Файна пані• 15 ноября 2023

На скільки кг ви можете схуднути за 10 тижнів ?

Дані : зріст 156 - зайвих 22 кг. Так по максимуму)) цікаво бо сперечаюсь з подругою
Госпожа Белладонна• 15 ноября 2023
Ответ дляФайна пані
Тоді питання для людей із силою волі )) вибачте
У людей з силою волі немає зайвих 22 кг. Це не до них питання.

Алесс• 15 ноября 2023
Ответ дляХочу барабульки
Наверное Лида
Моя знакомая их пила месяц.
Так еще больше вырос живот. Как спасательный круг. Это давно было,лет 10 назад
Хочу барабульки• 15 ноября 2023
Ответ дляАлесс
Моя знакомая их пила месяц.
Моя стстер похудела от них сразу здорово
А потом вес вернулся и еще сверху + 5
Это тоже было давно, все на них худели ((((
Лепешечка• 15 ноября 2023
Ответ дляФрекенБок
Могу уйти в +
Вот прям талантлива я в этом деле!
От читаю коментарів, і думка, а як так виходить багато набрати? Це ж потрібно тривалий вас їсти калорійну їжу. ?
Incol• 15 ноября 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Що саме як? Візуально? Є дуже ефективні вправи на початок + злити воду
Поділіться, будь ласка, ефективними вправами.
НеКонец-Света• 15 ноября 2023
Я бы не смогла столько лишнего набрать..
Не гоню• 15 ноября 2023
Думаю 10-15 кг змогла б точно, може і більше.
Я в Польщі в тому році жила ,2,5 міс як раз. Там 3-поверховий будинок, я на третьому жила. Кухня на першому поверсі. Ванна на другому. Плюс грудна дитина була і гуляла ще майже щодня. То в мене пішло 6 кг за цей час. Це при тому, що я неправильну дозу еутироксу пила і ТТГ був підвищений ,були набряки. Солодке їла, підсіла тоді ще на мигдаль кожного дня.
Якщо б харчування було ідеальне і вирівняний ТТГ,як зараз, то думаю б від 10 кг пішло)
А так від одної активності схудла.
Повернулась і тут все нажерла назад і ще +7 кг зверху 🤪
Покращена• 15 ноября 2023
Ответ дляХочу барабульки
Наверное Лида
Она) но це було 16 років тому.. Боже, яка я стара
Покращена• 15 ноября 2023
Ответ дляАлесс
Яких табл?
Ви за мною в черзі ) навіть вагітні так не набирають, як я

Покращена• 15 ноября 2023
Ответ дляХочу барабульки
А потом вес вернулся и еще сверху + 5
У меня лет 11 держался )
Покращена• 15 ноября 2023
Ответ дляНеКонец-Света
Ой, не зарекайтесь )))
НеКонец-Света• 15 ноября 2023
Ответ дляПокращена
Ой, не зарекайтесь )))
Ну разве что болезнь
А просто есть.. это ж в одежду не влезть свою
ОбережнаЯ• 15 ноября 2023
Ответ дляПокращена
Я за 1,5 на 18 кг , але на таблетках
Как здоровье? У меня 12 зубов посыпалось и выпали волосы ,длинные красивые. Пришлось подстричься до плеч. С желчным проблемы. Хотя может у вас вес был больше, я с 62 до 48 худела. А потом ещё за две недели до 43. Ела только помидоры и огурцы.
мимАпроходила• 15 ноября 2023
я - 3 кг зможу.
маю зріст 160 см і зайвих 10кг. плавно скинула 4 кг за 3 місяці.
Вільний митець• 15 ноября 2023
У меня был нервный срыв. За неделю 7 кг минус
Сон і дрімота• 15 ноября 2023
Ну вот скрин приложения - сейчас худею. Чуть больше 4 кг.
Чарочка діда• 15 ноября 2023
Ответ дляСон і дрімота
Що за додаток, порадьте?
Сон і дрімота• 15 ноября 2023
Ответ дляЧарочка діда
Що за додаток, порадьте?
FatSecret
Партизанка• 15 ноября 2023
1кг в тиждень

Снегурочко• 15 ноября 2023
Нормально буде кг 2-4 в міс думаю за 10 неділь це біля 6-8кг для мене.
Покращена• 15 ноября 2023
Ответ дляОбережнаЯ
Я с 73 до 55 . Были боли в желудке , что то врач прописывал и все
Морская свинка• 15 ноября 2023
Я за 6 тижнів схудла на 6 кг. Тепер вага стоїть, не туди не сюди, а треба ще 10 скидати. Перший місяць вага добре сходить бо це виходить зайва вода. Потім у всих вага стоїть, бо жир саме важче втрачати, треба дефіцит калорій та спорт. Я зараз на дифіциті калорій, харчуюся на ПП, але зі спортом ціла проблема, не можу займатися бо нерв воспалився в спині, сьогодні йду до лікаря на блокаду, бо розумію зо без спорту вага буде й дала стояти хоч і харчування налагодила. Бо в 40 років набагато важче худнути ніж в 30.
Пукимончиг• 15 ноября 2023
На 8 кг легко.
Я когда на палео переходила - без глютена, сахара, молочки и переработанных продуктов, вес просто улетал. При этом и лишнего было изначально 3 кг, волновалась , что не могла стабилизировать. На самом деле, проблемой было набрать 1800 калорий в день, с опытом стало получаться и худеть перестала.
МаксХмара• 15 ноября 2023
10кг при таком количестве лишнего запросто.
Так как я сейчас 55 кг,то вряд ли смогу скинуть больше 5кг
Chaterbox• 15 ноября 2023
Можу 3-5. Мені 41
ГороховаЯ• 15 ноября 2023
У всех разные метаболизмы, индекс жира, мышечной массы, жидкости итд
Нет общей формулы, все очень индивидуально. Есть экстренное похудение, есть более лояльное. За 10 недель кто-то скинет 10кг, а потом наберет ещё больше за следующие 10 недель, а кто-то скинет устойчивые 5кг
Вообще, Автор, если похудение и спорт-это не образ жизни, а нада срочно прямо сейчас скинуть, потому что Новый год, а потом жрут майонез с газировкой, то это херня. Не стоит даже начинать. Держать себя в руках нужно всегда, а не раз в году.
Бараболька• 15 ноября 2023
В тому році на 14 кг, з 77 до 63, зріст 158. Приблизно 9-10 тижнів
Перший місяць дієта Маггі, потім низьковуглеводне харчування
Yairish• 15 ноября 2023
Якщо зайвих аж 20, то по 1 кг на тиждень для мене було реально (робила такий кейс :)). Але потім ще довго волосся відновлювала. Зараз, кол.и зайвих 10, за 4 міс змогла мінус 5. В основному, на спорті. Але цукор, булочки, картоплю я і так не їм вже багато років.
МаксХмара• 15 ноября 2023
Ответ дляБараболька
Ого,я при таком росте в 63 кг просто колобок, 77 даже представить сложно. Вы молодец, надеюсь сейчас уже меньше 60кг весите