Asitochka• 15 ноября 2023

Панадол при вагітності

Захворіла на 36 тижні вагітності, дуже болить голова і піднялась температура до 37.5. лікар ще в першому триместрі казала, що можна панадол беби сироп, але я забула дозування, хтось підскаже, скільки можна випити цього сиропу, чи аналоги?
Така бойова Я• 15 ноября 2023
за темп-не скажу, но при головной боли мне разрешали цитрамон

-Ань-• 15 ноября 2023
Подзвоніть 103, попросіть щоб з´єднали вас з лікарем - і отримаєте пораду від лікаря.
Цигарний шланг• 15 ноября 2023
парацетамол можна в будь-якій формі
пігулки звичайного парацетамола Вам допоможутб. вони безпечні для плода.
сиропу тре розраховувати на Вашу вагу, дивіться шкалу на сиропі, мабуть півпляшечки :)))
Кукусик• 15 ноября 2023
Та звичайний парацетамол 500 мг. Бебі не подіє, бо на вашу вагу треба кілька банок випити. А гінеколога змініть за такі поради.
Маю декілька думок• 15 ноября 2023
Нащо вам сироп з барвниками і підсилювачами смаку
Валентина2295• 15 ноября 2023
Парацетамол в таблетках. Лікар говорила 3 таблетки на добу можна.
Залізний кіготь• 15 ноября 2023
Пийте парацетамол. В нього така дія, що в меншому дозуванні він просто не діє.
А в сиропі його пьють тільки дітки, які таблетку ковтнуть не можуть
IQ 80• 15 ноября 2023
Мне всегда помогал детский Нурофен, дозировка лет на 5.
И при беременности, и на ГВ.
Даже при среднем отите боль острую прекрасно снимал.
Сама удивлялась.
Залізний кіготь• 15 ноября 2023
Ответ дляIQ 80
И при беременности, и на ГВ.
Сама удивлялась.
Это с сайта самого Нурофена:

Из Кукуева я• 15 ноября 2023
Ответ дляЗалізний кіготь
Это с сайта самого Нурофена:
Нурофен - це ібупрофен, його не можна. Панадол - парацетамол. Це зовсім інше
Залізний кіготь• 15 ноября 2023
Ответ дляИз Кукуева я
То ж я скинула жіночці, яка казала, що пила Нурофен при вагітності.
Из Кукуева я• 16 ноября 2023
Ответ дляЗалізний кіготь
Аа. . Тоді вибачте