БезПаспортаНеПродаю• 13 ноября 2023
Лялька lol подарунок на 6 років.
Ваші дівчатка граються такими?
Можливо якісь інші зараз популярні.
ПолБатона• 13 ноября 2023
Так,граються ,моїй 6 має багато таких,але це тільки від дитини залежить,старшій 8,вона взагалі лол не любить
ПолБатона• 14 ноября 2023
Я завжди запитую у батьків дитини,що дитина хоче ( навіть якщо я цих батьків взагалі ніколи не бачила, то пишу в смс) Дівчатка- то барбі,лего,лол,косметика . Останній раз дарували фабрику слаймів
Вмію заміряти найкраще• 14 ноября 2023
Моей 5. Я ей только один раз показала lol и она категорически отказалась. Одобрены были Paola reina, Rainbow high и винтажные Барби нулевых-девяностых.
Мой завтрак• 14 ноября 2023
Племінниці подарувала Монстр Хай на 6 років - безмежно щаслива . Вона також шанувальниця Венсдей , Леді Баг и Лол)