Изменено 17 ноября 2023

У відомої моделі забрали дитину в Англії

Ось нещодавно дивилася у Жана Новосєльцева про модель Вікторію. Щось вони так завернули, ніби в Англії ціла схема відбору дітей і ніби спеціально чіпають тільки таких, як вона одиноких матерів, плюс у неї якась травма хребта була. Вона наголосила, ніби в її дитини перевіряють усі органи. Не віриться, що в Британії можуть бути якісь схеми. Але у неї три ордери - не наближатись до дитини, віддати паспорт - свій і дитини і видалити всі аудіо/відео, які вона зняла з тієї ночі, як дитину забрали.

Може, вони так вз´їлись на неї, бо вона то все винесла в публічний простір? Бо прям дуже на неї напосідають. Там і звинувачення в ментальному херасменті й емоційній нестабільності. Хто дивився стрім?
показать весь текст
1 1 20
Парова Машина 17 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
Тоді це буде ще одна історія про поганий захід який дітей на органи забирає на радість кацапам.

Хоча це не так. І причини там явно інші.

Був би наш консул втрутився, щоб не наростала ця історія такими неправдивими додумуваннями
Знаєте, люди які ніколи не були за кордоном і вірять в те що там всіх на органи продають і у всіх дітей відбирають - вони і без цієї історії так думають.
Люди при будь яких розкладах «додумають» своє, як тут в темі ми вже додумали які можуть бути причини
автор lilu1990 17 ноября 2023
Ответ дляПарова Машина
Знаєте, люди які ніколи не були за кордоном і вірять в те що там всіх на органи продають і у всіх дітей відбирають - вони і без цієї історії так думають.
Люди при будь яких розкладах «додумають» своє, як тут в темі ми вже додумали які можуть бути причини
Так вона ще й собі цими фантазіями шкодить.

Здається мені, треба було скромніше себе вести ще в той вечір, як дитину забрали.
Парова Машина 17 ноября 2023
Ответ дляанна 1986
У нас миллионы сидят под ракетами и не спасают и не вывозят детей,может,у нас у всех следует отобрать детей,ведь в стране война,а мы рискуем ими...
Ваша логіка може і правильна, але ми живемо по своїх законах, а вони в своїй країні де ми гості - по своїх.
Тому якщо приїхали до них - треба жити як прийнято у них. Щось не подобається - завжди можна повернутись в Україну, тут у неї нікого відбирати не будуть навіть якщо вона буде дитину ногами бити, тут всім похер
5 2
СhanelKa 17 ноября 2023
Думаю, що просто так - ніхто нікого не забирає, так бачила зі сторони
З останнього

Перший випадок, чоловік і двоє дітей ( 14 і 8 років, хлопці) що там з мамою - не знаю, приїхав, як одинак
Вранці дві бутилки горілки і цигарки
То все, що є вдома є на день
Діти ( особливо молодший ) ходив роздягнений в холод у вітер ( без курточки )
Дітей годували і вдягали наші українські місцеві жіночки …
Звичайно, що місцева влада про то все дізналась, дітей забрали
Другий випадок, пара ( чоловік і жінка )
Чоловік особливо неадекват, кидався на людей, перекладача, вимагав щось постійно ..соц допомогу їм платили, але є певні вимоги, на які всі вони клали
Вона розмовляє матом ( іншого від неї не чули )
Їм поставила соц робітника, яка мала наглядати за ними ( щоб дитина була доглянута, ходила до школи )
Вони забрали дитину і втекли в Копенгаген
Там їх поліція вночі при плюс 6 .. на лавці і знайшла
Пʼяні спали . З дитиною. У дощ і +6
Дитину забрали
Розумію, що такі випадки мабуть в кожному місті вже є по Європі
просто так не забираюсь
blondeternopil 17 ноября 2023
Вже півтори року у Великобританії і жодного разу не чула, щоб у когось відібрали дитину. Приїхавши на чужину, потрібно жити за законами цієї країни. Вікторія отримала право на проживання, захист і супровід. Вона не турист, щоб обирати готель перебування. А має проживати там, де їй вказали, принаймі певний час, та ще й з дитиною.
автор lilu1990 17 ноября 2023
Ответ дляblondeternopil
Вже півтори року у Великобританії і жодного разу не чула, щоб у когось відібрали дитину. Приїхавши на чужину, потрібно жити за законами цієї країни. Вікторія отримала право на проживання, захист і супровід. Вона не турист, щоб обирати готель перебування. А має проживати там, де їй вказали, принаймі певний час, та ще й з дитиною.
Я тому на неї і звернула увагу, що забрали саме в Британії, бо там взагалі таких історій не чути. Це що треба було зробити, щоб таки забрали
Дивилася її відео з розмовою з донькою. Склалося враження підлаштовано все. Вона взагалі якась мутна особо, ще з супер мами
blondeternopil 17 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
Я тому на неї і звернула увагу, що забрали саме в Британії, бо там взагалі таких історій не чути. Це що треба було зробити, щоб таки забрали
Тут дійсно все дуже адекватно. Причому допомога і підтримка є звідусіль із соцслужбами включно. Соромно слухати і дивитись цю пані, модель та колишню поліцейську. Пам´ятаю її ще з ’Супермами’, де вона поводилась, м´яко кажучи, дивно.
автор lilu1990 17 ноября 2023
Ответ дляblondeternopil
Тут дійсно все дуже адекватно. Причому допомога і підтримка є звідусіль із соцслужбами включно. Соромно слухати і дивитись цю пані, модель та колишню поліцейську. Пам´ятаю її ще з ’Супермами’, де вона поводилась, м´яко кажучи, дивно.
Та я знаю що в Британії все притомно, і ніхто там ніяких дітей не краде і ні в яких схемах не бере участь. Сама там була. Усі максимально ввічливі і йдуть назустріч
Ответ дляУходя дверю не хлопать
’Відома модель Вікторія’ кому вона відома? що за модель?
Модель плюссайс конкурсів, про які майже ніхто не знає, крім учасниць і організаторів
Ответ дляBejza
Можна прізвище відомої моделі яка поїхала за виплатами
Щелко
Ответ дляblondeternopil
Тут дійсно все дуже адекватно. Причому допомога і підтримка є звідусіль із соцслужбами включно. Соромно слухати і дивитись цю пані, модель та колишню поліцейську. Пам´ятаю її ще з ’Супермами’, де вона поводилась, м´яко кажучи, дивно.
+
Kittu2008 17 ноября 2023
Ответ дляКто крайний?
Схема отбора детей очень популярна в Европе. Своих рожать не хотят и плюс много педиков, да и на органы никто не отменял.
Почему у сирийцев на органы не изымают?
Bejza 17 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
Так вона ще й собі цими фантазіями шкодить.

Здається мені, треба було скромніше себе вести ще в той вечір, як дитину забрали.
Ви бачили її фото, де одні соски прикриті? В кожному відосі ті бідони
Bejza 17 ноября 2023
Ответ дляанна 1986
Это очень важная информация....она поможет делу
Мені дуже важлива ваша оцінка
Kittu2008 17 ноября 2023
Ответ дляСвята
У меня ребенок любила сделать истерику в Польше. Я ее постоянно предупреждала, что если соседи пожалуются- ее заберут и я ничего не смогу сделать. Конечно ребенок не понимает всю опасность этого. А могло бы закончиться плохо
Если вы выполняете обязанности родительские, не заберут- они не так придирчивы как немцы
автор lilu1990 17 ноября 2023
Ответ дляBejza
Ви бачили її фото, де одні соски прикриті? В кожному відосі ті бідони
Ааа, все, знайшла її відео, де її 3 роки назад з якоїсь квартири виселяють

Боже, ото актриса!!!

Тепер все зрозуміло. Британці правильно розсудили, честь їм і хвала.
Bejza 17 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
Ааа, все, знайшла її відео, де її 3 роки назад з якоїсь квартири виселяють

Боже, ото актриса!!!

Тепер все зрозуміло. Британці правильно розсудили, честь їм і хвала.
Воно таке горлате, сама себе наказала
LoveYouOrNot 17 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
Вони були в готелі, до них приїхав соц робітник, щоб запропонувати їм прихисток. Якийсь дивний початок, чесно кажучи.
Пропонували прихисток відомій моделі?
’Відома модель’ не мала де жити і погодилась на хостел? Слабо віриться.
==
Якщо жінці здається, що перевіряють органи дитини, то може не просто так забрали в неї дитину?
автор lilu1990 17 ноября 2023
Ответ дляBejza
Воно таке горлате, сама себе наказала
І таке брехло буде потім розганяти про злих європейців і страшну ювеналку, органи і все інше.

А насправді у цеї Вікторії клініка
автор lilu1990 17 ноября 2023
Ответ дляLoveYouOrNot
Пропонували прихисток відомій моделі?
’Відома модель’ не мала де жити і погодилась на хостел? Слабо віриться.
==
Якщо жінці здається, що перевіряють органи дитини, то може не просто так забрали в неї дитину?
Все, знайшла її відео, де її 3 роки назад з якоїсь квартири виселяють

Боже, ото актриса!!!

Тепер все зрозуміло. Британці правильно розсудили, честь їм і хвала.
Bejza 17 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
І таке брехло буде потім розганяти про злих європейців і страшну ювеналку, органи і все інше.

А насправді у цеї Вікторії клініка
Тож так. Добре, що зараз є тік токи, інсти і весь світ може побачити яке воно припіз..не
Alice_Sherman 17 ноября 2023
Ответ дляBejza
Зашла в інсту цієї моделі, там пристаркувата дама з 25д віями, в якому місці вона модель
То вы ещё не видели ее во время интервью на Ютюбе. Мне она напомнила буренку с этими опахалами на глазах. Вид у нее какой-то потасканной женщины.
Нафотошопят себя так, что потом не узнаешь - прям два разных человека на фото и в жизни.
автор lilu1990 17 ноября 2023
Ответ дляAlice_Sherman
То вы ещё не видели ее во время интервью на Ютюбе. Мне она напомнила буренку с этими опахалами на глазах. Вид у нее какой-то потасканной женщины.
Нафотошопят себя так, что потом не узнаешь - прям два разных человека на фото и в жизни.
Ага, на обкладинці відео - її фото з інстаграму і в реалі - дві абсолютно різні жінки. Людина відірвана від реальності.

Придумує те, чого і близько немає
звездная галактика 17 ноября 2023
Ответ дляМолчавочка
Хто ця відома модель і чому вона побирається, як біженка?
З яких пір відомі моделі такі бідні?
широко відома в вузьких колах . у меня была знакомая. когда она орала на детей трясся не только ее, но и соседний район. часто, с матами. при чем детей она не лупила. вполне благополучная и не маргинальная семья. скорее - средняя. но вот орала, что уши закладывало. при чем она на столько привыкла на них орать, что когда ей говорили об этом, она искренне не понимала, о чем ей говорят. все ж нормально
agapo 17 ноября 2023
Ответ дляПописанная парта
Я думаю, вопрос был в том, что она как беженец должна следовать определенным правилам. Жить там, где сказали. Она не послушалась, забрала ребенка и свалила (типа как будто скрылась). Поэтому ребенка и забрали. Я так понимаю, если оформила беженство - следуй правилам страны, а не выпендривайся.
Правила правилами, но бывает перебор тот еще. У нас, как пример, была претензия соцслужбы, что мы моемся поздно (это быстро, пару минут каждый- душ, очень тихо, как мышки) после 10 вечера. Я аргументировала, что у сына аллергены надо смывать строго перед сном и наносить препараты после на кожу, потому что будет все очень плохо . Но мне сказали , что я Обязана укладывать ребенка спать До 10 вечера. На минуточку, ребенку 13 лет и просто вдруг он будет спать так рано. Если ну не привык и не может. Это было прям вау и вплоть ’второй раз будет- будет выселение’. А еще претензии из школы, что ребенок много болеет (у него астма и были приступы- я каждый раз сообщала сразу после купирования в администарацию, просто через несколько минут, кто понимает о чем речь;один раз ездили в больницу, дали справку на этот день и всё. Проблема ездить в больницу так и по пол дня в очереди среди детей с высокой температурой- потом на следующий день он сам с такой температурой дыхание совсем плорхое, препаратов нужных нет и невозможно получить рецепты), что ребенок один раз ездил во время учебного процесса в другой город (от местной администарации для документов нужно было в консульство- также сообщила, и заранее в администрацию школы)... Еще взять во внимание что у меня ребенок с РАС, но инвалидность дома не открывали, потому подтвердить там было нечего, а открыть мы так там и не успели- уехали, сил не хватило с вот этим всем как то пытаться сжиться. И да, для них его особенности были не существенны и он должен был все делать как ребенок НТ, а это в принципе было невозможно. В общем, я реально не удивляюсь ситуации, если ребенка вот такого после изьяли. Потому что по их представлению я все днелала не так и не то по отношению к ребенку.
VitalinkaGL 17 ноября 2023
люди пишут бред
Мы Не Беженцы в ВБ)
мы имеем БРП,3х гтдичные визы,мы как граждане,но Не можем голосовать.
ничего мы не открываем и не закрываем.
можем кататься Три года и жить в других странах ,иметь защиту и т.д)
у меня три визы и защита в ЕС)
детей тут Никто Не забирает)я ,если что,выпить полюбляю)и все ок
Kittu2008 17 ноября 2023
Ответ дляанна 1986
У нас не принято про это говорить,т.к. мы зависим от Европы. Поэтому обвинят во всем мать и скажут заслужила и сама виновата.
Случай не единичный за эти пару лет, уже порядка несколько сотен,это тех,которые стали бороться за своих детей и разглашать.
Просто наши нарушают местные законы, считая фигней.

А для иностранцев нет.
Kittu2008 17 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
Ааа, все, знайшла її відео, де її 3 роки назад з якоїсь квартири виселяють

Боже, ото актриса!!!

Тепер все зрозуміло. Британці правильно розсудили, честь їм і хвала.
Британцы не немцы и норвежцы, реально учудить надо было, чтобы изъяли
Kittu2008 17 ноября 2023
Ответ дляagapo
Правила правилами, но бывает перебор тот еще. У нас, как пример, была претензия соцслужбы, что мы моемся поздно (это быстро, пару минут каждый- душ, очень тихо, как мышки) после 10 вечера. Я аргументировала, что у сына аллергены надо смывать строго перед сном и наносить препараты после на кожу, потому что будет все очень плохо . Но мне сказали , что я Обязана укладывать ребенка спать До 10 вечера. На минуточку, ребенку 13 лет и просто вдруг он будет спать так рано. Если ну не привык и не может. Это было прям вау и вплоть ’второй раз будет- будет выселение’. А еще претензии из школы, что ребенок много болеет (у него астма и были приступы- я каждый раз сообщала сразу после купирования в администарацию, просто через несколько минут, кто понимает о чем речь;один раз ездили в больницу, дали справку на этот день и всё. Проблема ездить в больницу так и по пол дня в очереди среди детей с высокой температурой- потом на следующий день он сам с такой температурой дыхание совсем плорхое, препаратов нужных нет и невозможно получить рецепты), что ребенок один раз ездил во время учебного процесса в другой город (от местной администарации для документов нужно было в консульство- также сообщила, и заранее в администрацию школы)... Еще взять во внимание что у меня ребенок с РАС, но инвалидность дома не открывали, потому подтвердить там было нечего, а открыть мы так там и не успели- уехали, сил не хватило с вот этим всем как то пытаться сжиться. И да, для них его особенности были не существенны и он должен был все делать как ребенок НТ, а это в принципе было невозможно. В общем, я реально не удивляюсь ситуации, если ребенка вот такого после изьяли. Потому что по их представлению я все днелала не так и не то по отношению к ребенку.
А вы вернулись в Украину или просто не изымают у вас? Какая страна?