Стильна штучка• 14 ноября 2023
Дівчата, хто з дітьми закордоном, яка у вас форма навчання?
Я виїхала з дітьми в Німеччину в липні . З вересня, зрозуміло пішли до школи. Діти вчаться асинхроно в школі у Запоріжжі. Але дуже важко. Вчителі інколи забувають, що син асинхроно, ставлять 1. Потім мені треба вмовляти їх , щоб дали можливість виправити. Дитина на канікулах та коли хворіє завжди присутній на уроках он лайн в Україні. Син завжди вчився добре , а тепер дуже пагані оцінки. Валять навіть в мистецтва, хоча в нього фізико математичний клас. Ще й 9 клас і все піде у атестат.
Нематрьошка• 14 ноября 2023
Ответ дляСтильна штучка
Я написала на асинхроне , щоб дитина хоч інколи слухала уроки в Україні по можливості
Навіщо? Ви плануєте повертатися? То тоді візьмете репетитора та наздоженете основні предмети
Тюрюнь_Тюнь• 14 ноября 2023
На звичайному онлайні, але зранку в німецькій школі, тому уроки фактично не відвідує зовсім, а завдання всі має робити. Нічого не встигає, знання дуже скромні. Але в німецькій школі взагалі ніяких знань. Вже восьмий клас. Коли корона почалась - фактично школа закінчилась
Сумно. Виходу немає
Нематрьошка• 14 ноября 2023
Ответ дляНе пью, не курю
Та хай вимагають, що хочуть. Закон є закон
Вже не перший раз бачу, що вчителі ’пустячкових’ предметів: малювання, музика, спорт, труди чомусь вирішили загрузити ’виїхавших’
Стильна штучка
• 14 ноября 2023
Ответ дляНематрьошка
В нього є репетитор. Сын хоче вчитись тут, він дуже хоче бути інженером .
Весела бджілка• 14 ноября 2023
Ответ дляСтильна штучка
А живёт он когда ? Мой немецкий усиленно учит. Математика репетитор. И гулять мальчик иногда ходит ))
Он немецкий, практически, выучил. Общается свободно, понимает 70 процентов слов. Через 4 месяца после приезда, когда пошёл в школу, уже общался на немецком. Он у меня трошки лингвистический полиглот))) Репетиторов никогда не было, я никогда с ним не занималась. Только в первом классе. Гулять ходит когда хочет, но хочет редко.
Стильна штучка
• 14 ноября 2023
Ответ дляВесела бджілка
Я все вже зрозуміла, але не в усіх такі діти .
Стильна штучка
• 14 ноября 2023
Ответ дляNYY
Отчислила дочь именно из-за непонимания учителей. Покупаю ’оптиму’ без проверок и консультаций, недорого получается.
А як потім з атестатом ?
Благоуханочка• 14 ноября 2023
Мой крестник в Германии учился в интеграционном классе и параллельно в нашей украинской школе на семейном дистанционно в 11 кл. Сдал ЗНО тут же он-лайн. Сейчас учится в ФОС/БОС и на 1 курсе укр. ВУЗа тоже дистанционно. Сложновато, но вполне справился, у него тоже математика-информатика направление.
В след. году скорей всего поступит (надеемся) в немецкий ВУЗ на информатику, и будет учиться только в одном заведении. Но пока так.
Шкідлива молекула• 14 ноября 2023
Автор, мой вам совет.
Пишите заявление на имя директора школы о переводе на экстернат. Пока не поздно!!!
Фсё!
Очень радовали, контрольные посреди ночи с чётким ограничием времени по сдаче.... а у меня ночь
Будить ребёнка, ок даже самой вставать чтобы написать контрольную не ьыло вообще желания
Образотворче мистецтво очень ’ порадовало’ всяческими простите хренями..которое тут и купить / найти сложно ( составляющие)
Просила учителей дать задания в тестовом формате
Фсё!
Мы в Турции, дети 3 и 5 класс учатся дистанционно в своих украинских классах, с Германии сбежали и одна из основных причин эта обязаловка посещать их местную школу.
2022-23 учебный год они учились вместе в сборном укр классе, потом стал вопрос о том, что детей будут распихивать в немецкие классы, местные мамы подняли вой что не хотят наших детей видеть в их классах, да ещё много чего было...
Не знаю, что так может держать в той Германии кроме пособия, конечно...
Мы очень разочаровались.
Стильна штучка
• 14 ноября 2023
Ответ дляБлагоуханочка
Что такое ФОС/БОС?
И подскажите пожалуйста, в чем суть семейного обучения ? Какое отличие от эксерната ?
Стильна штучка
• 14 ноября 2023
Ответ дляInci
Мы очень разочаровались.
Я не представляю себя в Турции, тем более сейчас .
Каждому свое.
Вопрос не в стране. Здесь в школе ребёнка не гнобят учителя Мистецтва как в Украине
Каждому свое.
Редиска Я• 14 ноября 2023
Ответ дляПотребую апгрейду
Как язык дается? Сложно?
Когда уже знаешь, то вроде не сложно
Дети учат в школе
Я в школе для взрослых + репетитор
Муж вообще не учит - работает на поляков. Выучил рабочий польский за эти полтора года :))) общается на англ где надо
Дети учат в школе
Я в школе для взрослых + репетитор
Баррикадница• 14 ноября 2023
Дочка 9 класс. Учится дистанционно. Перешли в другую школу, где есть такой класс. Каждый день по 3 урока после обеда и 2 урока в субботу. Но из-за разницы во времени она успевает только на последний урок. Директора и учителей сразу об этом предупредили. Закончит 9 класс, дальше посмотрим, что будем делать.
Благоуханочка• 14 ноября 2023
Ответ дляСтильна штучка
Что такое ФОС/БОС?
А Вы тоже в Германии?
ФОС/БОС - это типа нашего колледжа, проф. ориентация, после 10 класса кажись. Семейное обучение - это типа самостоятельно учишься и пишешь контрольные. Но это надо с вашей школой в Украине согласовывать.
Стильна штучка
• 14 ноября 2023
Ответ дляБлагоуханочка
А Вы тоже в Германии?
Поняла Беруф направление.
А какое направление выбрал ?
Vlada-Maria• 14 ноября 2023
Ответ дляСтильна штучка
яке асинхронне, який екстернат?
ВИВЧЕННЯ УКРАЇНОЗНАВЧОГО КОМПОНЕНТА ДІТЬМИ ЗА КОРДОНОМ: ПЕРЕЛІК ШКІЛ
Vlada-Maria• 14 ноября 2023
Ответ дляРеанимация
Це ви так думаєте. Насправді якщо у вчителя вава в голові (хай пробачать адекватні вчителі), то їм до одного місця ’український компонент’. Вимагають все в повному обсязі.
це не вона так думає, а Міносвіти - наказ МОН від 18.08.2023 № 1014)
Стильна штучка
• 14 ноября 2023
Ответ дляVlada-Maria
яке асинхронне, який екстернат?
А якщо дитину ще не оцінюють у закордонній школі ?
І вчаться діти І на асинхроному і екстернат.
До чого цей Ваш смайлик???
Vlada-Maria• 14 ноября 2023
Ответ дляСтильна штучка
До чого цей Ваш смайлик???
яка різниця? За підсумками року буде мати оцінки. Смайлик до того, що Вам вище дала перелік шкіл, вони створені в кожній області для діток, котрі ха кордоном. Ви спочатку прочитайне статтю, там все розжовано.
Стильна штучка
• 14 ноября 2023
Ответ дляVlada-Maria
Не треба так зверхньо себе вести !
Я до війни 7 років працювала економістом у Департаменті освіти. Тож закони та накази можна по різному трактувати
Стильна штучка
• 14 ноября 2023
Ответ дляVlada-Maria
Питання було про спосіб навчання
Ще немає окремих школ для дітей які навчаються на екстернаті в нашій області
Vlada-Maria• 14 ноября 2023
Ответ дляСтильна штучка
Не треба так зверхньо себе вести !
що трактувати? Пишете на ел.пошту школи, котра є в переліку посилання вище, подаєте заяву і довідку із закордонної школи, все.
Стильна штучка
• 14 ноября 2023
Ответ дляVlada-Maria
Для того щоб писати заяву , мені треба вибрати форму навчання! Ось з цим питанням я і звернулась до дівчат на Порадницю.
Дякую
Vlada-Maria• 14 ноября 2023
Ответ дляСтильна штучка
Питання було про спосіб навчання
ще раз, до чого тут екстернат? Вам говорять про визначений порядок навчання дітей, котрі перебувають за кордоном. Ви, економіст департаменту освіти, не розумієте, що це різні види навчання?
Стильна штучка
• 14 ноября 2023
Ответ дляVlada-Maria
В нашій школі є сімейне, асинхроне та екстернат
Які питання ?
Стильна штучка
• 14 ноября 2023
Ответ дляVlada-Maria
І саме асинхроне навчання передбачає перенесення оцінок з тих предметів, які співпадають по годинам начитки
Але мою дитину не оцінюють перший семестрт