Стильна штучка• 14 ноября 2023

Дівчата, хто з дітьми закордоном, яка у вас форма навчання?

Я виїхала з дітьми в Німеччину в липні . З вересня, зрозуміло пішли до школи. Діти вчаться асинхроно в школі у Запоріжжі. Але дуже важко. Вчителі інколи забувають, що син асинхроно, ставлять 1. Потім мені треба вмовляти їх , щоб дали можливість виправити. Дитина на канікулах та коли хворіє завжди присутній на уроках он лайн в Україні. Син завжди вчився добре , а тепер дуже пагані оцінки. Валять навіть в мистецтва, хоча в нього фізико математичний клас. Ще й 9 клас і все піде у атестат.
Тельма• 14 ноября 2023
В Оптиму надаєте довідку з закордонної школи (перекладену). Вам роблять кабінет для навчання, де будуть тільки укр. предмети. Малювання, математика буде зарахована по результатам закордонної школи. У вас буде кабінет, де буде начитка матеріалу, перевірка вчителем за додаткову доплату (можно без перевірки і оцінок). Опрацьовувати матеріал можна в будь-який час

Так точно!• 14 ноября 2023
Ответ дляСтильна штучка
Ні, до цієї довідки ще довідка з кількістю годин по кожному предмету .
нам таку довідку також дали в закордонній школі. Я її переклала на укр. і відправила вчителю.
Тішуся неперетішуся• 14 ноября 2023
Автор, а яка школа в Запоріжжі викладає хореографію у 9 класі? Донька навчається у 9 класі 28 школі. Мене вибішують основи здоров´я. Скільки можна цією фігнею у дітей час відбирати??? Там і так навантаження велике, навіть на дистанційному. Уроків купа при тому, що через постійні тривоги у Запоріжжі онлайну практично нема.
мегамоСГ• 14 ноября 2023
Ответ дляСтильна штучка
Як це зробити?
Ми на сімейне не переходили,але син здає контрольні тільки з предметів, яких немає в іноземній школі ( 8 клас). З цього приводу є роз´яснення МОН.
Смажена полуничка• 14 ноября 2023
1 чверть дистанційне, з 2 всех закордонників перевели на сімейне навчання. 9 клас.
Снежнакомка• 14 ноября 2023
Вам не має чим зайнятись?
Переведіть дитину на екстернат в оптимі і все, кому потрібне це знущання?
Повітруля• 14 ноября 2023
Ответ дляСтильна штучка
Я написала на асинхроне , щоб дитина хоч інколи слухала уроки в Україні по можливості
На сімейній ніхто вам не заборонить слухати уроки.
Попразендовна• 14 ноября 2023
Ответ дляТішуся неперетішуся
Чего онлайне нема? Тепер постійно ж навчання
На рахунок трудів, основ в 9 Кл то треш, особливо труди з декупажем для хлопців
Коли вже відмінять оцінки з цих предметів
Їжак в панчохах• 14 ноября 2023
Навчається тільки в італійській
Українська на стопі, але нам там щось зараховують, документи не забирали

Редиска Я• 14 ноября 2023
Ответ дляСтильна штучка
І саме асинхроне навчання передбачає перенесення оцінок з тих предметів, які співпадають по годинам начитки
Але мою дитину не оцінюють перший семестрт
В Швеции нет оценивания до 6 класса.
А того что в 8 у меня - оценивают на ”f” - это как двойки или даже единицы.
Он не ходит на все предметы. Они говорят «не достаточный уровень языка». И физика-химия и тд - проходит мимо него.

Какой мне смысл в «переносе» оценок, если ему перенесут все 1-2? :))

Но люди этого не понимают. Когда надо будет - я найму репетитора и украинский компонент они выучат за лето. Пока просто книги читают.
Альфред Шнитке• 14 ноября 2023
А Ви мабуть думали що вас люблять, дитину цінують і подаруночки до свят носили? ;)

Ми також у Німеччині, 5 клас, з вересня забрала документи з української школи і дитина навчається тільки в Німеччині.
Сарафанное радио• 14 ноября 2023
В Украине семейная форма. Раз в пол года всей семьей сдаем контрольные. Так уже второй год. Но сейчас 9 класс, и я чуть в панике, боюсь, что в 10 не переведут. Очень нервничаю, так как не знаю как жизнь дальше повернется. Хотя намерены остаться в Германии и уже работаем по специальности
Редиска Я• 14 ноября 2023
Ответ дляТішуся неперетішуся
А учитель Ирина Анатольевна еще работает? Укрмова и литература?
Тра Ля Ля• 14 ноября 2023
Ответ дляТельма
І що буде в свідоцтві? Зараховано? От реально! Оцінок немає, щоб їх переносити. Немає і в цьому навчальному році не буде.
я Кукарача• 14 ноября 2023
Перейшли на сімейне. Здаємо лише контрольні на камеру, але ж списати не складно, тому оцінки норм. По справжньому вчить лише математику, фізику, хімію. Все інше ні.

В Європі вчиться в місцевій школі.
Я переглянула свої погляди на навчання. Вважаю таке навантаження як в Україні не потрібним. Я з того, що він зараз вчить не пам´ятаю і половини і це не заважає мені жити, бо в житті ці знання не пригодились.
я Кукарача• 14 ноября 2023
І ще одне.
В Україні мій син у восьмому класі, а тут у сьомому. Бо в такому віці у них діти мають бути у сьомому. Тобто, не співрадає з Україною щоб перенести оцінки.
Тому, в нас тільки один варіант - сімейна форма, де вчимо тільки те, що не можна не вчити.
Пані з калабані• 14 ноября 2023
Ответ дляНематрьошка
Вже не перший раз бачу, що вчителі ’пустячкових’ предметів: малювання, музика, спорт, труди чомусь вирішили загрузити ’виїхавших’
аналогічно. Трудове річна оцінка 8. Виправляли, в 11 ночі пекли піцу і робили свічки. Перезарахувати оцінку з іноземної школи не змогли, бо напевно програми не співпадають (робили бургери й пекли пряники, а треба було піцу....) Це сумно насправді
Пані з калабані• 14 ноября 2023
Ответ дляNYY
Отчислила дочь именно из-за непонимания учителей. Покупаю ’оптиму’ без проверок и консультаций, недорого получается.
як часто контрольні пишите? і скільки платите. Теж цікавить оптима
Пані з калабані• 14 ноября 2023
Ответ дляСтильна штучка
А як потім з атестатом ?
а в оптимі хіба немає атестату?

Тра Ля Ля• 14 ноября 2023
Ответ дляПані з калабані
Приєднуюся до питання. Цікавить досвід тих, чиї діти там навчаються.
Тектологиня 80lv• 14 ноября 2023
Ответ дляСтильна штучка
Ничего у вас не выйдет,если ребенок в Германии он должен посещать немецкую школу. О каком синхроне речь?
Тектологиня 80lv• 14 ноября 2023
Ответ дляСтильна штучка
Я теж регулярно роблю мистецтво , труды і тд і отримаємо 5-6. Мы в Німеччині у простій школі. Тут поки немає знань. Дитина любить математику та ходив на олімпіади в Україні
Зачем вы туда вообще вдруг поехали то через полтора года войны?
автор Стильна штучка • 14 ноября 2023
Ответ дляТектологиня 80lv
Бо майже рік була на ЗУ, не змогла знайти роботу за фахом, щоб зп покривала усі витрати. По в Запоріжжі не безпечно. Чи подумати важко? Дивне питання
автор Стильна штучка • 14 ноября 2023
Ответ дляТішуся неперетішуся
Ну то у Вас взагалі з поглиблення школа. В нас тільки клас фіз мат
Тектологиня 80lv• 14 ноября 2023
Ответ дляСтильна штучка
Удалено администрацией...
автор Стильна штучка • 14 ноября 2023
Ответ дляТектологиня 80lv
Удалено администрацией...
rainbow in the sky• 14 ноября 2023
Ответ дляСтильна штучка
Як це зробити?
Написати ти заяву про перехід на сімейну форму навчання. Будете здавати тільки обов´язкові кр, зазвичай це 2 на семестр з кожного предмета. Вам мають дати план, що і коли ви маєте вивчити і терміни написання кр з цих тем.
Смажена полуничка• 14 ноября 2023
Ответ дляInci
Мы в Турции, дети 3 и 5 класс учатся дистанционно в своих украинских классах, с Германии сбежали и одна из основных причин эта обязаловка посещать их местную школу.
2022-23 учебный год они учились вместе в сборном укр классе, потом стал вопрос о том, что детей будут распихивать в немецкие классы, местные мамы подняли вой что не хотят наших детей видеть в их классах, да ещё много чего было...
Не знаю, что так может держать в той Германии кроме пособия, конечно...
Мы очень разочаровались.
Очень странно, мало верится. В классах дети разных национальностей, а вой подняли почему то из за украинских детей.
Смажена полуничка• 14 ноября 2023
Ответ дляТектологиня 80lv
Чтобы вы спросили, зачем люди через полтора года войны, которой но конца ни края, увозят своих детей в другие страны
As007• 14 ноября 2023
Ответ дляСтильна штучка
Як це зробити?
Напишіть заяву на ім´я директора школи. Ми так рік провчились.