Крошечка-хаврошечка• 12 ноября 2023

Подивіться переписку. Я нав´язуюсь?

Спілкуємось з військовим. Було декілька зустрічей. В основному він пише першим. Буває, він пише зранку, а я ввечері цікавлюсь чи все добре. Коли приїжджає з роботи не пізно вночі- зустрічаємось. Але мені хотілося б знати чи буде зустріч чи лягати спати. І ось моя вечірня переписка завжди про одне- чи все ок і чи побачимось сьогодні. Я нав´язуюсь?
Приму в дар• 12 ноября 2023
Ответ дляВам телефонограмма
І скікоко ж вам, поважна леді?
Пездесят.
Трільчиха• 12 ноября 2023
Ответ дляБолтушка Му
А лучше вообще фото сиси / писи ,без лишних слов ,сразу заэмоционирует парубок
Здрасьте, одна вон вчера отправила без лишних слов, так ей в ответ прилетело смс зачем она отправила свой (не помню точно, сейчас советчицы подскажут) старый или как-то так вареник))
Я такая наивная• 12 ноября 2023
Автор, переписка нормальна. Але з неї видно, що ви більше зацікавлені, от і все. А треба, щоб чоловік був більше щацікавлений. Трохи відійдіть і ждіть, поки писатиме перший. Нехай він проявляє ініціативу. Вітання це дуже добре, та нехай перший ініціює зумтрічі.Можливо людина втомлена. Це дуже ймовірно. І ще- якщо вам здалось - то це вам не здалось. Тому займіться своїми справами і вже скоро ви побачите що до чого
автор Крошечка-хаврошечка • 12 ноября 2023
Ответ дляМальчун-задирун
Я бачу, що ви більше в ньому зацікавлені, ніж він у вас... я б перша йому не писала...
Так, мабуть я зацікавлена більше.
Вам телефонограмма• 12 ноября 2023
Ответ дляПриму в дар
Пездесят.
А, ну тоді сорян. Таки да, я на вашому фоні молодьошь
Пэрисхилтонша• 12 ноября 2023
Ответ дляНиф_ниф
Сухие, но почему-то она всегда инициатор встреч, судя по тексту в посте
Отож.
Але не зрозуміла, тому що жінка ініціює.
Як правило по відповіді чоловіка на Привіт! можна зрозуміти на скільки зацікавлений.
Приму в дар• 12 ноября 2023
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Так, мабуть я зацікавлена більше.
Вот это и видно. Вам все об этом написали.
Мира всем• 12 ноября 2023
Ответ дляСиамская сороконожка
То ж пише,що в Суми не їде.
Та мій в сумській обл, в Суми якраз і не їде 😂
жижифреймут• 12 ноября 2023
Суб´єктивно, як на мене, так, Вас багато!
Приму в дар• 12 ноября 2023
Ответ дляВам телефонограмма
Ничего, это со временем поправимо.
Пэрисхилтонша• 12 ноября 2023
Ответ дляМяо мой мяо
Сухие мужики это не то, вот вино да) Вымачивать значит его, а то в сухомятку не зайдет))
Точно
Веккy• 12 ноября 2023
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Що саме перебор?
Вы ему уже опротивели, своими сюси-пуси.
Ответ дляМира всем
Він не з Сум
Пэрисхилтонша• 12 ноября 2023
Ответ дляШпондєр
Как то я ехала в метро и один мужичек писал какой-то женщине доброе утро, потом сразу еще одной и еще. И сердечки тоже ставил. Без намеков, просто вспомнилось.
Перекличка в метро
sur_sur• 12 ноября 2023
Ну, у цій переписці зацікавленість Івана вами не спостерігається.
Ответ дляВсюди влазю
ну трохи є, але не критично. Як на мене переписка як у людей, які не дуже близькі, немає тепла, чи що, все якось дуже прилизано. Оце - ОК, не заважатиму...якраз звучить як жертовність. Але в цілому замало тексту, щоб робити висновки. По цій переписці я би порадила вам якось трошки легше писати, невимущеніше.
От як саме?
Астоновитесь!• 12 ноября 2023
Автор, пропадите немного, побудьте в своих делах.
Болтушка Му• 12 ноября 2023
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Ну ще ніхто не вирішив, що робити далі. Переписуємось мало, тільки по суті щоб домовитися про зустріч. Про запасний варіанти- не думаю, бо він до глибокої ночі на роботі, часу на поїсти і поспати не вистачає. Якщо приїде раніше 12-ї, то їде мене забирати.
Сколько вам лет ,что вы такая наивная ? Он может сказать на работе и очень занят и в это время встречаться ещё с кем-то . Сейчас на военных охота ,девки сами вешаются
Ответ дляАстоновитесь!
На вітання вранці не відповідати?
Мира всем• 12 ноября 2023
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Він не з Сум
Та що ви заладили. Та я й не кажу , що мій з сум. Ви або пояснюйте нормально , або не питайте поради
Страхованная• 12 ноября 2023
Ответ дляМира всем
Він Іван? В Сумах? Стиль писанини як в мого, я аж напряглась
у моего парня брат, тоже Иван, и под Сумами))))
sur_sur• 12 ноября 2023
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Адміни, видаліть тему, будь ласка.
Це платна послуга тут.
Астоновитесь!• 12 ноября 2023
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
На вітання вранці не відповідати?
Ответьте, только не сразу, и сухо-коротко, привет и побежала дальше по своим делам.
И вообще, перестаньте ждать его сообщений, не выпуская телефон из рук.
Ответ дляБолтушка Му
Много лет. Он почти год жил в нашем доме, все на виду - не водил никого. Мужчина немолодой.
Пэрисхилтонша• 12 ноября 2023
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
На вітання вранці не відповідати?
Відповідати. Коротко і дивитись чи хоче Вас розговорити. Якщо смайлом відповідає, то потім перша не пишіть
Шмоточницаца• 12 ноября 2023
Мені не сподобалася переписки, він Вам слово Ви йому десять
Відчувається що Ви більше зацікавлені
Намагайтеся хоча б не писати більше літер ніж він
ФруктЕщеТот• 12 ноября 2023
Авторе, якось ви з наскоку. Якщо будеш їхати в Суми, то забери, краще було б спитати, ти будеш їхати в Суми? І не розкривати тему далі.
Написав доброго ранку, вчора пізно приїхав, відповідаєте доброго ранку і все. А ви стелитесь, таке враження.
Санька-4b93• 12 ноября 2023
Ответ дляШпондєр
Я ехала в автобусе полном солдат, отбывающих в отпуск, рядом сидел такой же примерно ’Иван’, у которого в Вотсапе было штук 6 диалогов, и всю дорогу звонили разные девахи. Говорил он с ними вообще ни о чем - в стиле, а ты шо, а я ниче, домой еду, зато те щебетали и любезничали минут по 15.
Пы, Сы. заранее- да, смотрела в телефон, да слушала, а куда мне было деваться на соседнем сидении?
Ответ дляФруктЕщеТот
Про поїздку говорили вчора, це не перше повідомлення.
Санька-4b93• 12 ноября 2023
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
На вітання вранці не відповідати?
В обед или вообще вечером, уже спокойной ночи пожелать можно сухо.