Перловая Кашка• 15 ноября 2023

Робота на 2 ставки. Бюджет. Вже ж немає обмежень?

Працюю на 1.5 ставки, По табелю ставлять по 12 годин, 8+4
Пропонують дистанційно ще 0.5 і теж в бюджеті.
Закон про сумісництво скасували. Але залишились фантомні болі що не можна так працевлаштовуватись
автор Перловая Кашка • 15 ноября 2023
Роботодавцям потрібно щоб робота була виконана в повному обсязі, в певні терміни. З чим я успішно справляюсь.
Але чи влаштує аудит графік роботи
З 8.00 до 20.00 а потім, наприклад, з 21 до 22 в робочі дні та по 8 годин в суботу та неділю?

размахер• 15 ноября 2023
офіційно 40 годин на тиждень. все інше - порушення. або вас на контакт перести( трудовий договір на обсяг робіт) або нарядну форму оплати ( щоб години не ставити в табель).
размахер• 15 ноября 2023
а і в табелі внутрішньому можно що завгодно малювати, хоч 24 години без вихідних. а ось в табелі той що під перевірки попадає - там обмеження є.
УжеВотДа• 15 ноября 2023
Ответ дляразмахер
Сразу видно, что новых трудовых законов вы не знаете. Неопытный кадровик советник - горе для вопрошающего
Сиреневенькая• 15 ноября 2023
Насколько я знаю, я бюджетник, не более ,чем на 1,5 ставки. Раньше можно было 1,75.
размахер• 15 ноября 2023
Ответ дляУжеВотДа
почему сами автору не ответили?
и я не кадровик.
инженер.
УжеВотДа• 15 ноября 2023
Ответ дляразмахер
почему сами автору не ответили?
и я не кадровик.
инженер.
Я обязана отвечать? Вы даете неправильные советы, даже не удосужились почитать актуальные моменты на сегодняшний день

размахер• 15 ноября 2023
писать в табеле напротив 1 должности больше 8 часов нельзя .
если у автора 2 должности, то совмещать она может . и тогда по каждой должности свой учет времени. но автор не пишет про совмещение
автор Перловая Кашка • 15 ноября 2023
Ответ дляразмахер
Покажіть мені дючий закон який забороняє працювати мені 2 ставки.
40 годин це норма.
А я з хочу працювати понад норму
автор Перловая Кашка • 15 ноября 2023
Ответ дляразмахер
Ці обмеження були раніше. Я знаю що мають бути перерви між змінами, і я з наю що робочі графік не повинні пересікались.
Сама займалась такими звірками
Але ж тепер обмеження зняли, чому я не можу працювати в 22.00-24.00 бухгалтером?
автор Перловая Кашка • 15 ноября 2023
Ответ дляразмахер
Дві різні посади.
І ще третя буде з другої організації дистанційно
Скорая помощь• 15 ноября 2023
Ответ дляПерловая Кашка
Дві різні посади.
А мені цікаво, як в цьому випадку оплачується лікарняний?
Я теж працюю в двох місцях офіційно. І якщо піду на лікарняний, мені обидві роботи його оплатять? 🤔
автор Перловая Кашка • 15 ноября 2023
Ответ дляСкорая помощь
Тіпа того. Але конкретно в моїй ситуації я лікарняні не оформлюю. Якщо потрібно відлежуюсь дома і працюю з дому.
Все одно мою роботу потрібно зробити. А в табелі ставлять 8
Але за законом так. Лікарняний за двома місцями роботи