ХикориДикори• 16 ноября 2023
Дівчата, що будете дарувати своїм 8річним синам на новорічні свята?
Я взагалі не знаю , що своєму обрати. Хоббі футбол та приставка ігрова.
Оно само купилось• 16 ноября 2023
Мне тут девочки подбросили идею для племянника - Адвент Лего.
Может, хоть на 5 минут от этих приставок оторвется….
ХикориДикори
• 16 ноября 2023
Ответ дляОно само купилось
Пішла погуглю , дякую
Вишиванка• 16 ноября 2023
В мене вже дорослий син. Завжди безпрограшний варіант був - це лего. 8 років - гарний вік для таких подарунків.
Файна пані• 16 ноября 2023
Ответ дляОно само купилось
Где купить можно такое?
Тріль підпільний• 16 ноября 2023
Ответ дляОно само купилось
Адвент Лего не стоит своих денег. Он займет ребёнка как раз на 5 минут. Не больше.
Оно само купилось• 16 ноября 2023
Ответ дляТріль підпільний
Ничего, мне нравится.
Вау эффект будет отличный.
Можно, конечно, мешок гречки подарить, чтоб практично, дело ваше.
Вау эффект будет отличный.
Natal_ka91• 16 ноября 2023
Лего хороший варіант, особливо серія Технік, зараз почалися гарні знижки на них. Завжди купую як запасний варіант, на якесь новорічне свято, а разок виручив конкретно, бо перевізник подарунок загубив.
Потринділиця• 16 ноября 2023
Я своєму новий футбольний мяч,рукавиці воротаря,навушники безпровідні)
Тріль підпільний• 16 ноября 2023
Ответ дляОно само купилось
Ничего, мне нравится.
Вау эффект будет отличный.
В адвенте Лего обычно фигурки и маленькие модельки из очень небольшого количества деталей. Такой подарок подойдёт маленькому ребёнку (3-5 лет). В восемь лет собирать модель из 10-20 деталек - это такое... Когда сын был маленьким, мы покупали ему такие адвенты. В восемь лет это уже не ’вау!’
Оно само купилось• 16 ноября 2023
Ответ дляТріль підпільний
Вы, походу, даже не в курсе, что они разные есть.
Еще раз, дарите своему, что хотите. Чтоб каждая копейка сторицей окупилась многократно. А я вашего мнения не спрашивала.
Говорю-балакаю• 16 ноября 2023
Похреснику придбалась ось таку книгу. Відгуки просто чудові. Книга прийшла велика і яскрава. Шкода що в плівці) сама хотіла глянути яка вона всередині)+лего купила. Потім ще солодощі куплю. Думаю, нормально буде
До речі,книга є ще в англійській версії. Люди купують не лише дітям,а і дорослим)
Тріль підпільний• 17 ноября 2023
Ответ дляОно само купилось
Я в курсе, что они разные. Просто посмотрите на содержимое календаря. Они хо ь и разные, но во всех мелочь.
ХикориДикори
• 17 ноября 2023
Ответ дляГоворю-балакаю
Ух ти клас)