Субота, ранок, вихідний. Чоловік поїхав у справах, ми з дитиною чілім, ще не вставали.
9.00 - дзвінок свекрухи. Ви вдома ? Я до вас зараз прийду, цибулі принесу, мені вчора з села передали.
Нахуа ?
Чи то зі мною щось не так ? Ну прийде людина, посидить трохи, чого мене це так злить ?
Нахуа ?
Гуру троллинга• 18 ноября 2023
Ответ дляОксана_12
А потім жаліються, що ’внуків не любить’. Ви вже визначіться. А якби подруга подзвонила і запропонувала зустрітись? Ваша мама? Сестра? Власне нічого кримінального не відбулось. ’,Зараз не можемо, трохи пізніше зайдем самі’. Все. Людина зателефонувала, запитала, попередила... Чи має володіти телепатією і точно знати, що вам зручно, а що ні?
Свекруха нічого не питала, поставила перед фактом. Прийшла з цибулею і пішла. Кому та цибуля в 9 ранку в суботу потрібна. Головне переколотити усіх.
І так - о дев´ятій ранку у вихідний я б нікому не була рада
Гуру троллинга• 18 ноября 2023
Ответ дляТвоя космішна
Там свекровей только на Рождество видят )
Я пошуткувала) мені теж здається там сепарація від батьків більша. І легше проходить
Твоя космішна• 18 ноября 2023
Ответ дляГуру троллинга
В Америке уважают личное пространство
Не гоню• 18 ноября 2023
Ответ дляSecondLeg-f4c4
Вона хитра ))) спочатку запитала, чи не плануємо ми кудись виходити😁😁
я всегда спрашиваю в ответ - а что Вы хотели))
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 18 ноября 2023
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Раз в півроку - то щастя
Було майже щотижня :))
А нахіба мені потрібна чужа людина, яка приходить лише для того щоб був аргумент розказати всім яка я погана, яка дитина погана, як ми погано і не правильно живемо)?
Якщо щотижня та ще й з цибулькою, то це явно не байдужа до родини мама) Жартую)
Лиса Патрикевна• 18 ноября 2023
Нет, вы хороший человек.
На кой мне визит какой то левой тетки в выходной с луком?
Это нормально что вас это бесит.
Я б сказала - нет, извините, мне не надо.
Это нормально что вас это бесит.
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Я так понимаю, что придет та самая ЖЕНЩИНА, которая родила Вашего мужа, сберегла и вырастила, чтобы он женился, взял ответственность за Вас и семью, а теперь всилу своего представления о добре и семье, заботится о Вас... и даже, возможно, хочет общения со своей семьей. Ил это придет постронняя баба с улицы?
Вы своей памятник в мрамора или бронзе при жизни поставили?)))
Ответ дляElani
Золотой )))ведь родить и воспитать ребенка это подвиг, который не каждой женщине по плечу 🙂
Маруська Му• 18 ноября 2023
Ответ дляВесела пiсенька
Ржу) следуя этой вашей логике,муж тоже чужой посторонний человек
Ну от, дивiться. Мiй чоловiкам свертельно захворiв. Я з ним була в лiкарнi 24/7, бо його паралiзувало. Мама жодного разу не вiдвiдала. Телефону вала. На момент його смерти вже була юридично пiдкована, з чого роблю висновки, що готувалась. Пiсля гребла все, що можна вигребти, не зважаючи що в сина залишились дiти. Похорон, пам´ятник оплачувала я. В нас дочка доросла, то вона досi не может оговтатись вiд того треша. То хто менi рiдний, а хто чужий?
Ответ дляТвоя космішна
Тогда нагрузите ее домашними делами, а сами на маникюр или под предлогом срочных дел гулять )
Она такая, что станет и будет помогать, но потом сколько разговоров будет 🥴
Ещё есть шанс больше никогда не отбиться от такой помощи - ведь без нее мы совсем пропадем 😉
Ответ дляМаруська Му
Жах, вигрібати від онуків 🤦
Вона собі 100 год наміряла чи шо ?
Твоя космішна• 18 ноября 2023
Ответ дляSecondLeg-f4c4
Так будет у вас бесплатная прислуга )
Твоя космішна• 18 ноября 2023
Ответ дляМаруська Му
А что гребла? Наследство? Она что- то оттяпала?
Твоя космішна• 18 ноября 2023
Ответ дляТанцепесенная
Щастить Вам. Моя вже три тижні у нас(((
Из- за войны?
Ответ дляТанцепесенная
Щастить Вам. Моя вже три тижні у нас(((
И такое было, когда она в селе жила и свою квартиру сдавала. Приезжала к нам в однушку , порешать свои дела и развеяться . Но не 3 недели , это перебор 😬
Танцепесенная• 18 ноября 2023
Ответ дляТвоя космішна
Из- за войны?
Ні, від свекра пішла. До нас чомусь
Танцепесенная• 18 ноября 2023
Ответ дляSecondLeg-f4c4
У мене вже просто відчай. Не видно кінця…
Xвостокрутелка• 18 ноября 2023
А пробували словами через рот сказати що в вихідні вас не турбувати взагалі чи до такої години? Просто повідомити про цей факт і все.
Ответ дляXвостокрутелка
Як я скажу ... це ж Мамо ))))
Твоя космішна• 18 ноября 2023
Ответ дляТанцепесенная
Ні, від свекра пішла. До нас чомусь
А есть ещё у неё дети?
Ответ дляТанцепесенная
Ого, життя в людей вирує
Свекор хоч ії назад пустить, чи вже замки змінив ?
Твоя космішна• 18 ноября 2023
Ответ дляSecondLeg-f4c4
Як я скажу ... це ж Мамо ))))
А что ваш муж думает?
Чья квартира вообще? Это важно
Твоя космішна• 18 ноября 2023
Ответ дляТанцепесенная
Так предложите ей выгнать свекра и жить в квартире )
Ответ дляТвоя космішна
А что ваш муж думает?
Чья квартира вообще? Это важно
Квартира мужа. В общем она не напрягает, даже помогает если нужно, моя реакция мне не понравилась : ну прийде на пару часов, ничего ж страшного .
Xвостокрутелка• 18 ноября 2023
Ответ дляSecondLeg-f4c4
Як я скажу ... це ж Мамо ))))
Та, дурня, ви ж ввічливо, з любов´ю до неї. Особисті кордони дуже важливі, інакше у вас буде часто зіпсутий настрій, а вона буде думати яка невдячна невістка у неї
Твоя космішна• 18 ноября 2023
Ответ дляSecondLeg-f4c4
Мужа или в браке покупалась? Свекровь покупала квартиру или сам?
Ваша реакция показатель, что ваши границы нарушаются.
Ответ дляТвоя космішна
Муж сам покупал, мы познакомились и он вложился в стройку. Родители ему ничем не помогали.