Попразендовна• 14 ноября 2023
из Варшавы как доехать в Днепр лучше?
смотрю есть поезд пересадки
Warszawa Służewiec в Перемишль и пересадка Львов и потом Дніпро
или Warsaw East StationPKP Intercity пересадка Холм Київ и пересадка Дніпро
Попразендовна
• 14 ноября 2023
и насколько заранее надо покупать билеты на поезда по Украине?
Личко Невеличке• 14 ноября 2023
Ответ дляПопразендовна
Варшава-Хелм-Київ-Дніпро
По Україні квитки за 20 днів, або менше, але і квитків буде менше.
ЖД білети ловлю• 24 ноября 2023
📌 Укрзалізниця призначила новий потяг №119/120 Дніпро — Хелм.
Цей поїзд має зручну стиковку в напрямку Варшави. І це на 4 години пришвидшує дорогу для дніпрян до столиці Польщі у порівнянні зі сполученням через Перемишль.
Відправлення/прибуття:
Дніпро -Хелм 22:16/17:20
Хелм-Дніпро 10:27/07:28
Відправлення/прибуття:
Дніпро -Хелм 22:16/17:20
Хелм-Дніпро 10:27/07:28