Anastasiia-9046• 14 ноября 2023
Ответ дляСвітланкаОК
Дуже цікаво, чому Зе на червоному (агресивному) фоні і над ним ракети, а хуйло на синьому фоні і над ним курка миру? Задовбали ці лівацькі ЗМI.
Там Трамп Голуб миру
krasotalisa• 14 ноября 2023
Ответ дляSpicy -02f0
Намек на призыв женщин?
Выставление кандидатуры его жены на выборах
Ця жінка мабуть від америнканців, забула прізвище, республіканка, але дуже підтримує Україну, вона по опросам обігнає Трампа, це добре для нас.
krasotalisa• 14 ноября 2023
2 протистояння у світі: наша війна, та можлива війна США-Китай, якшо Китай замутить напад на Тайвань, тоді вирогідно це зачепить і Японію, Корею та Австралію.
Anastasiia-9046• 14 ноября 2023
Ответ дляkrasotalisa
Вона?
krasotalisa• 14 ноября 2023
Ответ дляlisulya
То ж цей з Північної Кореї, нє?
та наче це Сі, не схожий на Кіма. На фото знизу, Байден та Сі
СвітланкаОК• 14 ноября 2023
Ще війна за екологію - Байден це зелена енергетика (вітер, сонячна), а Сі - це енергія спалювання, двигуни в автівках, глобальне потепління. Коротше, як не звичайна, то кліматична війна наближається.
МаргаритаЛьвовна• 14 ноября 2023
Ответ дляvikaS
А что это за мозги с трубочками?
мне кажется, это намек на Маска - он продвигает технологию вживления чипов в череп. сейчас идет набор добровольцев для экспериментов.
МаргаритаЛьвовна• 14 ноября 2023
кто образованный и неленивый?)
переведите для неучей, плиз, что там написано в верхнем углу
krasotalisa• 14 ноября 2023
А ще здалося що від того хто переможе в нашій війні, залежить чи буде війна США-Китай. Зверху між ху..йлом та Зе бюлітені, які наче витікають у вирогідність протистояння США-Китай.