Крим мій• 12 ноября 2023
Де знайти адекватну жінку для зустрічей на постійній основі!?
Мені 43, власне житло, сам готую, праю, прибираю, не потрібно нюхати чиїсь носки, як тут пишуть, один або декілька разів на тиждень зустрічі. Київ.
Пацелуйнитуда• 12 ноября 2023
Ну от мені 37 років. Гарна, доглянута, незалежна фінансова, в заміжжі не зацікавлена. Шукаю коханця виключно для зустрічей.
Але на вашу пропозицію би навіть не глянула.
По перше, сумніваюсь що у вас гарний інтер´єр і що ви в стані створити романтичні умови для сексу.
По друге, приїхати в койку - це аж ніяк не мій формат. Я люблю зустрічі поза домом, розмови, прогулянки, розваги. Це все налаштовує і збуджує.
По третє, 43 роки переважна більшість вже має проблеми з ерекцією, нафіга мені таке, якщо є молодики 30-35 років з чудовою потенцією?
А те що пропонуєте ви швиде зацікавить такого ж мужичка як ви - швидко, без зобов´язань та зайвих заморочок.
Корсет_на_шурупах• 12 ноября 2023
Автор, мені 41, 172/65.
Розлучена, заміж не хочу. Незакінченими відносинами, радикальною нехваткою фінансів, відсутністю житла не обтяжена. Не голодаю, за пиріжок сексу від мене чекати не варто.
Якщо чоловік дасть мені позитивні емоції - адекватність, наявність інтелекту, бажання зробити приємно - фізично, морально і матеріально, я розгляну його як систематичного партнера для гарного дозвілля.
Якщо Ви здатні в принципі і розглядаєте взагалі можливість віддати трішечки більше ніж накормити, напоїти і трахнути в випраних носках, не страждаєте розладами потенції, залежностями і не маєте діагнозів по психіатрії - vm.dn.010223@gmail.com
Бла бла бла• 12 ноября 2023
Ответ дляПосле шести ни-ни
Вам потрібен тільки секс, то чому ви не купите те, що вам потрібно?
Адекватні жінки будують відносини, а не розкидуються сексом за масаж і їжу
тому що на чоловічих форумах щедро роздають поради, що секс купують тільки повні ідіоти, і жінці як і чоловіку потрібен секс. чи не так автор? а те що розлучена жінка з дітьми самостійна просто посміялася, на ній такий тягар відповідальності за тих дітей, що слабо уявляю жінку у якої буде мотивація просто так їздити на секс. чому не хочете помогти жінці з дітьми? хоча б зустрічі з фінансовою підтримкою? слабо? тут стільки жінок які щодня жаліються що ледь виживають на свої зарплати з дітьми, де ви ту самостійність побачили?
Губи до вух• 12 ноября 2023
От мужчины должно пахнуть будущим.
От вас пахнет жареной картошкой.