yanina2807• 17 ноября 2023

Поїзд Кошице-Мукачево

Добрий вечір! Хто їздив цим потягом, підкажіть, будь-ласка, як проходять контроль? Наприклад, Хельм-Харків - не виходячи з вагону.
І він прибуває по графіку чи залежить від того, наскільки швидко проходить контроль?
Дякую
Салт• 17 ноября 2023
Контроль не виходячи з вагона в Чопі.
Може затриматися, але не надовго.
Vladaa• 17 ноября 2023
Їздила місяць тому. Контроль в самому вагоні. Митниця Словаччини перевіряла геть усе: кожну валізу, навіть дитячі рюкзачки.
Затримались на 40 хвилин
В зворотньому напрямі контроль був набагато швидше. Але всеодно потяг запізнився на 20 хв.
Жодного разу не приїхав вчасно
Vladaa• 17 ноября 2023
Можливо незрозуміло написала: контроль з кошице пройшли швидко. Прискіпливо перевіряли коли їхали з Мукачево. При вʼїзді в Словаччину сильно затримали
автор yanina2807 • 17 ноября 2023
Дуже дякую!