Пенек Возмездия• 17 ноября 2023
Девочки, как вам варианты сумок?
Подруга говорит, что у меня совсем нет вкуса, когда скинула ей фотки сумок. Назвала их сумками почтальона Печкина
Разве такое сейчас уже не актуально?
Щастя-здоровля• 17 ноября 2023
Да, не очень, у моего мужа подобная сумка, как в первом варианте.
Но если вам нравится, не слушайте никого, но я бы такое не носила
НеКонец-Света• 17 ноября 2023
Це американський бренд. Маю кілька сумок цього бренду, але шкіряних, класичних. Якість гарна. Щодо другої на фото - кожна друга ходить з такими в Канаді та США. Подивіться на сайті Uniqlo сумки - японці таке носять, китайці і місцеві тут також носять. Бо це під спорт чи кежуал стиль. Щодо ремінців - повно сумок з Італії, США з такими самими ремінцями, це зараз тренд. В Україні також носять такі ремінці. Подивіться трендовий серіал - Жіночий лікар, він про Україну, війну, військових, лікарів. І головна героїня носить сумку саме на такому ремінці. Автор, я вже звикла до того, що люди, які мене оточують, американці, купують і носять те, в чому їм зручно, з чим їм зручно і не питають думки сторонніх, яким тими речами не користуватись і не носити. Подобається - купуйте.
Щастя-здоровля• 17 ноября 2023
Ответ дляНеКонец-Света
Такого плана ремнем неплохо, но то, что у автора на фото, действительно некрасиво. Напоминает ремни безопасности в машине
НеКонец-Света• 17 ноября 2023
Ответ дляЩастя-здоровля
Зараз це модно і велика кількість сумок з ремінцями з різними візерунками. Це як приклад ремінців
НеКонец-Света• 17 ноября 2023
Ответ дляЩастя-здоровля
Скажіть це американцям, китайцям, індусам, і взагалі всім, хто мешкає в Америці, що вони носять не актуальні ремінці))
Щастя-здоровля• 17 ноября 2023
Ответ дляНеКонец-Света
Такие ремни норм, но на фото у автора не очень, потому что модели сумок не удачные
Щастя-здоровля• 17 ноября 2023
Ответ дляНеКонец-Света
Перечитайте ещё раз мой комментарий и фото обязательно посмотрите
НеКонец-Света• 17 ноября 2023
Ответ дляЩастя-здоровля
Ось цього сезону моделі. В автора ще нічого.
НеКонец-Света• 17 ноября 2023
Ответ дляЩастя-здоровля
Подивилась. Намагались ’вразити’ DKNY?)) Я багато разів заходила до них, хотіла придбати сумку, але, чесно кажучи, шкіра в Kate Spade набагато кращої якості, я обидва бренди порівнювала. Коли береш річ до рук, розумієш, ЧОМУ.
Автор обрала не PU шкіру, не натуральну шкіру, а сумку на кожен день під спорт чи кежуал (я про 2 сумку). Вона її відносить на ура. Першу я б не радила тому що в неї вона нічого не зможе покласти, сумка дуже вузька, Kate Spade завжди треба перевіряти на сайті, коли купуєш онлайн, за розмірами. Це їхній грішок. І щодо порівняння DKNY бутіка та Kate Spade, вгадайте, де завжди черги, а де - голяк покупців.
Fashion_besties• 17 ноября 2023
Ответ дляНеКонец-Света
Ой) Ви не переконаєте цих жертв маркетологів жити вільним від нав’язаних стереотипів життям
Щастя-здоровля• 17 ноября 2023
Ответ дляНеКонец-Света
Я пишу, что у автора модели сумок не очень удачные, вы мне пишите про бренды))
Что с вами не так? Вы читаете между строк?
И такие простыни присать)) Ааа.. Остановите эту планету, я сойду)) 🤭
НеКонец-Света• 17 ноября 2023
Ответ дляFashion_besties
Та це марна справа)
НеКонец-Света• 17 ноября 2023
Ответ дляЩастя-здоровля
Для кого моделі сумок невдалі? Для вас?))) А вам ніхто не пропонує сумки. І те, що показали ви, я бачу вживу і тримаю в руках. Фото може бути невдалим, а сумка гарна, як і навпаки. Уявляю, що б про ремінці сумок Coach ви написали)) Але слава богу, в мене нема такої ’подруги’ як ви і я куплю собі сумку, яку вважатиму за потрібне. На все добре.
Пенек Возмездия
• 17 ноября 2023
Ответ дляНеКонец-Света
🤭
ЯблокоРаздора• 17 ноября 2023
Ответ дляНеКонец-Света
У мужа где то подтяжки есть старые с такими картинками, надо достать, будет в тренде
ХаДиДиШь• 17 ноября 2023
Ответ дляНеКонец-Света
Я думала это уже в глубоком прошлом...... у меня купленная ещё перед войной сумка шла в комплекте с двумя ремнями: обычным кожаным и вот таким. Так я его даже не цепляла ни разу, уже тогда посчитала что это отошло от трендов и закинула в ящик...
Пищалка• 17 ноября 2023
Какая разница модно или нет. Вам нравится или нет? Почему вы опираетесь на люмене к друг в выборе сумки.
НеКонец-Света• 17 ноября 2023
Ответ дляХаДиДиШь
Ні, насправді, дуже багато різних моделей з такими ремінцями зараз в продажу. Гадаєте, щороку випускають нові сумки? Нового ніхто не вигадає. Це або класика або колаборації різні. Я, наприклад, взагалі не ношу сумки з довгим ремінцем, - мені не зручно. Знімаю їх. Але ж це не означає, що довгий ремінець не в моді. Вузькі шкіряні, скільки себе памʼятаю, завжди актуальні, потім зʼявився ланцюжок, хутряний ремінець, такий широкий, про який мову ведемо. І вони теж будуть ще в моді і памʼятаємо, що мода циклічна.