Застряла• 12 ноября 2023

Ваши находки шедевры корейской косметики?что произвело вау эффект?

tarveldy• 12 ноября 2023
Hera це найкраще , для мене саме азіатська лінійка, але купувати просто треш
Коренная киевлянка• 12 ноября 2023
Герпес после бальзама для губ. Хорошо хоть мазала губы на лице😂
автор Застряла • 12 ноября 2023
Ответ дляtarveldy
Дорогая ?
Пекельнi Борошна• 12 ноября 2023
Ответ дляКоренная киевлянка
А в інструкції що, мазати можна було і не на обличчі?
Агент Пинкертона• 12 ноября 2023
вау ефекта прям нема, але всі засоби корейські. Мені підходять!
Мальчун-задирун• 12 ноября 2023
Восстанавливающий крем Purito с центеллой - зимой просто спасение, если есть купероз, реактивные покраснения. Medi-peel крем для шеи и декольте.
Коренная киевлянка• 12 ноября 2023
Ответ дляПекельнi Борошна
О, я чекала Вас)
Ви така розумна) бальзам був для губ ( для обличчя). Але ж можна було придбати і щось для інтимної гігієни. Тому я дуже рада, що мазала лице
Простецкая• 12 ноября 2023
Tony Moly, goat milk toner. В белой бутылочке, сейчас его нет к сожалению нигде, вроде бы.
а вообще это первая вещь которая заметно работала на лице.
tarveldy• 12 ноября 2023
Ответ дляЗастряла
Дорогая ?
Не дешева, але до топів советчиці далеко )))
45-50 баксів якщо з амазону, якщо пощастить замовити з Кореї то до цього додається ще купа міні флакочиків, зараз знайшла продавця який ці мініатюри продає , але в наявності треба ловити
Идеальная оптимистка• 12 ноября 2023
Крем з центеллою Iunik ❤️‍🔥
Нічна маска для губ з медом та молоком від Apieu.
Пекельнi Борошна• 12 ноября 2023
Ответ дляКоренная киевлянка
О, я чекала Вас)
Перепрошую!
Я просто пожартувала!
Думала, ви також. Але, бачу, ні!
tarveldy• 12 ноября 2023
Ответ дляПростецкая
О! Тоні молі вмивалка звільнила мене від проблем жирної шкіри і чорних цяток, обожнюю її
Onyx83• 12 ноября 2023
Люблю dr. Jart, Manyo, SK - II. Мне нравится и подходит.
Простецкая• 12 ноября 2023
Ответ дляtarveldy
ТМ справді не погана, можливо зараз щось змінилося, але це дійсно були діючі засоби за доступною ціною
сЛАдКОежКА• 12 ноября 2023
Ответ дляtarveldy
А яка саме умивалка? Можете скинути картинку?
Я колись купувала ТоніМолі тонер, взагалі супер! Тепер не бачу його, ще б взяла
Шеллар• 12 ноября 2023
Усолаб маски тканеві із центеллою - мої улюблені.
tarveldy• 12 ноября 2023
Ответ длясЛАдКОежКА
tarveldy• 12 ноября 2023
Ответ дляПростецкая
Треба ще щось спробувати , я тільки умивалку купувала
Кудлата хмаринка• 12 ноября 2023
Huxley secret of Sahara - масло для лица, антигравитационный крем, очень зашло, хочу пробовать другие продукты.
Cosrx - крем с керамидами, просто спасение для реактивной, раздраженной кожи, пользовалась после ретинола, отлично восстанавливал.
Dear Claris - синий крем, тоже восстанавливает липидный барьер. У них много классного, хочу пробовать еще)
D’Alba - был мист и крем, все замечательное.
Heimish - их кушон и тушь просто класс.
Все покупала на IHerb
Не дешевое.
Читаю вас и делаю заметки себе.
сЛАдКОежКА• 12 ноября 2023
Ответ дляtarveldy
фото
Пам´ятаю як ці умивалки коштували по 70-100грн 😆ех були часи
В мене лимонна була
МаксХмара• 12 ноября 2023
Ответ дляКудлата хмаринка
Heimish - их кушон и тушь просто класс.
Все покупала на IHerb
Не дешевое.
Читаю вас и делаю заметки себе.
А який саме cosrx крем?
Мандолина Бу• 12 ноября 2023
Ответ дляМаксХмара
А який саме cosrx крем?
https://ua.iherb.com/pr/cosrx-balancium-comfort-ce... теж його люблю
ivd_07• 12 ноября 2023
Ответ дляКудлата хмаринка
Heimish - их кушон и тушь просто класс.
Все покупала на IHerb
Не дешевое.
Читаю вас и делаю заметки себе.
Здається, Huxley secret of Sahara вже знятий з виробництва. В мене був крем антигравітаційний, не олійка, хотіла знов замовити з Iherb - не знайшла.
Кудлата хмаринка• 12 ноября 2023
Ответ дляivd_07
Він зʼявляється, я у вересні на знижках придбала. Його навіть у переліку не має з позначкою відсутній, але іноді можна побачити. Там ще декілька зʼявилося нових - з віт С та зволожуючий, склад у них схожий.
ivd_07• 12 ноября 2023
Ответ дляКудлата хмаринка
Дякую! Я вже не сподівалась. Тепер буду регулярно перевіряти наявність.
tarveldy• 13 ноября 2023
Ответ длясЛАдКОежКА
В мене лимонна була
Угу (((
musicgeo• 25 ноября 2023
Ответ дляКудлата хмаринка
Heimish - их кушон и тушь просто класс.
Все покупала на IHerb
Не дешевое.
Читаю вас и делаю заметки себе.
Тушь Хеймиш-лучшая!
И крем с керамидами беру уже 3 раз. У него есть еще гельверсия,тоже очень ок.