SecondLeg-f4c4• 18 ноября 2023

Я погана невістка?

Субота, ранок, вихідний. Чоловік поїхав у справах, ми з дитиною чілім, ще не вставали.
9.00 - дзвінок свекрухи. Ви вдома ? Я до вас зараз прийду, цибулі принесу, мені вчора з села передали.
Нахуа ?
Чи то зі мною щось не так ? Ну прийде людина, посидить трохи, чого мене це так злить ?
Шкала Радощів• 18 ноября 2023
Автор, я свекрів відучила так робити. Вони бувало навіть не попереджали про свій приїзд, а телефонували вже коли були біля дому.
В нас на той час була однокімнатна квартира та грудна дитина. Вони не бачили нічого поганого в тому, щоб під час сну дитини приїхати «на чай». Я декілька разів демонстративно закривала двері у кімнату та вимикала світло, запрошуючи свекрів попити чайку зі своїм синком на кухні.
Колись просто йшла з дому, коли вони приходили. «Мене не попереджали, в мене справи. Допобачення».
Відучились і більше так не роблять. Більш того, якщо хочуть щось передати - телефонують, щоб ми спустились вниз до підʼїзду.
А нещодавно розмовляла зі свекрухою, вона розповідала, як її молодший синок переїхав зі своєю дівчиною в комуну (він за кордоном), а комендант до них бігає без попередження і заходить прямо в квартиру. Свекруха так дивувалась коменданту, що він такий безпардонний, певно, забуваючи, як ще декілька років тому вони так само бігали до нас без попередження, але то типу норма для них була на той час

автор SecondLeg-f4c4 • 18 ноября 2023
Ответ дляСиамская сороконожка
А вы в это время чем заняты?
На работе
автор SecondLeg-f4c4 • 18 ноября 2023
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Интересно сколько вам лет?
Сиамская сороконожка• 18 ноября 2023
Ответ дляSecondLeg-f4c4
На работе
А в другие дни, кроме нее, кто забирает ребенка?
Яна Карловна• 18 ноября 2023
Дякую, запам´ятаю слово ’Нахуа’. А то і мат не хочу казати, а висловитись іноді хочеться))))))
Ліньки гуглить• 18 ноября 2023
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
І в мене така була. При чому ні ми, ні тим паче цибулька для нас їй не цікаві були, але подзвонити раз у півроку в двері це як норма. Перестала спілкуватись, навіть онук не привітав з ДН🙈
Приходть свекруха чи не приходить -все одно не догодить і буде поганою.
ЛюбимаЯНЬ• 18 ноября 2023
Ответ дляSecondLeg-f4c4
И в 40 лет вы не понимаете плохая вы или хорошая?))
Секс-Бомба• 18 ноября 2023
Ответ дляШкала Радощів
З грудною дитиною взагалі гості це треш, я пам´ятаю що прийшли якось родичі, я навіть вийти з кімнати своєї до них не могла, бо дитина годинами на груді висіла.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 18 ноября 2023
Ответ дляЛіньки гуглить
Ну чому ж? Як би моя любила свого сина мене б це влаштувало. А у нас дІчь якась а не мамо

Ліньки гуглить• 18 ноября 2023
Ответ дляСекс-Бомба
До нас якось приїхали чоловіків рідний і 2рідний брат зненацька , приїхали авто чи то продавати чи то купувати. В нас перша дитина міс 2-3 тоді було, нодоспана, вимучена, загнана, перелякана я, їсти не було що готового, мене б хто погодував ( не в плані фін скрути, а не було часу/сил) і тут приїздять ці двоє з порожніми руками, накривай їм стола.
вкрации• 18 ноября 2023
Я бы после звонка в 9 утра сразу бы ответила, что не дома. Сказала бы, что буду дома после 15 или сама к ней заеду. Зачем мне такие утренние сюрпризы
Твоя космішна• 18 ноября 2023
Ответ дляТанцепесенная
Я б відправила. Вона не хоче.
А квартира чья, в которую приперлась?

Собственник ли вы, чтобы ее не хотеть?
Танцепесенная• 18 ноября 2023
Ответ дляТвоя космішна
А квартира чья, в которую приперлась?

Собственник ли вы, чтобы ее не хотеть?
Знімаємо.
А ви думаєте, що син її дуже хоче?
Просто бісить те, що мала змогу забезпечити себе житлом на такий випадок, але все протринькала. А ми тепер вигрібаємо.
Луноходик_Ик• 18 ноября 2023
Ответ дляВумна вутка
Пам´ятаю, як мама дзвонила в суботу о 7 ранку і з подивом питала - а ви ще спите? А я вже картоплю посмажила, чекаю вас.
Теж відключали на вихідні телефон, тоді ще стаціонарний.
Потім мама стала смажити картоплю на 10 ранку
Тю, я виривалася до мами за 700 км, переробивши на роботі і вдома купу справ на тиждень наперед, з роботи бігла на поїзд. Наступного після ранку після приїзду мама о восьмій заходила в кімнату- ’так,встала, оделась, умьілась,привела себя в порядок, заправила диван, а потом ложись и спи’. Ну ездить я перестала, короновирус помог и я поумнела
Твоя космішна• 18 ноября 2023
Ответ дляТанцепесенная
Знімаємо.
А ви думаєте, що син її дуже хоче?
Ну так пусть муж с отцом разбирается, вломить ему, отправить мать в Европу- сказать, что не хотите с ней жить и пускай своё проживание отрабатывает, что хозяин против
З бісиками• 18 ноября 2023
Ответ дляSecondLeg-f4c4
68 років, вона хворіє, поховала доньку та чоловіка, ну якось відшивати грубо не хочеться
Расскажу свою историю. В ’двух словах’. Мама с папой беженцы, живут сейчас чуть больше часа езды от нас. До этого далековато друг от друга.
Вот недавно разговариваем с мамой, разговорились, она начинает плакать. Снится ей мама её (бабушка моя) и мама себя в последнее время винит, что мало ей уделяла время, мало с ней виделась (видно на фоне всех событий, что пережили и не дома, стала более эмоциональная). Она ни на что не намекала (мы близкие, можем говорить друг другу всё прямо). Но после её слов - я задумалась. Жизнь не понятная, надо чаще видеться...Когда они к нам, я стараюсь что-то купить вкусное, побаловать всех))
Я к чему: может Ваша свекровь (раз она болеет, потеряла дочку и мужа) хочет общения, внимания (я так понимаю пожилая), внук/внучка.
НО! Наши родители знают, что мы поздно встаём и едут к нам только в обед.
Может как-то культурно объяснить ей?
Люблю джаз• 18 ноября 2023
Ответ дляДівка в намисті
Я бы отказала. Утром, ещё и в выходной мой золотой час, нахрен лук
У меня мама так постоянно делает. Встаёт в 4 утра, жарит пирожки и в 8 утра звонит и говорит прийти забрать
Ещё и возмущается чего мы ещё спим
В последнее время приучила раньше 9 не звонить, но в е равно нафиг мне эти пирожки утром????
Крижана бурулька• 18 ноября 2023
Свекры приезжают с 6 до 8 обычно. Спасибо что привозят продукты. Но тоже хочется конечно ещё поспать а не бежать встречать так рано.
Марфа Українівна• 18 ноября 2023
Ответ дляSecondLeg-f4c4
Я це наче розумію, але все одно ...
Просто вам от нее нет пользы, она вам мешает, она не ваша мама,что бы ее любить,вы просто такой обычный человек...если она была чиновницей с большими деньгами,с кучей квартир и полезными знакомыми,вы бы сидели у двери и ждали ее звонка. Что ж поделать,как есть.Так вы хорошая или плохая?)

Тарабарщина• 18 ноября 2023
Ответ дляSecondLeg-f4c4
Автор, людина стара і хвора-раз. Я б кордони вибудовувала з іншими, але з іншими і нема проблем. А мама... дуже ображається, якщо я кажу, що мені щось не подобається або я не згодна з нею. І так, старі люди встають рано, вже набігалась і до вас забігти вирішила. Повага і розуміння цього вам допоможе. Я вас розумію. Її теж.
Вумна вутка• 19 ноября 2023
Ответ дляКусюче сонечко
А колись ви не почуєте більше її дзвінка і будете згадувати яка була дурна коли так робила
Вже....