ВсеПроВсехЗнаю• 14 ноября 2023
Обідаєте вже чи чекаєте на вечерю?
Знайшла дома банку грибів, довелося смажити картоплю, бо захотілося жирного і солоного.
А у вас що сьогодні смачненького?
Аристократка-тунеядка• 14 ноября 2023
Ответ дляЧупокабра
Готую і куштую по ходу)) 5 днів не готувала, нема коли, а сьогодні вихідна, натхнення прийшло)) Запекла індичі бедра, батат та картоплю шматками, зараз смажу зрази з капустою, остигає заварний крем на Наполеон) перем´яла 4 авокадо, заправила оливковою олією і соком лимона з перчиком та сіллю)) Коротше, сьогодні в мене день готування)
дорвалась, одним словом
Чупокабра• 14 ноября 2023
Ответ дляАристократка-тунеядка
дорвалась, одним словом
Так і є)😅 а що робить? Надворі дощ, тривога вила, а в мене такий релакс.
Аристократка-тунеядка• 14 ноября 2023
Ответ дляЧупокабра
ну если такой релакс потом не вылазит боком в прямом смысле слова - то почему нет