lilu1990• 15 ноября 2023

Грядет большой шухер

Дубінського як і Коломойського відправляють до в´язниці навішуючи держзраду.

Трампу дозволено брати участь в американських виборах.

Допомогу Україні ніяк не узгодять.

Маск підливає масла в вогонь:

"Я думаю, что Залужный точно тот, кто ценит жизни своих людей. И трезво смотрит на то, что происходит на самом деле. Зеленский давно уже живет в своей реальности мясника, и эта реальность не соответствует действительности".

Вот так вот. Казав же Порошенко Зеленському не ходити в президенти. Оман нікому не прощає помилок.

Я думаю, кінець уже близько. Особливо для Зе.
Metelitsa• 15 ноября 2023
Ответ дляТА7НЯ7
Так если решил градданства разве можем его сажать?
Це фейкк від Зелі
Про позбавлення громадянства.
А точніше: намагання убеспечити його від кримінальної відповідальності

Ніхто його не забирав.
Суд установив громадянство Бєні - українське.

Реверанс• 15 ноября 2023
Ответ дляТА7НЯ7
Та нууу он же зе посадили на пост президента, как так аовреия не почуял зраду и не свалил?
Нема куди звалювати,так нашкодив по світу,що навіть Ізраіль,який своїх громадян не видає - випер його.
Залишилась Україна і Росія.
Невеликий вибір
Isidda• 15 ноября 2023
Ответ дляMargonails
Все, не получиться диалог...вас клонит не туда
Я реалист.Я вижу 20км продвижения и то благодаря пригожину.К тому же мы пошли на 17 км вперед.Я уверена,то авиация и ракеты до выборов в США порешают многие вопросы в нашу пользу
Манула• 15 ноября 2023
Ответ дляIsidda
русские гибнут как мухи тоже.И калеками стают.Я вам написала,как решится вопрос.
У руZZо-фашистів цього ’добра’, ніхто його там не рахує ...
Margonails• 15 ноября 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
А скільки взривалося зброї по всім складам!
А потім цією ж зброєю воювали ’ ополченці’ на Донбасі.Порох здав Донецьк,здав Луганськ,методично винищував ЗСУ в ’ АТО’, де їх розстрілювали,як в тирі,а відповідь давати не можна було.
Кучма,Турчинов і Порошенко мають бути довічно ув´язнені за національну зраду.
Янукович то само собою.
Вот сейчас ситуация как с ато только масштабные,а вместо пороха сейчас Зе делает тоже самое
L-i-s-a-92af• 15 ноября 2023
Ответ дляMargonails
Мне во всех смыслах было хорошо при яныке....стабильно было...
Стабильно,как в совке
Takamaka• 15 ноября 2023
Ответ дляNathalie27
Справа не в «ученіях», а в факті нападу. Ви ж написали, що Порошенко у введенні військового стану краще за Зеленського. А по суті - і перший і другий ввели той стан вже по факту нападу, а не передчасно.
Мова в тому дописі йшла про введення віськового стану у областях, що межують, з рашею та ПМР у 2018 році, превентивно. Ви хіба не памʼятаєте, що передувало введенню ВП?
Ирина-bbd0• 15 ноября 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Янукович то само собою.
По хронологии. Когда была аннексия Крыма и когда русскомирное дерьмо на Донбассе обьявилось и когда порох стал президентом?
Конкретно даты !
Takamaka• 15 ноября 2023
Ответ дляNathalie27
У мене немає дітей
Тоді немає сенсу дискутувати з вами про майбутнє дітей, пробачте.

L-i-s-a-92af• 15 ноября 2023
Ответ дляДжулияробертс
А загалом при Ющенко було нормально. І Юля прем´єр.
Але Порошенко ще тоді вліз і зробив все можливе,щоб його соратник з партії регіонів виграв наступні вибори.
Margonails• 15 ноября 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Стабильно,как в совке
Понятия не имею как было в совке....просто моей семье было стабильно....
Isidda• 15 ноября 2023
Ответ дляМанула
За деньги идут на контракт.Им все равно кого убивать-нас,казахов,молдаван.американцев.Мотивация-деньги,ибо в нищите живут ,кредиты,проблемы,а тут шанс..Но только маленькая часть из них желает на штурм.Большинство -тыл,третья линия,вторая,они жить хотят и просто заработать за эти 3-6 месяцев.
coloritka• 15 ноября 2023
Ответ дляUkrainika
Так. Нам пощастило з ним. Але мізків у 73% не вистачило це усвідомити.
Зараз добре вам? Не барига, Да?
Ви за своїми мізками дивіться.
Isidda• 15 ноября 2023
Ждем авиацию и ракетки от союзников помощь
L-i-s-a-92af• 15 ноября 2023
Ответ дляKariana12
Пять подорванных складов с боеприпасами,которых бы хватило на два года войны,газ подорожал с 1 грн до 8.30,доллар 8-28 ,патронный завод так и не построили и тд
Але дехто має дуже вибіркову пам´ять
Margonails• 15 ноября 2023
Ответ дляIsidda
Уже 2 года ждём...
Манула• 15 ноября 2023
Ответ дляIsidda
Сьогодні послухала Друзенко, того, хто топив за Зе в 2019...
Раджу всім спуститися на грішну Землю в реалії
Takamaka• 15 ноября 2023
Ответ дляРеверанс
Пророче про патріота Зеленського

https://www.facebook.com/watch/?v=2791449980873518
«вот, возвращаю вам вашу Украину» 😢
L-i-s-a-92af• 15 ноября 2023
Ответ дляUkrainika
Так вже давно відомо хто підривав склади!
Все що ви написали - повна хрінь! Це не докази і не злочини.
Ви взагалі усвідомлюєте причинно -наслідкові зв’язки?
Хто пустив колону Гіркіна з Славянська в Донецьк теж давно відомо

Nathalie27• 15 ноября 2023
Ответ дляTakamaka
Коли переважна більшість людей в країни жила мирно, мала змогу спокійно працювати, щось планувати, нічого не летіло на голови по всій території, і війна більшості навіть не торкнулася, то за вашими словами майбутнього в дітей не було. А тепер, коли півкраїни в руїнах, десятки (як вже не сотні) тисяч людей в землі і не видно тому кінця, ви спокійно пропонуєте планувати майбутнє дітям «відповідно до нових обставин»? Ви серйозно?
Читайте уважніше. Я ніде не писала про «не було майбутнього». Я всього лиш запитала про те, Яке воно було до війни.
L-i-s-a-92af• 15 ноября 2023
Ответ дляalenka3108
Кучма найвеличніше зло для нашої країни. Нічого, доживає старе чмо нормально так собі, і в ус не дує(( Дуже рекомендую почитати всім книгу ’ Як Україна втрачала Донбас’ хто ще має питання, знайдете їх там.
З Кучми все почалося
Nathalie27• 15 ноября 2023
Ответ дляTakamaka
ВП ввели у відповідь на напад, а не превентивно
Ирина-bbd0• 15 ноября 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Кто конкретно?
L-i-s-a-92af• 15 ноября 2023
Ответ дляLudaSHS
Бооольшой и казни не помогают
Насправді,корупція є скрізь.Питання лише в тому,що в деяких країнах є верховенство права і з нею боряться,в інших вона є державною політикою.
your style• 15 ноября 2023
Ответ дляMargonails
А я сейчас в шоке как меняется мнение здесь о Зе.....пару месяцев назад большая половина здесь,готова была прям из екрана вылезти и шею перекусить за боневтика....а сейчас.....
Ну чому міняється? Я , наприклад, як була проти нього , так і є. Що змінилось? Десь почула такі слова: путін привів в наш дім війну, а Зеленський відчинив двері. Здається, краще й не скажеш. Ставте тепер рука-ліцо.
L-i-s-a-92af• 15 ноября 2023
Ответ дляFilomena
Фальш старт, автор.
Зараз прокинеться сі та Байден.
От після їх розмови і буде зрозуміло якої величини шухер наближається.
L-i-s-a-92af• 15 ноября 2023
Ответ дляKaramelka-Ольга
Війна розпочалася при Януковичі.
А закладенено її підґрунтя при Кучмі
L-i-s-a-92af• 15 ноября 2023
Ответ дляYаnа
Удалено администрацией...
Так вони завжди вунісон співають вже 4 роки
vviko• 15 ноября 2023
Ответ дляДами
Я так плакала, когда объявили, что зеля победил, я понимала, что бизнес рухнет, что война на пороге масштабная. Так и случилось, бизнес тютю, малую с частной школы в обычную, потом русня напала с первых часов вторжения и разбомбили кв, как можно было выбрать этого идиота и всю его партию, которые тырят так, как все вместе взятые за 30 лет не могли
Действительно выбирали( помню сосед, бывший военный шёл на выборы и так с серьёзным лицом говорил, что нужно что-то менять, многие действительно надеялмсь что он изменит украину, якобы человек из народа фактически.
Но дива не сталося, сталося горе
Реверанс• 15 ноября 2023
Ответ дляMargonails
А Зеленский кого набрал в свое окружение?
Бандюганів.
Романа Ратушного намагались вбити люди ,які зараз сидять поряд цього президента