Блиск думки• Изменено 15 ноября 2023

У дитини вростає ніготь... до подолога чи хірурга?

Син видер собі трикутник нігтя біля бічного валика і почалося запалення. Вже тиждень паримо в солоній воді, наклаємо Левомиколь, але покращення немає.
Хірург просто видере ніготь чи зараз вже якось лікують? Порадьте можливо хорошого подолога в Києві, бажано Лівий берег.
А поговорить?• 15 ноября 2023
Якщо гноїться, то тільки хірург

Баба_Воля• 15 ноября 2023
подолог
автор Блиск думки • 15 ноября 2023
А титанову нитку хірург не поставить?
Вот Она Я• 15 ноября 2023
Хірург
Липка-прилипка• 15 ноября 2023
Подолог
GaleTTa• 15 ноября 2023
Лучше подолог, хирург будет сразу вскрывать, лечением он не будет заниматься. Сама обращалась с таким.
Ковбой Хагис• 15 ноября 2023
Моя на правому, на жаль. asolominska в інсті. Вона нормально лікує і зберігає нігті

І парити взагалі не можна при запаленні, ви що, бактерії люблять тепло.

Якщо палець не дуже шкода, то можна бабусиним методом: запхнути трохи марганцовки в той кутик. Вона вижигає нафіг усе навколо. Це погана порада, справді)) але у порівнянні з видиранням нігтя - краще
Козачка• 15 ноября 2023
Парить не надо,вода соленая комнатной температуры,потом офлокаин.Там кусочка ногтя не могло остаться? Если не поможет,хирург.
А поговорить?• 15 ноября 2023
Ответ дляGaleTTa
И как вам лечили?

Ковбой Хагис• 15 ноября 2023
Я проти хірурга, бо вірно написали, вони люблять все відразу рвати. А виростає потім інколи таке страхіття...ще й знову вростати може
А поговорить?• 15 ноября 2023
Ответ дляКовбой Хагис

Не краще. Мало того що опік буде, так потім все рівно зриватимуть ніготь
Редиска Я• 15 ноября 2023
Хірурги видирають, шукайте подолога, щоб затампонував валик і зрізав гострий кут, який може травмує тіло і тому гниє. Може й нитку треба буде поставити, якщо ніготь неправильно росте.
Христя в тiстi• 15 ноября 2023
Не знаю мне хирург полностью ни выдирал. Врезается кусочек сбоку. Приходилось так два раза делать.
Ковбой Хагис• 15 ноября 2023
Ответ дляА поговорить?
Це якщо там шматочок зостався. Просто запалення прибирає
Але навіщо через таку малу проблему рвати?
Мимишная Булочка• 15 ноября 2023
До подолога
А поговорить?• 15 ноября 2023
Ответ дляКовбой Хагис
Ви ж не бачили , може там і не мала проблема.
MrsQueen• 15 ноября 2023
Знайдіть подолога в вашому районі. Не лякайте дитину хірургом.
Проблема швидко вирішиться
Христя в тiстi• 15 ноября 2023
Та ничего полностью не выдирают. Тоже сбоку вростал. Неудачно срезал когда-то. Ничего не помогло. Уже пришлось идти к хирургу. И сбоку кусочек он ВЫРЕЗАЛ. шо за запугивпния -выдираееет. Прям блин наживо дерет. Честно як ото дикі люди
Сама не знаю• 15 ноября 2023
До подологу.

Ковбой Хагис• 15 ноября 2023
Ответ дляА поговорить?
Як автор описала - то таке у мене і мами часто було. І навіть більше запалення лікується. Видирати - крайня міра, бо може стати початком інших проблем. Не кажучи про те, що це боляче, напевне, під нігтями дуже багато нервових закінчень
Like-995b• 15 ноября 2023
Подолог конечно. Устранили проблему за одно посещение. Далее профилактика , Правый берег, поэтому контакт на подскажу
Ковбой Хагис• 15 ноября 2023
Ответ дляХристя в тiстi
Бо більшість хірургів так і роблять, на жаль 🤷🏼‍♀️
Сама не знаю• 15 ноября 2023
Ответ дляХристя в тiстi
Значит вам повезло. Обычно хирурги реально удаляют весь ноготь. И отрастает потом долго и черти что…
Наизнанку• 15 ноября 2023
Ответ дляКовбой Хагис

Чушь не несите! От марганцовки, самих кристалов будет ожог! Советчики, мля....
Христя в тiстi• 15 ноября 2023
Ответ дляКовбой Хагис
Я пошла оплатила за анестизию. Перед этим он рассказал как он будет делать согласна я или нет. Ещё спросил наверное много уже методов испробовала. Вырезал кусочек показал. Потом приходила на перевязки. А потом сама делала как он сказал. Проконсультировал как срезать правильно ногти. Как дать правильно ногтю вырасти
автор Блиск думки • 15 ноября 2023
В нас це мабуть спадкове, тому що мені хірург двічі видирав нігті і ні про які нитки тоді ще не говорили. Це дуже дуже боляче і я не хочу щоб дитина так мучилася
MrsQueen• 15 ноября 2023
Ответ дляСама не знаю
Ну звісно ) буде нормальний хірург з кінчиком гратись )))))))
Я-ваш шанс• 15 ноября 2023
Минулого місяця хірург видалив кусочок нігтя на великому пальці під місцевим обезболеням. Перший раз мала таку проблему, думала найгірший біль зубний або вушний, але так як болів цей палець нічого не зрівнялось.Парити не можна,сама так робила і вислухала від лікаря
Христя в тiстi• 15 ноября 2023
Ответ дляСама не знаю
А проконсультироваться с ним. Я спросила как он будет это делать он рассказал. И ещё спросил ну что вы согласны?
Наизнанку• 15 ноября 2023
Ответ дляХристя в тiстi
Да, такой метод есть, но там зачастую и ушить нужно. А они с этим не заморачиваются. Поэтому выходит повторно образовывается проблема. А если причина вростания обувь не по размеру и форма носка обуви, и даже сами носки если малы и слишком сдавливают пальцы, то проблема будет повторяться, увы.