что он вообще рассказывает?
откуда он берет весь этот бред, который несется из него?
на какую аудиторию этот поток направлен? кто это вообще такой и откуда такой просвещенный?
Ответ дляlilu1990
Україна такий же інтерес США як і Афганістан у свій час.
Я не хочу закочувати спілкування двох українок у лайно, в якому годиться качатися тільки русні та колаборантам, тому не буду стібать вас. Просто скажу що ви не зовсім до кінця обізнані в темі стосунків США -Афганістан і чому їх неможна порівнювати з нашими.
Ответ дляasjaua
Та нічого, тут зеленського з рейганом порівнювали. Порадниця і не такі порівняння бачила
Annetka_100• 17 ноября 2023
Ответ дляWomAnn
Где читаете?
У него и свой канал есть в телеграм. Миха анархист.
Annetka_100• 17 ноября 2023
Ответ дляNat-li
На собутыльников под белкой рассчитано
На пьющую интеллигенцию скорее. Но не только. Он с президентскими амбициями, если кто не заметил.
Ответ дляLudaSHS
Ні
Що буде війна, що буде раскол
А то все тянуть як від ’ нечая’
Як від ’ ванги’🤦♀️
Що вже кожному вигідно.
Пророцтво Нечая про Україну
Понад 12-ти років тому Нечай сказав, що між Україною і Росією почнеться вбивча війна. Він говорив, що з Володимиром Путіним будуть спочатку пробувати домовитися, але потім всі зрозуміють, що він - підлий і лукавий. Як прогнозував мольфар, якщо Путін не поступиться, то на світ чекає велика біда.
Про яку саме біду йдеться - точно встановити неможливо. Але багато експертів вважають, що Нечай натякав на ймовірний ядерний удар, у разі якого війна в Україні торкнеться практично всього світу.
Також збуваються його пророцтва про те, що буде зруйновано великі українські міста. Раніше уродженець Івано-Франківщини каже, що руйнування будуть навіть там, де про війну і подумати не могли. Дійсно, сьогодні ворожі ракети летять у всі міста України, особливо під час масованих обстрілів.
Страшне пророцтво мольфара на 2023 рік
В інтерв´ю в 2009 році дід Нечай сказав, що відбудуться такі події, які назавжди поставлять хрест в дружніх відносинах росіян і українців. Так і сталося. Тільки тепер Росію ненавидять не тільки в Україні, а й по всьому світу.
Кінець поточного року буде під впливом якихось перемог, але чи буде це глобальна перемога у війні, чи це будуть успіхи на окремих ділянках фронту? Залишається тільки здогадуватися.
Чіткої дати закінчення війни між Росією і Україною Нечай не назвав, але зазначив, що бойові зіткнення не триватимуть довго.
Що буде війна, що буде раскол
А то все тянуть як від ’ нечая’
Як від ’ ванги’🤦♀️
Що вже кожному вигідно.
Пророцтво Нечая про Україну
Страшне пророцтво мольфара на 2023 рік
Я дивилась випуск Комарова де він розмовляв з Нечаєм. Чкщо пам´ять не підводить то сказав найближчим часом Україну буде поділено між 4 країнами.
Це було інтерв´ю, здається, до 2014 року
Ирина-bbd0• 17 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
Ви можете скільки завгодно язвити, але сарказм вас від російського впк, ракет і мільйонів ватників готових помирати в Україні не врятує.
Ото ж лилу нужно было не за кацапов сутками молиться.а за победу Украины и таурусы!
Ответ дляlilu1990
Почитайте тему про мобілізацію. Яка зараз в топі. Там настрої суспільства як на долоні.
І не чаплига в тому винен. Чи ще хтось
Я в такі теми не заходжу, як дружина військовослужбовця. А ваш чоловік до речі як? Тому що минулого року ви писали, що хочете його дочекатися з війни і звалити звідси, постійно качали тут цю тему. Тепер, бачу, качаєте іншу. І вже не чоловік, а кум…
Професіональна провокаторка просто.
Ирина-bbd0• 17 ноября 2023
Ответ дляasjaua
Горох об стіну. Це те, що русня робе першою справою- міняє назви та насаджує свою шмультуру. А в нас плачуть що пушкіна свалілі і нашо ті вулиці переіменовувати.
Ой.если почитать на росфорумах этих ущемлённых наших.то с придыханием пишут браттям московитам -’всеми силами боремся за наше русское на Украине.ждём вас товааарищи.воюем с хохлами нацистаме как можем!’
Ответ дляIn limbo
Професіональна провокаторка просто.
Не чоловіка, а брата з його сім´єю. Чоловіка не було й не має. Ще задовго до повномасштабного вторгнення війна забрала хлопця, з яким зустрічалась
Ответ дляIn limbo
Професіональна провокаторка просто.
Ваші прогнози про закінчення війни які? Як дружини військовослужбовця
Ответ дляIn limbo
Професіональна провокаторка просто.
А що дивного, що у мене купа знайомих на війні? Кум, брати, зять, шкільні друзі, знайомі знайомих, сусіди. Більшість із них пішли добровольцями в перші дні. Мають досвід ато.
Ответ дляlilu1990
Дивного тільки те, що ви писали про чоловіка. Якраз був рік тем про те хто як вивезе свого царапку, коли відкриють кордони і таке інше. Але тренди трохи змінилися, і вашого чоловіка прям корова язиком злизала.
Ответ дляIn limbo
Я такого не писала. Докази, будь ласка. Я писала про брата і чоловіка сестри, який не бачив дочку майже рік і вже не знає як йому вибратися звідти. Хоча сестра робить другу групу його матері, у якої аутоімунне захворювання, але не факт що навіть з цим документом його демобілізують. І він прямо каже - що звідти або вперед ногами, або глибоким інвалідом.
Ответ дляIn limbo
Так які ваші прогнози, дружина військовослужбовця?
Ответ дляlilu1990
Ну гівно полізе з усіх боків. Піднімуться найболючіші питання, повилазять усі кого задвинули чи не задвинули з питанням: а чи варто було взагалі починати? Чому зразу Стамбул не підписали?
Будуть шукати козлів відпущення і ’палити відьом на площах’. Перемивати кістки хто зрадив народ. Якось так.
Он все время пишет такое, что многим очень хотелось бы увидеть, но оно почему-то никак не наступает. А он продолжает заманивать дальше
Ответ дляIn limbo
Брат чекає закінчення війни і хоче з сім´єю податися за кордон, розпродавши тут все.
Ответ дляlilu1990
Все одно прийдеться рано чи пізно домовлятися. Якими б абсурдними не здавалися вимоги рф. Уже зрозуміло що США нас зливає. А Європа не в змозі наодинці протистояти рф
У американцев деньги закончились. Вот цифры в сегодняшнем The Wall Street Journal:
’Европейские и американские официальные лица считают маловероятным, что Кремль начнет серьезные мирные переговоры с Украиной до выборов в США в ноябре следующего года. Европейские чиновники не хотят, чтобы Украина вошла в них ослабленной. И западные лидеры теперь опасаются, что растущая нехватка денег и боеприпасов на Украине может дать Москве возможность в следующем году вернуть территории, которые она потеряла в 2022-м.
До сих пор США несли основное бремя военной помощи Украине. Теперь же европейцы планируют взять на себя все большую роль. Пентагон имеет в своем текущем бюджете около 5 млрд долларов для продолжения поставок оружия Украине, для пополнения припасов остался всего 1,1 млрд долларов. В результате пакеты военной помощи сокращаются. Обычные пакеты, объявляемые примерно раз в две недели, составляют от 300 до 500 млн долларов. Пакет, о котором было объявлено 3 ноября, составил 125 млн. Хотя администрация Байдена пообещала продолжать оказывать помощь Украине, нового предложения по финансированию, возможно, придется ждать до нового года’
Ответ дляAnnetka_100
хайбогмилує
МАМА НИКИТКИ-2• 17 ноября 2023
Ответ дляAnjutka-Anjuta
Да) хотя хитро пишет, по типу модных тарологинь: то ли дождик, то ли снег, то ли будет, то ли нет. Вот даже с одного из скринов: есть 80% что в ноябре все встанет на свои места после ряда событий. И в декабре под это смело можно подтянуть любой исход и ’событие’))
Так стало ж. Чи ви не помітили? Свою місію Україна виконала. Далі буде жопа жопная.
Друге голосування - грошей від США немає.
50 млд від ЄС. Також не буде. Яка країна виплатить Україні по умовних 2 млд? Прибалти? В них немає їх. Польща? Вже біжать наввипередки. Вони і первинну допомогу українцям за кошти ЕС надавали. А як кошти закінчились, то і допомоги не стало. Німеччина та Франція. Ну передадуть трохи, і то не факт.
І це не тільки Чаплига говорить.
Доречі, прот ті 3 етапи, чи як там він із назива. В нього також співпало. 1 - всебічна допомога і підтримка гуманітарна. Було? Да. Біженці наші і досі на соціалах сидять, і я не тількі про грошові виплати щас. 2. Передача малої крихти зброї. Теж було. Допоки більшість країн не обновила свій збройний запас віддавши увесь непотріб нам..
тепер почався третій. Но вже внутрішній. Партії готуються до виборів. Як вони пройдуть ще не ясно, Но скоріше за все відбудуться. І країну знову почали роздирати 2 кандидати. Я ще пару місяців тому писала що в нас є 2 реальних кандидати, і пофіг скільки їх там буде в бюлетні надруковано. По і Зе.
Так шо не дуже в нього і шизофренічні бесіди.
Но ви можете продовжувати слухати умовного Піотковського чи Кривоноса. Залежності від того, до якого кандидату ви прихильні.
І це не тільки Чаплига говорить.
Ответ дляIn limbo
А я хто? Військовий аналітик? Баба Параска? Це ви тут наслухаєтесь різних медведчукіаських хануріків і несете в маси їх потоки лайна. Я таким не займаюсь
Так а при чому тут чиясь аналітика? Мені коли зять показав лінії суровікіна, які там кацапи набудували, то зразу стало зрозуміло що того феєричного контрнаступу в якому нас переконували не буде.