Курочка-чубаточка• 18 ноября 2023

Сестра з американською родиною повертаються в Україну.

Вона проживала там задовго до війни, колись приїхала по навчанню, так і одружилась з білим американцем, дитина піде в перший клас. Чоловіка ми бачили, вони не раз приїздили до нас. Обоє там мають гарну роботу інженерами.

Я в шоці від новини, що сестра з родиною вирішили повертатись до України. Чоловік згодився, дитину в школу уже в нас віддадуть. Вони планують жити в невеличкому містечку на Заході, вже хату придивились.

Дівчата, чи ви знаєете такі історії? Він привітна людина, дитина говорить англійською здебільш, як люди будуть ставитись до них? Чи не будуть казати що понаїхали тут? Вона трохи переживає щодо цього.

Як би ви особисто віднеслись до таких нових сусідів наприклад?
Love_Love_Love_• 18 ноября 2023
Автор ви троль?
Які люди?
Чому когос має хвилювати як хто до них буде ставитись?

Попа как у Кардашьян• 18 ноября 2023
В яке русло хочете звернути цей тролізм?
Love_Love_Love_• 18 ноября 2023
Я відношусь добре до всіх нормальних людей, сусідів, колег в кожній країні де я жила.
Пампушечка• 18 ноября 2023
Тож не кацапйо якесь , а свої
Жерица ночи• 18 ноября 2023
В чому причина переїзду в Україну?
Морская свинка• 18 ноября 2023
Я живу в Трускавце, у меня соседи англичане, но они не граждане Украины. Мужчина работает во Львове, жена с ребенком тут, он приезжает на выходных. Отлично относятся, женщина очень обрадовалась, что в нашем доме куча англоговорящих, явно не ожидала.
автор Курочка-чубаточка • 18 ноября 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Автор ви троль?
Які люди?
Її хвилює, якщо ви б їхали в іншу країну на пмж, ви б не переживали?
Оля_с_киркою• 18 ноября 2023
А ребенок знает украинский? Вообще огромная тупость ехать в Украину в войну. Ведь все может поменяться. И если где-то сейчас спокойно, не факт, что так будет завтра
Love_Love_Love_• 18 ноября 2023
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Просто потриндіти, видно тема про дочку з червоним дипломом і баристу не зайшла

Love_Love_Love_• 18 ноября 2023
Ответ дляЖерица ночи
В чому причина переїзду в Україну?
А на це має бути причина?
Ответ дляЖерица ночи
В чому причина переїзду в Україну?
Сестра живе Україною, він її підтримав.
МадамОхмури• 18 ноября 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
А на це має бути причина?
само собою, на все є причина, а тим більше на такий крок як переїзд.
сЛАдКОежКА• 18 ноября 2023
Чомусь вам не вірю. Це треба бути хворим на голову, щоб повертатися сюди. Псевпатрітичнмй вкид..
Love_Love_Love_• 18 ноября 2023
Ответ дляМадамОхмури
Елементарне бажання жити в Україні
Ответ дляМорская свинка
Класно, жінка теж англічанка? Я думала таке рідкість.
Сизоока бестія• 18 ноября 2023
Ответ дляКурочка-чубаточка
Сестра живе Україною, він її підтримав.
Цікаво буде послухати через рік. Де вони працювати збираються у своєму невеликому містечку?
Love_Love_Love_• 18 ноября 2023
Ответ длясЛАдКОежКА
Удалено администрацией...
Дякую_аж_підскакую• 18 ноября 2023
они за новыми необычными впечатлениями едут?
Оля_с_киркою• 18 ноября 2023
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Ладно если бы сами ехали, но переть с собой ребенка

сЛАдКОежКА• 18 ноября 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Удалено администрацией...
Який нормальний буде їхати з миру у війну, щей з дитиною
Попа как у Кардашьян• 18 ноября 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Елементарне бажання жити в Україні
Під час війни?
Сизоока бестія• 18 ноября 2023
Ответ длясЛАдКОежКА
Та ладно, дуже багато іноземців хотіли би жити в Україні, особливо якщо робота онлайн. Тут дешево і досить непогано.
Удалено администрацией...
Love_Love_Love_• 18 ноября 2023
Ответ дляКурочка-чубаточка
Ні, я б не переживала, я раза 4 їхала на пмж в іншу країну і ніколи не переживала.
Ну і ви дуже примітивно тролите, бо людям які прожили в сША взагалі глибоко наср@ти на думку навколишніх, тут в підамах і нерозчесені в шльопках зимою по тц гуляють, всім пофіг
Директор Пляжу• 18 ноября 2023
Удалено администрацией...
Морская свинка• 18 ноября 2023
Ответ дляКурочка-чубаточка
Да. Она с мужем приехала, а он по работе, они не жить сюда переехали. Сейчас она уже вообще ок, сначала спрашивала меня про сирену, про то бывают ли тут атаки, что надо делать. Недавно встретила её на рынке с кучей пакетов, значит, как-то объясняется. Ей всё тут нравится кроме транспорта).
Попа как у Кардашьян• 18 ноября 2023
Ответ дляСизоока бестія
Під час війни - жоден
Love_Love_Love_• 18 ноября 2023
Ответ дляКурочка-чубаточка
Удалено администрацией...
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 18 ноября 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Автор ви троль?
Які люди?
авторка веде мову про невеличке містечко, тому проблема ’шо люди скажуть’ достатньо обрунтована
Голова колгоспу• 18 ноября 2023
Знаю до війни, з війною - у штати назад