Лепетун• 17 ноября 2023
Стосунки друзів в еміграції
Розкажіть Ваші історії. Про нас, приїхали в країну, в яку після війни емігрували наші друзі, і вони, як мені здасться, не змогли пережити те, що ми легше знайшли гарне житло, легше оформили документи, може легше сприйняли морально переїзд, легше адаптувалися і на рівному місці розвели сварки так, що навіть не здоровкаються на вулиці, коли бачать. Спілкуванню більш 15 років, багато пережитого разом, такий фінал. Відпустила , все на краще, але це так неочікувано було... Дякую за ваші історії.
Мадам Подлинник• 17 ноября 2023
У меня друзья в разных странах
Нет таких проблем. Видно, просто ваши друзья всегда были не совсем друзья
Кашпо• 17 ноября 2023
Мы с подругами все в разных странах. Общаемся все в чате и по видео. Встречались летом, слетались все в одну страну. Все радуются всегда за успехи друг друга. Но так было всегда. Были и взлеты и падания, а мы всегда были вместе. Но у нас было такое что и оплачивали отпуски друг другу, и дни рождения и много всего. Сейчас у всех все хорошо
Бабуся Бетман• 17 ноября 2023
А почему Вы приехали именно в тот город, куда ранее переехали Ваши друзья?
Лепетун
• 17 ноября 2023
Ответ длябЭйбА
Хотите услышать, что вам завидуют?
Може й так, за роки спілкування дуже багато ситуацій було, в деяких - у них краще, в деяких - у нас, але то життя, то добре коли є нормально конкуренція, яка тебе тягне нагору
Лепетун
• 17 ноября 2023
Ответ дляМадам Подлинник
У меня друзья в разных странах
Можливо і так, інколи сняться сни, що спілкуємось як раніш. Ми поки в різних країнах жили, то і проблем не було, а як в одному місці поселились, так і почались непорозуміння
бЭйбА• 17 ноября 2023
Ответ дляЛепетун
Так вы заклятые друзья, есть такое выражение, чему удивляться ? Сейчас вы самоутверждаетесь, до этого видимо завидовали , о чем дружите ребята?))
Лепетун
• 17 ноября 2023
Ответ дляКашпо
Це добре, хай і надалі так буде, в нас теж не було проблем, поки не стали ’на одну доріжку’ - одна країна, однакові умови, а відношення різне
Лепетун
• 17 ноября 2023
Ответ дляБабуся Бетман
Бо там були ще декілька сімей наших друзів, а як кажуть: гуртом легко й батька бити. Всі кликали, ми погодились, місто як місто, не краще і не гірше за інші.
Лепетун
• 17 ноября 2023
Ответ длябЭйбА
Дивно, як ви інтерпретуєте, ну хай для вас буде по вашому🤷♀️
Булькаю• 17 ноября 2023
Нам моЯ любимая подруга помогала со всем! Ездила смотрела жилье, помогала оформляться! Раньше мы вместе жили в Гостомеле, теперь рядышком в Испании. Люблю мою Танюшку ❤️
Бабуся Бетман• 17 ноября 2023
Ответ дляЛепетун
Получается первыми начали топтать эту дорожку Ваши друзья? Затем поделились с Вами информацией? Вы подумали-подумали и решили тоже пойти тем же путём, что и они?
Подвійна веселка• 17 ноября 2023
Ответ дляЛепетун
Мене бісять тільки ті, хто чоловіка вивіз, не важливо законно чи ні.
Ліплю вареники• 17 ноября 2023
Не понятно. После какой войны они эмигрировали? Какие документы вы проще сделали? Вид на жительство, гражданство?
Бабуся Бетман• 17 ноября 2023
Ответ дляБулькаю
Уверена и она Вас любит. Таких как Вы, благодарных, любить легко и приятно ❤️
Подвійна веселка• 17 ноября 2023
Ответ дляЛепетун
Як чоловіків вивезли?
У всіх трійні?
Лепетун
• 17 ноября 2023
Ответ длябЭйбА
І ще, я не розумію, чому заздрити, поки дружили, то ок, але ні такої сім´ї, ні такої роботи, ні таких взаємовідносин я мати ніколи не хотіла. Так чому заздрити? Якщо ви про матеріальне, то це однакове, то не суттево
Булькаю• 17 ноября 2023
Ответ дляБабуся Бетман
Да, любит. Спасибо 💐❤️
бЭйбА• 17 ноября 2023
Ответ дляЛепетун
А как еще интерпретировать , вы пришли на форум, чтобы вместе обосрать друзей-завистников, как вы там писали гуртом и батька…
Лепетун
• 17 ноября 2023
Ответ дляБулькаю
Дуже рада, так, ми з остальними друзями теж в прекрасних відносинах, один одного всі підтримають, а одна родина як з глузду з!їхала
Лепетун
• 17 ноября 2023
Ответ дляБабуся Бетман
Не зовсім так, їм допомагали посередники і нам допомагали посередники, один одному нам не було потреби допомагати. Тільки буденне спілкування.
Кашпо• 17 ноября 2023
Ответ дляЛепетун
Жалко, конечно, но радуйтесь, что сейчас, а не через шее какое-то время это вылилось бы в какие-то подставы с их стороны. В Вашей жизни они отыграли свою роль
Лепетун
• 17 ноября 2023
Ответ дляЛіплю вареники
Так, вже черг не було і ажіотажу
Бабуся Бетман• 17 ноября 2023
Ответ длябЭйбА
Друзей, которые как первопроходцы прошли определённый путь и поделились с друзьями информацией. Естественно, что у идущего вслед за тобой больше шансов не напороться на ошибки и сделать всё быстрее.
И потом этот вслед идущий типа такой проворный, умный… думает, что ты завидуешь ему)))
Боже, какие есть люди волшебные.
Лепетун
• 17 ноября 2023
Ответ длябЭйбА
Вони не спілкуються з нами і не вітаються, я не ’обсираю’, а намагаюсь зрозуміти мотиви і послухати історії інших людей, вони іноді геть чудні бувають) Не треба циклитись, мы спілкуємось тут з вами)
Бабуся Бетман• 17 ноября 2023
Ответ дляЛепетун
Почему Вы выбрали тот-же город, который ДО вас выбрали Ваши друзья?
Может они с Вами поделились информацией?
Лепетун
• 17 ноября 2023
Ответ дляКашпо
Я теж так міркуючи, що ми зустрічаємось для досвіду і треба відпускати один одного
Бабуся Бетман• 17 ноября 2023
Ответ дляЛепетун
Хороший у Вас ник ЛЕПЕТУН))) реально подходящий 👍🏻
бЭйбА• 17 ноября 2023
Ответ дляЛепетун
И правильно делают, вы вся такая невинная, создали тему где белыми нитями прошиты ваши завистливые друзья и такая , а почему они себя так ведут? А советчицы такие : да не друзья они вам вовсе, завидуют, а вы такая : как они могли столько всего пережитого вместе)) нарцисс в белом пальто вышел в массы 😜
Лепетун
• 17 ноября 2023
Ответ дляБабуся Бетман
Боже, какие есть люди волшебные.
Ні, це не так, їх ’за руку провели посередники’, яким було заплачено, в нас така ж ситуація, ніхто нікому не допомагав, ні грошима, ні інформацією, ні зв!язками. І якщо бути відвертими, в нас в тій країні набагато більше спільного, ніж в них, в дечому допомагали саме ми їм, але то не суттєво, тому я і не писала одразу.