Посудомойка• 16 ноября 2023
Собака почав часто пісяти
Японський хін, 5 років, не розумію що таке( гуляли 3 рази сьогодні, тепер бачу попісяв на кухні. Пісяє в тому місці де коли був малий то пеленка лежала.
Можливо йому холодно? Дома не дуже жарко зараз. Чи ревнує, кілька місяців як в нас є ще кішка?
Посудомойка
• 16 ноября 2023
Це кілька тижнів таке, часто пісяє, та й покакати може, ну то коли пізно гуляти йдемо
Прийшлося килим забрати зовсім
Ще любить помітити тюль чи штори(
Прийшлося килим забрати зовсім
Ще любить помітити тюль чи штори(
Невидимка• 16 ноября 2023
Ответ дляПосудомойка
Прийшлося килим забрати зовсім
Ще любить помітити тюль чи штори(
Прийшлося килим забрати зовсім
Ще любить помітити тюль чи штори(
К врачу
Манкоголік• 16 ноября 2023
японский хин очень умная порода, собака долгожитель. Думаю собака заболела, у моего пса были камни в почках, оперировали.
Посудомойка
• 16 ноября 2023
Ответ дляМанкоголік
Інших симптомів не бачу зараз, вечером може напісяти чи серед ночі, ну і частіше хоче помітити штори чи тюль, він так завжди робив. Те що висить так низько треба помітити