Вся така шо куди там• 14 ноября 2023

Участь в олімпіадах

Вітаю усіх.
Дитина щороку бере участь в різних олімпіадах. А молодшій школі за кожну олімпіаду вона отримувала грамоту, чи диплом.
У старшій школі їй навіть не повідомляють результат. Але вчителі їй говорять, що вона зобов´язана брати участь в усіх цих олімпіадах. Вона вже не хоче, бо немає мотивації. Більш того, вчора я випадково на сайті міста знайшла наказ , де вказано список переможців минулорічного конкурсу Шевченка і що діти нагороджені дипломами управління освіти. Моя дитина дитина серед переможців, але ніякого диплому вона не отримала. Більш того, вона навіть не знала результат своєї участі.

Хочу підняте питання, чому дитина не отримала диплом. Але не знаю , як краще вчинити. Подзвонити в управління освіти і запитати чи намагатися з´ясувати це в школі?

Класний керівник не в курсі,він новий. Вчитель мови теж новий. Навчання дистанційне.
Оце так цабе• 14 ноября 2023
звернутися до школи.
Мій син також бере участь, його постійно забувають, але результати ж всі онлайн, то я скриню й висилаю вчителю, м’яко нагадую)

Фенте Фря• 14 ноября 2023
Ми результати на сайті дивимося. В вихідні писав син з математики, то результати будуть на сайті 20 листопада. Він всі роки заходить і сам дивиться результат. Звісно потім в школі нагороджують. Але дізнається сам все.
Кривая спроса• 14 ноября 2023
Странно, конечно. Школа обычно не пропускает, если их ребенок занимает призовые места.
К администрации обратитесь.
автор Вся така шо куди там • 14 ноября 2023
Ответ дляОце так цабе
звернутися до школи.
В нас онлайн немає результатів. Роботи надсилають в гуглклас. Майже рік минув і результати там не з´явилися (
ЧукИГеки• 14 ноября 2023
Ответ дляВся така шо куди там
Є сайти, де викладають результати. Їх всі можна подивитись онлайн.
Син теж приймав участь в майже всіх.
Говорить, що це був непоганий досвід
Якщо олімпіада на сайті на урок, то результат відомий

Є олімпіади ,де завдання надають в класрум. Результатів там немає. Виглядає це так.
Фенте Фря• 14 ноября 2023
Ответ дляВся така шо куди там
Ну він же олімпіади проходить на сайті, а не в гугл класі. Там рееструється. Там же і результати. Ви бачили сайти, на яких олімпіада проходить? То в гуглкласі вчитель посилання дає на сайт. Бо олімпіади тільки онлайн можливо пройти.
Фенте Фря• 14 ноября 2023
Ответ дляВся така шо куди там

Це воно у вигляді тесту якогось? Я таких олімпіад не бачила. Син проходив онлайн на сайтах. Якась місцева олімпіада?
Ответ дляЧукИГеки
Син теж приймав участь в майже всіх.
Говорить, що це був непоганий досвід
Про мовний конкурс ім.Шевченка сайт не знайшла.

Ответ дляФенте Фря
Ні, там треба було твір написати, та виконати багато письмових завдань. Це всеукраїнський мовний конкурс ім.Шевченка, доволі складний . Дитина серед переможців другого етапу. Узнала це на сайті міста(
Оце так цабе• 14 ноября 2023
Ответ дляВся така шо куди там
це шкільні, не Всеукраїнські? У нас по шкільних також немає, просто додаткову 12 ставлять
Ответ дляФенте Фря
Всеукраїнський мовний конкурс ім.Шевченка проходить в іншому форматі. Вчитель теж реєструє дитину.
Оце так цабе• 14 ноября 2023
Ответ дляВся така шо куди там
не знаю звідки Ви:
ось, наприклад
https://hoippo.km.ua/?p=7483
Ответ дляОце так цабе
не знаю звідки Ви:
ось, наприклад
https://hoippo.km.ua/?p=7483
В нашому місті переможці визначені наказом управління освіти , а на сайті міста надали посилання на цей наказ.
Минулого року намагалася дізнатися в школі про результат, мені говорили чекати в Гуглкласі. Ось чекала)
Ответ дляОце так цабе
Всеукраїнські.

За звичайна олімпіаду навіть 12 не ставлять. Взагалі зробили це повинністю дитини, без усяких нагород, якщо перемогла(
Парова машина• 14 ноября 2023
Ви все в одну купу змішали - і олімпіади, і конкурси. Щодо олімпіад слідкуйте самі на сайтах, хоча більшість дипломів приходить на адресу школи. Щодо конкурсів - читайте умови конкурсів.
Може десь ваші дипломи/похвальні листи і валяються у школі, але через дистанційку і зміну вчителя ніхто їх вам не вручив.
Парова машина• 14 ноября 2023
Ну і ви ж в курсі, окрім морального задоволення ці конкурси і олімпіади нічого не дають. Хіба що в платних конкурсах є призи.
Ответ дляПарова машина
Суть питання ні в назві, а в тому, що дитина вже третій рік не отримує жодного диплому або грамоти за участь в олімпіадах і конкурсах. Хоча результати в неї високі. Навіть додаткову 12 вона не отримує. Це демотивує.

Коли побачила її в списках переможців на сайті міста виникло питання.
Ответ дляПарова машина
Зараз за перемогу в деяких конкурсах діти отримають стипендію. Наприклад переможці Шевченковського конкурсу отримають щомісяця 2700 грн протягом року після перемоги.