Мадам Подлинник• 13 ноября 2023
Знайшла у коханого в телеграм каналі пісню Мой рок-н ролл групи Би2 и ЧИчеріной.
Що робити? Не можу на нього дивитись. Колись його найсимпатичніше обличчя здается уродливим. Я жаліла всіх жінок світу які не можуть з ним кохатись. А тепер думаю - хто це чудовисько? Про війну політику ми ніколи не говорили. Зустрічаемось тільки для сексу. На декілька хвилин. Не до розмов. йому 23. я старше.
Результат:
вже голосів:
20 (54.05%)
спочатку спросити що то за ...
17 (45.95%)
кидати його
Мадам Подлинник
• 13 ноября 2023
Ответ дляДо
Пісню записано з чічеріною аж у 2002 році. І вже багато років Би2 з нею не співають.
З Вами важко трахатися, співчуваю вашому коханому)))
я имела в виду что он сейчас запостил чичерину в своем открытом для всех телеграмм канале. а не в 2002 году. конечно блин я неправа ага . щас. Я права на все 100.
Мадам Подлинник
• 13 ноября 2023
Ответ дляБавовна
Нашла из чего проблему сделать.Я тоже слушаю русскую музыку и что с этого?Если вам с ним хорошо,то не всеравно какие музыкальные вкусы у него.
ну и слушайте . если не выставляете это в своих соцсетях то всем пофик.