Дубінського як і Коломойського відправляють до в´язниці навішуючи держзраду.
Трампу дозволено брати участь в американських виборах.
Допомогу Україні ніяк не узгодять.
Маск підливає масла в вогонь:
"Я думаю, что Залужный точно тот, кто ценит жизни своих людей. И трезво смотрит на то, что происходит на самом деле. Зеленский давно уже живет в своей реальности мясника, и эта реальность не соответствует действительности".
Вот так вот. Казав же Порошенко Зеленському не ходити в президенти. Оман нікому не прощає помилок.
Я думаю, кінець уже близько. Особливо для Зе.
Допомогу Україні ніяк не узгодять.
Маск підливає масла в вогонь:
Ирина-bbd0• 15 ноября 2023
Ответ дляMargonails
Ипсо по поводу чего или кого???
Аполитична да, но если будут выборы в 24м, это будет первый раз когда я на них просто побегу, где бы я не была....хотя за свою жизнь,ни разу не голосовала
Побежите с чем.если Вы даже биографию гончаренко не знаете.
На основании чего лично будете голосовать?
Вопрос без обид
Ответ длязавитушка
Бо ваша проблема в тому, що ви думаєте, що інші люди теж думають. Але це не так. Більшість просто ідіоти, які мислять нижніми щабелями так званої піраміди маслоу.
Тому у нас так добре і стабільно обираються всякі кучми, януковичі, вони (ну їхні політтехнологи) це давно зрозуміли і активно використовували -обіцяли людям підняти пенсії, вчителям зарплати, зробить комуналку дешевше і вуаля, ось і новий президент.
А коли людина починає пропонувати шось більше ковбаси, ну там типу армію, мову, віру-то воно нікому не треба, викликає у населення сміх і глузування. Ну яка мова, яка віра, томос на хліб не намажеш, кому треба та армія в воюючій країні (то ж гроші на крові та армія)? Давайте краще потратимо гроші на дороги, 4 штуки баксів зарплату вчителям, і перестанем стрілять під час війни, бо усталі. Оце діло, от за це стоїло проголосувати.
Так 4 роки мазали томос на хліб. І кацапські попи в тому числі. Всі ж пішли за мова-віра..Чи ви забули?
Ответ дляТА7НЯ7
Та ладно ....помню фотки с обіска так там даже разулись люди у него дома....
Ну, так это ж он сам и организатор обыска. Решил, что на данный момент самое безопасное и надёжное место это тюрьма😄Тем более, что за камеру повышенной комфортности он заплатить может
Margonails• 15 ноября 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Вопрос без обид
Ну как будет список кандидатов и их предложения, буду изучать....а биографию всей нашей верхушки если изучить то можно офигеть...
Ответ дляammakat
Илон Маск назвал Зеленского мясником, не жалеющим жизни людей.
Це чиста правда.Зеленський не жаліє нікого.
Згадайте сержанта Журавля,який під особистим контролем президента помер без допомоги.
Який набрав бандитів до ОП і вони до сих пір там сидять.
Андрій Смірнов,Олег Татаров та інші.
svetlapanna• 15 ноября 2023
Ответ дляUkrainika
І я все це розуміла! Як же від того боляче! З кожним днем ми все далі від нормального життя, через отой вибір в 2019
Цікаво, ті. хто казав 2’хотьпаржжом ’, як ім зараз?
Хоча й зараз деякі з кулаками кидаються. не можна бубочку трогати
Margonails• 15 ноября 2023
Ответ дляРеверанс
Андрій Смірнов,Олег Татаров та інші.
А Зеленский кого набрал в свое окружение?
Ответ дляMetelitsa
Знову неправда.
Ось карта областей, де Порох осінню 2018 вводив воєнний стан у зв´язку з атакою на наші кораблі.
Це співпадає із напрямками атаки рашею у лютому 2022.
От у цьому різниця: один покладався на дані розвідки і армію, а другий бачив мир в очаз путлера і вірив в адіннарот, який не піде на гас війною.
А вий тоді стояв «он же использует это, чтобы узурпировать власть».
Ответ дляNat-li
Хто пішов за мовою, вірою? З мови, віри, томоса тільки весело ржали, називали армавірой, ржали і сарказмували, шо ’голосуй за порошенко, а то путін нападе’, типу порошенко таку лякалку придумав.
А нада ж просто перестать стрілять і все буде добре. Тут же в 2019 всі усталі ат вайни
Ирина-bbd0• 15 ноября 2023
Ответ дляMargonails
Так если нет ни выборов.ни списков.ни программ.то что тут сейчас обсуждаем и за что чубимся?
Кому это и для чего нужно?
Ответ дляUkrainika
А за що? От конкретно ща що? Докази яких злочинів Порошенка є?
Відповідаю: немає! Самі фейки! Все вже доведено!!!
Лише при Пороху скільки зброї вироблялось! Все позакривала після 2019…
вы такая смешная )) при Порошенко не воровали и он весь белый и пушистый? а КТО будет расследовать его преступления? у них там все схвачено, они все повязаны друг с другом
Ответ дляMargonails
Можно личный вопрос? Как вы справляетесь с пятью детьми, один из которых новорождённый и умудряетесь по несколько часов без перерыва висеть в теме?
Margonails• 15 ноября 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Кому это и для чего нужно?
Просто предполагаем...
Nathalie27• 15 ноября 2023
Ответ дляTakamaka
А зараз у ваших дітей яке майбутнє?
У мене немає дітей
Margonails• 15 ноября 2023
Ответ дляPiracanta
Дети в школе, новорожденный спит, кушать приготовила утром, стирку постирала стиралка....
Ирина-bbd0• 15 ноября 2023
Ответ дляMargonails
Заодно изучите кому принадлежит украинская энергосистема.недра всякие .бизнесы интересные .сми) чтоб не только биографии знать)
svetlapanna• 15 ноября 2023
Ответ дляДами
Я так плакала, когда объявили, что зеля победил, я понимала, что бизнес рухнет, что война на пороге масштабная. Так и случилось, бизнес тютю, малую с частной школы в обычную, потом русня напала с первых часов вторжения и разбомбили кв, как можно было выбрать этого идиота и всю его партию, которые тырят так, как все вместе взятые за 30 лет не могли
Близкая подруга моей свекрови сидела как раз в гостях у моей свекрови. когда огласили результаті. Она схватилась за голову и сказала - писец стране, девочки, єто крах, єто ужас єто все.
Я не понимала.Сейчас понимаю.
Человек -кандидат єкономических наук.. что то она понимала
Я не понимала.Сейчас понимаю.
Ответ дляТА7НЯ7
Та нууу он же зе посадили на пост президента, как так аовреия не почуял зраду и не свалил?
Йому нікуди валити.
На нього полюють Штати.
До 2019 він сидів в Ізраїлі, бо ця країна не видає своїх громадян США.
Але потім Штати надали Ізраїлю такі аргументи, що Бєню затримають і екстрадують.
Тепер він сидить під крилом у свого вихованця Зе. І оте шоу з позбавленням його укргромадянства - це лише шоу.
Якщо Ви думаєте, що його посадять, то не сподівайтесь на це.
Його затримали лише тоді, коли Штати викликали ДБР до себе на килим для відвертої розмови.
Тоді Зеліна СБУ перехопила інвціативу і ’арештували’ Бєню, щоб його не взяли розлючені ДБР.
Шоу триває.
Далі буле.
На нього полюють Штати.
Шоу триває.
Далі буле.
Ирина-bbd0• 15 ноября 2023
Ответ дляMargonails
Просто предполагаем...
Это не Вы предполагаете . Это за Вас предполагают в нужном русле))
Вы просто участвуете)
Margonails• 15 ноября 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Знаете как рассуждала моя свекровь когда выбирали Зе?
Та у него свой бизнес, он имеет много денег, воровать не будет,он все имеет и тд...вот он действительно будет делать все на благо людей....