Ось нещодавно дивилася у Жана Новосєльцева про модель Вікторію. Щось вони так завернули, ніби в Англії ціла схема відбору дітей і ніби спеціально чіпають тільки таких, як вона одиноких матерів, плюс у неї якась травма хребта була. Вона наголосила, ніби в її дитини перевіряють усі органи. Не віриться, що в Британії можуть бути якісь схеми. Але у неї три ордери - не наближатись до дитини, віддати паспорт - свій і дитини і видалити всі аудіо/відео, які вона зняла з тієї ночі, як дитину забрали.
Може, вони так вз´їлись на неї, бо вона то все винесла в публічний простір? Бо прям дуже на неї напосідають. Там і звинувачення в ментальному херасменті й емоційній нестабільності. Хто дивився стрім?
Щас ухожу• 17 ноября 2023
У Жана был сюжет и про мою подругу, все правда. Только в Германии забрали, тоже мать-одиночка.
Кто крайний?• 17 ноября 2023
Схема отбора детей очень популярна в Европе. Своих рожать не хотят и плюс много педиков, да и на органы никто не отменял.
Аноним с кешбеком• 17 ноября 2023
Після слів ’жан новосєльцев’ можете не продовжувати, зрозуміло що будуть обговорюватись галюни міського божевільного. Це себе не поважати, читати його риганину.
Ответ дляБалаболка
А чому забрали?
Чесно кажучи, не зовсім зрозуміло. Чомусь до її готелю приїхав соц робітник і запропонував їм прихисток у хостелі, де за словами Вікторії вона вже була і куди повертатись не хотіла. Після того сказали що вилучають дитину й викликали поліцію.
Пописанная парта• 17 ноября 2023
А почему забрали? Неужто было все хорошо, вдруг приехали и забрали?
язззззь!!!• 17 ноября 2023
Ответ дляЩас ухожу
Это не та, которой уже вернули дочку и она быстро уехала из Германии в Украину?
Бюст Березуцкого• 17 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
Але прям виставили ту ювенальну систему як ’охотников на одиноких украинских матерей’. Щось я дуже сумніваюсь в тому.
Можу тiльки сказать,що пiвтора року проживаю пiд захистом в Нiдерландах.Таке бачила,що не повiрила б,якщо б розповiли про поведiнку наших людей,але щось нi в кого з них дiтей не забрали.
Пописанная парта• 17 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
Вони були в готелі, до них приїхав соц робітник, щоб запропонувати їм прихисток. Якийсь дивний початок, чесно кажучи.
Это не та, которая была в соц жилье, ей там не понравилось (типа там вши и тд) и она самовольно переехала в гостиницу?
Ответ дляБюст Березуцкого
Так отож. А тут прям за відмову поїхати в хостел забрали
Вапщета• 17 ноября 2023
Бо багатьом здається, що вони поїхали на шару розважатися, не думаю, що у тих, хто пильнує дітей, веде норм.спосіб життя відбираюють, зазавичай у тих, хто куролесить там
Пописанная парта• 17 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
Напевно, що та, бо вона жалілась на хостел та вошей там
Я думаю, вопрос был в том, что она как беженец должна следовать определенным правилам. Жить там, где сказали. Она не послушалась, забрала ребенка и свалила (типа как будто скрылась). Поэтому ребенка и забрали. Я так понимаю, если оформила беженство - следуй правилам страны, а не выпендривайся.
Ответ дляСвята
Начните с того что ранее они были в Англии , влияли защиту и уехали. Закрыли ли они защиту? Имела ли она право имея защиту уехать и подтверждать ребенка опасности? Закрыла ли она страховку и прочее?
Я не в курсі, бо почала вона з того, що до них в готель завітав соц працівник. І виставила так, нібито то все було сплановано.
В Британії можна онлайн відмовитись від соц виплат. Страховки немає, бо в українців вільний доступ до безкоштовної медицини на рівні з корінними жителями. Просто треба у якогось лікаря по місцю проживання зареєструватись
Уходя дверю не хлопать• 17 ноября 2023
’Відома модель Вікторія’
кому вона відома? що за модель?
Вапщета• 17 ноября 2023
Ответ дляЩас ухожу
Ваша подруга сиділа собі вдома і тут прийшли і забрали, ніяких скарг не було, в школі все добре і просто забрали
Молчавочка• 17 ноября 2023
Хто ця відома модель і чому вона побирається, як біженка?
З яких пір відомі моделі такі бідні?
З бісиками• 17 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
У скольких забрали и сколько их в ЕС сейчас? Давайте статистику и процент забранных детей в соотношении приехавших
Ответ дляПописанная парта
Певно, ви праві. Бо початок якийсь дивний. Незрозуміло чому в готель до неї приїхав соц працівник.
Kot_v_meshke• 17 ноября 2023
Ответ дляМолчавочка
З яких пір відомі моделі такі бідні?
Если это та, о которой я думаю, то она блогерша широко известная в узких кругах
Ответ дляlilu1990
В середине рассказа было о том что она ранее была в Англии. Взяла беженство и уехала. Уверена что вопрос именно в этом.
А почему пришли соцработники: она позвонила и спросила что ей могут предложить, какую помощь. Тем самым проявила себя ( думаю она уже была на крючке как пропавшая с ребенком).
Это еще раз напоминает: законы надо соблюдать