Сільський ансамбль• 16 ноября 2023
Какой службой доставки дешевле отправить посылку из Украины в США?
Девочки, посоветуйте, пожалуйста, какой службой дешевле доставить небольшую посылочку в США?
Заранее благодарю за комментарии.
Амбасадор щастя• 16 ноября 2023
Ответ для5cmhybyna
нашо туди слати, якшо в США є усе
Не повірите. Моїм усе не те)
Моська-слон• 16 ноября 2023
Я відсилала укрпоштою
Там була дошка шахова, важка дуже
В районі 1200 грн
Там була дошка шахова, важка дуже
В районі 1200 грн
Барбітта• 16 ноября 2023
Укрпошта трохи дешевше, ніж інші перевізники, і тільки вони мають ліцензію-дозвіл на пересилку продуктів.
Ціни для порівняння - НП пакет з документами (10 листків А4 та шкільний атестат) вагою до 100 грамів взяли майже 900 гривень, строк доставки - 3 тижні, Укрпошта за велику посилку 6.5 кг взяли 2800, строки доставки обіцяють 4 тижні. Ціни свіжі, за листопад.
Сільський ансамбль
• 16 ноября 2023
Ответ дляБарбітта
Дякую за відповідь