Просто красавица• 16 ноября 2023
Де можна подивитись вдало підібрану плитку у ванну з назвою плитки?
Якось в пінтересті вміють гарно поєднувати плитку
Хочеться купити вже по готовому фото і нічого не видумувати
Муркамурковна• 16 ноября 2023
По фото це погана ідея, бо фото і жива можуть ой як відрізнятись
Вище коментар, я за нього
Неробименінерви• 16 ноября 2023
Найкраще світлу однакову, не прогадаєте. Завжди буде актуальною.
Просто красавица
• 16 ноября 2023
Ответ дляНеробименінерви
А ця під дерево на стіні буде не актуальна з часом?
КвартираЧья• 16 ноября 2023
Я б обирала однотонну, без комбінацій. По фото точно не потрібно обирати плитку. Ми он вибрали візуально в Агромат і то, виявилося не те, що очікували. Бо на викладку підібрали з паски однакову плитку, а насправді виявилося, що там ще є плити з жилами,які просто на зразок не виклали(
Неробименінерви• 16 ноября 2023
Ответ дляПросто красавица
Так, зараз це дуже модно, а років через 5 вже буде тошнити від дерева, і при виді цих стін будуть казати: прівєт 20-ті
КвартираЧья• 16 ноября 2023
Ответ дляПросто красавица
Обирайте те, що подобається зараз, тенденції постійно змінюються.
a.ostroverh• 16 ноября 2023
Ответ дляПросто красавица
Любая будет неактуальна со временем
Делайте как Вам нравится
И да, только вживую смотреть, Вам правильно выше написали, потому что каталожные фото, профессиональные и ТД будут отличаться
Делайте как Вам нравится
Неробименінерви• 16 ноября 2023
Ответ дляКвартираЧья
Не зовсім згодна, тенденції постійно змінюються, але є які ’в не времені’. Це як пряма біла стеля, потім почали робити всілякі короба та фантазійні завіхрушки. Ті, кто цього не робив, у того досі стеля ’внечасі’, а хто робив ’модну’ - той в програші, кажу як людина, яка до недавно шукала квартири. Таким чином, чи штукатурка, чи гіпсокартон, чи навіть натяжна - виглядають +- однаково
Стефанія• 16 ноября 2023
Ответ дляПросто красавица
Уже бесит