутливая, но нет же, курва, столько душнил сюда забрело.
ШанельКуКу• 12 ноября 2023
Ответ дляЗ понеділка на дієті
У вас проблеми зі слухом
Огірок та Помідорчик• 12 ноября 2023
Ответ дляНехай щастить
Так, а творог то сир, і полуниця то трускавка у Львові так кажуть
Творог і у нас сир, він лише у свинособакії творог.
З понеділка на дієті• 12 ноября 2023
Ответ дляШанельКуКу
У вас проблеми зі слухом
Ну звісно,в мене проблеми зі слухом)
Дрібка щастя
• 12 ноября 2023
Ответ дляДобротная
Не буду дискутувати
Живу та працюю в Польщі
Джіщай не кажуть
Вбийте в перекладач самі
Живу та працюю в Польщі
Джіщай не кажуть
Вбийте в перекладач самі
Тільки що забивала в голосовий перекладач, перклалач каже ’джіщай’
Добротная• 12 ноября 2023
Ответ дляДрібка щастя
Немає там Щ
Але залишимо філологічні дискусії
ШанельКуКу• 12 ноября 2023
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Ну звісно,в мене проблеми зі слухом)
Ну то не одна я вам це написала)
А що таке?• 12 ноября 2023
Ответ дляНашли в капусте
Вытечка- экскурсия
Вытечка мозгов так точно
З понеділка на дієті• 12 ноября 2023
Ответ дляШанельКуКу
Ну то не одна я вам це написала)
Ні,одна ви написали,ось спеціально запитала в чоловіка на слух вони кажуть лужко,ну не вужко.Так може ,то у вас проблеми
ШанельКуКу• 12 ноября 2023
Ответ дляДрібка щастя
Я чула так як вони говорили.
В будь якій мові є смішні слова. Я ж не кажу що поляки погані чи польска мова погана.
Ну якщо хтось буде над вами сміятись, наприклад, що у вас смішний ніс, бо він для когось незвичний, ну це ж не ображати. То що ви тоді подумаєте?
ШанельКуКу• 12 ноября 2023
Ответ дляУгадайс
Для недалеких тема и, правда, смешная. Они даже не поймут в чем дело. Это все та категория - а какая разница.
Дайте вподобайок• 12 ноября 2023
Половину написаних слів «почулись» не правильно! Звучать вони не так, як Вам почулось!
Дрібка щастя
• 12 ноября 2023
А ще згадала смішне слова ’кобета’ що означає жінка, у мене асоціація з якоюсь кобилою)))
КартаБезКомиссий• 12 ноября 2023
Ответ дляТоскующая
Там вимовляється звук середній між л і в. Для нас він дуже специфічний. І якщо чесно, мені не смішні їхні слова аж ніяк. Але згадалося, як кацапи ржали з наших слів, вони їм такі смішні були. А ржали, тому що дурні, і ніякої мови, крім кацапської не знають.
Я хоч і українка, але ось що вам скажу:
Ну то смійтеся далі. Але така правда:
Полонянка SexShop-а!• 12 ноября 2023
Ответ дляДайте вподобайок
prezervative- консервант
Прикиньте, автор. Смішно ж
Педастріан пішохід :)
Огірок та Помідорчик• 12 ноября 2023
Ответ дляДрібка щастя
У Вас щось зі слухом. Там ’с’.
Морожена_курка• 12 ноября 2023
Ответ дляДрібка щастя
У нас на ЗУ кобіта деякі кажуть)
ШанельКуКу• 12 ноября 2023
Ответ дляДрібка щастя
Так польский реально дуже важкий. Деякі люли кажуть що його можна за місяць-два вивчити. Але побувавши в Польщі я зрозуміла що вони брешуть і це не реально.
Три роки мінімум. Це щоб вивчити. А не на рівні добрий день/ до побачення
Полонянка SexShop-а!• 12 ноября 2023
Ответ дляМорожена_курка
Кацапи сміються, особливо коли почують не так. Пам´ятаю ми відпочивали в Криму, давно це було, років 20 тому, знімали кімнату в великому будинку, раптом на двір заходять кацапи, і аж за животи тримаються від сміху, виявляється вони зайшли в крамницю і побачили рекламу - Новинка зараз - їх це дуже росмішило.
Це як в анекдоті, як пара москальок обурювалися, що за невинне питання ’которьій час? ’ їх обізвали ’две гадиньі’
Дайте вподобайок• 12 ноября 2023
Ответ дляДрібка щастя
Ви де взагалі жили? І скільки Вам років?
Ніби з вакуума і без освіти елементарної
Добротная• 12 ноября 2023
Ответ дляШанельКуКу
Знаю
Масу іспитів вже здала :)
Але перекрутять слова , щось почулось і мова одразу смішна та легка
Масу іспитів вже здала :)
КартаБезКомиссий• 12 ноября 2023
Ответ дляНехай щастить
Ага, а у нас ’сир’ і ще ’сир’
У русскіх хоча б сир та творог
ШанельКуКу• 12 ноября 2023
Ответ дляДобротная
Знаю
Масу іспитів вже здала :)
Ну так, погоджусь) можна ще з китайської посміятись. Бо там геть нічого не розумієм. То виглядає дуже смішно. Дивні люди
ПешитеБесАшипок• 12 ноября 2023
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
У словаків ще плутанина з овочами і фруктами. Слов. овочі = укр.фрукти. а укр фрукти = слов.зеленіна
У чехів аналогічно