Простецкая• 15 ноября 2023
Скільки реально вільного часу у вас є на роботі?
хутряна володарка• 15 ноября 2023
Но я перерывы делаю по 10 минут
25 минут работаю, потом перерыв, если хочу перекусить, то больше
Всіх підсаджую• 15 ноября 2023
По всякому, иногда много свободного времени, а иногда и в туалет не могу выйти
Головний кошак• 15 ноября 2023
Ответ дляВсіх підсаджую
В памперсе сидите?
Черговий по кухні• 15 ноября 2023
Ответ дляГоловний кошак
В памперсе сидите?
Терпит. У меня то же самое.
Мона Лиза• 15 ноября 2023
З 8 робочих годин, 7 точно вільні. Буває що 6, але то є гвалт людської свободи
, то в мене тяжкий робочий день.
МЧСница• 16 ноября 2023
Останні часи перед звільненням, вільний час був тільки на обідній перерві. Весь інший робочий час не підіймаючи голови. Скорочення штату, роботу розкидали по тим хто залишився. Зарплатню при цьому не підняли ні на гривню.