Крошечка-хаврошечка• 12 ноября 2023
Подивіться переписку. Я нав´язуюсь?
Спілкуємось з військовим. Було декілька зустрічей. В основному він пише першим. Буває, він пише зранку, а я ввечері цікавлюсь чи все добре. Коли приїжджає з роботи не пізно вночі- зустрічаємось. Але мені хотілося б знати чи буде зустріч чи лягати спати. І ось моя вечірня переписка завжди про одне- чи все ок і чи побачимось сьогодні. Я нав´язуюсь?
Крошечка-хаврошечка
• 12 ноября 2023
Ответ дляИдеальная оптимистка
Ну хоча б не щодня пишіть
Ні, не щодня. Буває, він пише ввечері першим. Я вже всього боюсь. Мене тут назвали прилипалою і душнілою. Думаю, може то я вже набридаю йому.
Крию матом страшно• 12 ноября 2023
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
А ви вже викладали інші переписки?
Крошечка-хаврошечка
• 12 ноября 2023
Ответ дляВеккy
Шось вас чересчур много
Що саме перебор?
Мамина корзиночка• 12 ноября 2023
Навіщо це виставляти напоказ?
Звичайне, нормальне спілкування
Крошечка-хаврошечка
• 12 ноября 2023
Ответ дляКрию матом страшно
А ви вже викладали інші переписки?
Ні, я просто писала свої відчуття і мені промили мозок, що я душніла. Працюю над собою. І боюсь все зіпсувати з цим чоловіком.
Мяо мой мяо• 12 ноября 2023
Ответ дляМира всем
Він Іван? В Сумах? Стиль писанини як в мого, я аж напряглась
Так-так))
Крошечка-хаврошечка
• 12 ноября 2023
Ответ дляМира всем
Він не в Сумах і не з Сум.
Мяо мой мяо• 12 ноября 2023
Ответ дляСиреневенькая
Вам тоже Иван пишет?
Нет, пока, но я настроена на расследование)
Приму в дар• 12 ноября 2023
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Вроде ничего так. Но, видно что вы в нем больше заинтересованы, чем он в вас.
Крошечка-хаврошечка
• 12 ноября 2023
Ответ дляМамина корзиночка
Навіщо це виставляти напоказ?
Звичайне, нормальне спілкування
Внутрішнє відчуття якесь негарне. Хотілось щоб подивились збоку на переписку.
Санька-4b93• 12 ноября 2023
Он на морозе, а вы со своим - доброго раночку, гарного дня, как покушал, как покакал? Потеряйтесь на неделю и сразу будет видно его отношение к вам.
Крошечка-хаврошечка
• 12 ноября 2023
Ответ дляНиф_ниф
Сумую, скучаю итд не треба було писать.
Чому? Якщо я справді сумую?
Крошечка-хаврошечка
• 12 ноября 2023
Ответ дляСанька-4b93
Він мені перший написав Доброго ранку, я відповідала
Ниф_ниф• 12 ноября 2023
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Чому? Якщо я справді сумую?
Вы ему навязываете свои чувства. Он вам такое же пишет?