ZhukOlena• 18 ноября 2023

Я так розумію, що нашій економіці скоро прийде кінець без допомоги США?

Зеленський сказав, що прийдеться соцвиплати скорочувати. А потім що? Працівники навчальних закладів, медики....Дівчата, хто хоч трохи розбирається, поясніть, якого масштабу дупа нас чекає? 90-ті чи гірше? Що буде з курсом валют?
Flower Girl23• 18 ноября 2023
Ответ длячаревна
Это раскачиваеие внутри страны. Ещё ничего официально не написали. Но уже начинают волну поднимать, о ужас 90 е на носу
Нам хлеба не хватает, коммуналку поднимают?
Рашка вырос делает, а наши радостно подхватывают и несут в массы
В том, что сказал Зеленский, тоже Рашка виновата?
kotmisty• 18 ноября 2023
Ответ дляlisulya
Я думаю пришло время урезать зарплаты депутатам. Ну и что там по премиям на конец года?
Какое урезать? В Украине за время войны самый большой процент покупки авто премиум класса. Машины сами себя не купят.
Вероника-2014• 18 ноября 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Піпец , а у кого ж більше , що то за пенсіонери , що такого зробили для держави цінного (
Все бывшие депутаты получают большие пенсии. Благодетели наши
Bostony• 18 ноября 2023
Ответ дляЕва05
Як же мене дратував цей вислів на початку війни.
Розумні люди мене зрозуміють
Ну це стьоб був вапще та
kalambina2• 18 ноября 2023
Ответ дляok1904
Не мбачу я роздутих надбавок. Ви оклади держслужбовців бачили ? Головний спеціаліст центрального управління ставка 9100, на скільки можна роздути такий окдпд?
а материальная помощь у этого специалиста?
Bostony• 18 ноября 2023
Ответ дляАдвокат Пономаренко
Ніхто не кричав, окрім його піарщиків. Взагалі не зрозуміло, чому він мав покинути країну.
Да? Тоді пів країни - його піарщики.
ok1904• 18 ноября 2023
Ответ дляYu Yu
Знаю. Пожарные инспектора в Днепре (выехавшие из Луганской области), налоговики, сбу, в управлении образования в Киеве и т.д У всех минимум 60 тыс)
Ага,ага. Це з вислугами років по 20ть і всіма надбавками за надважливі об´єми робіт (допустім військові пенсіонери вислуга зараховується у рятувальників), зазвичай керівники відділів, ще повірю. Без вислуги у головного спеціаліста неатестованого 60тис не буде.

То може вчителям доплату за стаж теж вирізати?
ok1904• 18 ноября 2023
Ответ дляkalambina2
Ну раз в рік середній заробіток до відпустки.
Ruovet• 18 ноября 2023
Хм... Как бы помягче сказать...
Ну конечно, нас ждёт нечто хуже, чем 90е.
И, да, вы все правильно понимаете.
Jimson• 18 ноября 2023
Ответ дляSova splushka
Як мінімум, Чонгар був замінований до грудня 2020 року. Це так, однесенький малесенький факт з ряду інших.
В начале войны озвучивали версию, что ’не успели взорвать, что-то не сработало’.

Антоновский мост (Херсон) тоже не успевали взорвать шесть дней подряд, зато своевременно эвакуировали СБУ и верхушку полиции. Рядовые сотрудники выбирались своими силами.

’Форму спрячьте, переоденьтесь в гражданское, выезжайте своими машинами’
ok1904• 18 ноября 2023
Ответ дляВероника-2014
То не пенсія, а довічне утримання як у суддів. Пенсії в Україні обмежені верхньою межею зараз десь близько 20тис+/-
Everything is possible• 18 ноября 2023
А сейчас экономике ещё не конец? Все время мы на плаву только благодаря подкачкам запада. Снимите розовые очки. У нас нет практически производства, куча людей уехали или на войне. А пенсию и ЗП нужно платить каждый месяц.
ok1904• 18 ноября 2023
Ответ дляSova splushka
Я пам´ятаю тоді іпсо ширилося, що поїзд буде ходити з Сімферополя в Київ начесть поновлення дружби, для того розмінування. Може хто пам´ятає
Джеральдина.• 18 ноября 2023
Ответ дляcactus_
власть снесут, если казна пуста будет
Ах если бы
Flower Girl23• 18 ноября 2023
Ответ длячаревна
У нас в городе выходили не раз жены азовцнв. Это освещалось в сми. Выходили против ремонта дорог. Выходили за демобилизацию после 1,8
Никого не разгоняли, все освещалось, ничего не скрывали и не разгоняли
Кстати насчёт азовцев...
Россия заморозила обмен пленными с Украиной
https://www.rbc.ua/ukr/news/rosiya-zamorozila-obmi...
Вероника-2014• 18 ноября 2023
Ответ дляJimson

Не своевременно, а заблаговременно!
чаревна• 18 ноября 2023
Ответ дляFlower Girl23
Кстати насчёт азовцев...
Наверно потому, что тех кого обменяли, снова в строй пустили
Flower Girl23• 18 ноября 2023
Ответ длячаревна
Не знаю... Но жёнам Азовцев и другим людям, у которых родственники до сих пор в плену, очень сочувствую...((
Mariya Prokhorova• 18 ноября 2023
Ответ дляlisulya
И я так считаю. Если депутатам зарплату поднимают, то значит в стране все ок.
В Україні 3546 суддів-пенсіонерів. В середньому кожен з них отримує 82 146 грн на місяць. Виходить, що в 2021 році на суддів у відставці (0,03% всіх пенсіонерів) припадає 3,49 млрд грн пенсій (0,70% бюджету ПФУ).

Вам вкинули вкид про депутатів ви і таскаєте ((((
Манула• 18 ноября 2023
Ответ дляok1904
Про поїзд не пам´ятаю, але був запуск ’Шатлів’ до Криму 14.02.2024!!!
https://minre.gov.ua/2022/02/14/vidteper-na-kpvv-k...
BLUE_SKY• 18 ноября 2023
это он типа пенсию по инвалидеости в размере 2000 сокращать собрался?
Ruovet• 18 ноября 2023
Ответ дляok1904
Нам до речі дозволили виробляти свою власну зброю.
Спасибо!
Кому поклониться нужно за эту милость?
Lizavel• 18 ноября 2023
Ответ дляkalambina2
Даже если надбавка даже 100%, за 18000 тысяч, это нормально?)
Mariya Prokhorova• 18 ноября 2023
Ответ длячаревна
Тим паче , в США зараз йдуть політичні торги , нічого не вирішили , не прийняли , але понеслось ’ лайно ’
Flower Girl23• 18 ноября 2023
Ответ дляMarina444448
У меня другой вопрос... Вот дают нам кучу помощи, не вникала на что и как, но... ее что дают просто так? Или её потом нужно будет как-то вернуть? Нигде об этом не говорят. Просто пишут что выделили Украине очередной транш и т.п. а отдавать эти деньги мы будем должны? И если да, то вопрос о какой независимости и свободе идёт речь?
Стесняюсь спросить - это в какой стране Вы ’независимость и свободу’ увидеть хотите?..((
lisulya• 18 ноября 2023
Ответ дляMariya Prokhorova

Я писала про зарплати депутатів, Ви відповідаєте про суддів-пенсіонерів. Точно в мене вкид, а не Ви зміщаєте акценти?
Хоча доплати суддям-пенсіонерам теж варто переглянути. Економія є економія.
Sova splushka• 18 ноября 2023
Ответ дляBLUE_SKY
Ну не суддям же зменшувати їх 80+ тисяч довічного утримання, чи Ви на святе замахнутися хочете?
Ева05• 18 ноября 2023
Ответ дляBostony
Ну це стьоб був вапще та
Я зрозуміла, тому і написала
Ksu160576• 18 ноября 2023
Ответ дляok1904
Що він має на увазі під соц виплатами аж цікаво?
вони ж розшифровували: відміняти виплати інвалідам 2 групи, 3 відмінять взагалі і це тільки початок
Ksu160576• 18 ноября 2023
Ответ дляNathalie27
Якщо почати скорочення з офісу президента, депутатів, суддів та інших паразитів, то соцвиплати для незахищених верств населення можна навіть підняти.
а зе не хоче і всьо