Посоветуйте где в Киеве есть рыбные магазины / рынки с хорошим ассортиментом рыбы. Были на Лесной как вариант сойдет, хотя и далековато. Но, что есть еще? Неужели в столице рыба в дефиците?!
Moon shine• 15 ноября 2023
Найкращий для мене магазин це Дари моря на Павлівській. 2 поверхи чого хочеш( 1 поверх жива в акваріумах і морська) .а 2 поверх - від водоростей до ікри і оселедців+ .і дешевше ніж в супемаркетах. І риба свіжа а не 100 разів перемерзша.
На ринках ніякої риби не можна купувати. Бо на аналіз дають одне.а продають інше. Ще й крадуть.
natella579• 15 ноября 2023
Рынок возле м. Дарница, там есть магазин с неплохим выбором разной рыбы и морепродуктов.
Ответ дляMoon shine
А де це? Який е орiентир?!
Moon shine• 15 ноября 2023
Ответ дляuser771
А де це? Який е орiентир?!
Шевченківський район. Біля Лук´янівки. Вся риба свіжа і яка хочеш. Такого вибору мороженої морської я не бачила ніде. Одного хеку видів 10