Невгамовна Бу• 15 ноября 2023

Чоловік не хоче допомагати моїм батькам

Батьки не надто літні, але й не молоді вже: 65-66 років. Ми живемо по одній вулиці недалеко один від одного, чоловік працює віддалено сам на себе, тобто, знайти час він може, але ніколи нічого не допоможе сам. Кожне прохання через обурення (батькам в обличчя не каже, але мені висказує): «чому я? Мені що нічого більше робити, як втрачати час?». Робота ця повʼязана саме з чоловічою допомогою. Братів у мене немає (та й сестер теж, які б змогли попросити свого чоловіка), друзів чоловічої статі також немає. Тобто, чоловік - єдиний молодий мужчина, який може допомогти в певних чоловічих питаннях.
Навіть коли батьки передають як гостинець їжу (наприклад, вареників наліплять чи пиріг онукам спечуть) - він не піде, мені легше зайти взяти, аніж його просити. Вже навіть батько мій питає, чому чоловік сидить, чому йому нічого не треба, чому він не може прийти взяти той пакет, а я йду забираю по темним провулкам.
А чоловік, у свою чергу, не розуміє, чому я не можу принести дві банки сама? Не безлюдна ж вулиця.
Я йду, звісно, і мені не важко, але якось перед батьками не зручно, типу в мене чоловік, який не може підняти пʼяту точку та прийти забрати передачу для своєї ж сімʼї.
Зараз мабуть порадять розлучатись, як зазвичай тут радять. Але хотілося б почути дієві поради від тих, в кого така сама ситуація була. Основа проблема, звісно, відсутність його допомоги, як чоловіка
Говорю відверто• 15 ноября 2023
Ответ дляПік Антна
Чпокать их дочку это нормально, а помочь им нельзя?
Так он же и не на родителям женился

Муркамурковна• 15 ноября 2023
Ответ дляКорсет_на_шурупах
це не чужі батьки, а батьки дружини, вони частина сім´ї
Ні, це її батьки, якщо в неї є чоловік то її сім´я- це чоловік
Шалена красуня• 15 ноября 2023
Ответ дляНевгамовна Бу
Я фізично не можу зробити ту роботу, яку має робити чоловік. Наприклад, допомогти привезти мішок картоплі (взяти мішок, поставити його в авто, привезти і підняти у квартиру). Вважаєте, що жінка має це зробити?
Або в компьютері перевстановити віндовс. Він працює в цій сфері, я не розбираюсь.
Чи коли батьки були у відʼїзді мав прийти майстер, встановити нові батареї. Потрібно було посидіти біля майстра, подати якісь інструменти або щось потримати. Це теж мала робити я, дійсно?
Нет, он должен, если может физически и не во вред работе
Топтунша• 15 ноября 2023
Якого хара ви його нагружажте цим?
Ну не хоче в має право
Срочнокпсихологу• 15 ноября 2023
Ответ дляНевгамовна Бу
Ого, а коли вони це все планували, вони спитали вашого чоловіка, чи зможе він допомогти в цьому?
Заздрість то погано• 15 ноября 2023
Ответ дляНевгамовна Бу
Цікаво, хто пише, що це не нормально - чи є у Вас батьки та чоловік? Нічим не допомагає він батькам ?
Нормально це коли людина не проти допомогти.
Добровільно
А коли ви змушуєте - то це не нормально
Девальвация• 15 ноября 2023
Ответ дляНевгамовна Бу
А якби у вас не було чоловіка, то як би ваші батьки жили??? Як взагалі люди живуть у яких нема синів і зятів?
Нічний дожор• 15 ноября 2023
Ответ дляШалена красуня
Ну вы же понимаете, что это нездорово?
Чому? Мені навіть свекруха сказала що за закон невістка це не родич. То чому я маю їй допомогати? Так само й зять тещі.
Батьки не лежачі. Дорослі. Можуть вирішувати те що описувала автор самостійно або їх дочка може сама зробити.
Говорю відверто• 15 ноября 2023
Ответ дляНевгамовна Бу
Ну вашему мужу ваши родители никто, как и вам свекровь.

Томатико• 15 ноября 2023
Ответ дляКарма хамелеона
Автор, я с вами согласна и считаю, что нормальный муж вполне может иногда помочь. Люди даже соседям помогают, а не то, что родне. Просто он у вас не очень хороший человек.
Ну да, нехороший человек не хочет таскать на себе мешки с картошкой и подавать инструменты мастеру. Вот , редиска! И спину ему жалко и время, ну как так?! Для удовольствия родителей жены мог бы и покорячиться!
alisarich• 15 ноября 2023
Он конечно не обязан, но я бы не терпела такое, для меня это неприемлемо. Попробуйте поговорить с ним
Бесбардак• 15 ноября 2023
Ответ дляНевгамовна Бу
Мешок отнести, мастера проконтролировать - мой бы помог. Но никогда в жизни не пошел за варениками или борщом. Ему стыдно было бы, он должен кормить семью, а не мои родители на пенсии. Точно за банками не пошел.
Заздрість то погано• 15 ноября 2023
Ответ дляПік Антна
Автор, я вас понимаю и поддерживаю. Но, большинство тут считают помощь родителям каким то наказанием. Я в легком шоке, честно говоря. У меня в семье обычное дело помощь родителям.
Це абсолютно нормально і правильно допомогати.
Але не через силу.
Залатавая• 15 ноября 2023
Ответ дляНевгамовна Бу
До мене приходили майстри - я взагалі з дому йшла. Без мене батареї поміняли.
Шалена красуня• 15 ноября 2023
Ответ дляТоматико
Все вопросы,которые можно закрыть деньгами, мы закрываем. Сидеть над мастером и подавать ему инструменты- вообще бред бредовый, точно так же как купить мешками картошку и не заказать доставку.
На рынке нет доставки за мешок или она очень дорогая
Муркамурковна• 15 ноября 2023
Автора вже кілька разів спитали шо вона робить для батьків чоловіка, а автор ігнорує)))
Пиу!Пиу!• 15 ноября 2023
Як треба фізична допомога, найміть когось краще. Ваші нерви будуть ціліші.
Я наймаю покрити батькам, скопати, щось по сантехниці. Мої нерви, зіпсований настрій не варті тих благань, вмовлять, образ
Не обижаюсь• 15 ноября 2023
Какие у вас взаимоотношения с его родителями ? Ездите ли вы помогать его матери ,по своей инициативе например?
Детские_Будут?• 15 ноября 2023
Для моєї сімʼї це не норма, стараємся взаємодопомагати не тільки близьким,а й сусідам,родичам….Це звичайні людські стосунки, а про близьких і мови бути не може

Цикавенная• 15 ноября 2023
Ответ дляМуркамурковна
Я як ваш чоловік, чого я маю допомагати чужим батькам?
А батькам своєї дружини? ) Чому б і ні. Дійсно, чого себе так поводити? Наче вони стороні люди.
Шалена красуня• 15 ноября 2023
Ответ дляМуркамурковна
А родители кто?
Заздрість то погано• 15 ноября 2023
Ответ дляШалена красуня
А ви повинні робити свекрусі педікюр якщо вона через зайву вагу не дотягнеться до ніг?
Дружная семейка• 15 ноября 2023
Ответ дляНе обижаюсь
Ответа нет. от автора. Эти вопросы игнорит.
Жінка з перцем• 15 ноября 2023
Я считаю, что муж имеет право не ходить и белать работу физически, но взамен помог бы нашел человека и заплатил ему.
Типа как мужики на час на кабанчике.
Это в том случае, если что по дому нужно помочь.
Муркамурковна• 15 ноября 2023
Ответ дляЦикавенная
А батькам чоловіка? Автор чогось не заїкається, що їде в інший куток села, шо б посадити ту картоху, плмапати, корову видоїти?)))
Муркамурковна• 15 ноября 2023
Ответ дляШалена красуня
А родители кто?
Ваші батьки
Томатико• 15 ноября 2023
Ответ дляШалена красуня
Закажите там, где доставка есть
Пік Антна• 15 ноября 2023
Ответ дляЗаздрість то погано
Ну его тоже не просили тестю яйца брить. А мешок картошки принести не рассыпеться муженек.
Корсет_на_шурупах• 15 ноября 2023
Ответ дляМуркамурковна
я не розумію такого, нащо тоді сім´я, коли один одному не допомагають? я розумію ще, коли проханнями про допомогу зловживають, але тут такі елементарні ситуації, нащо поводити себе як мурло?
Бачу_майбутнє• 15 ноября 2023
Ответ дляПік Антна
В вашій родині так, а в родині чоловіка автора інакше. Таке буває - відсутність альтруїзму по відношенню до родичів. Якщо він з ними не спить і це не цого родина, то і допомагати в принципі може не хотіти.