Я таке знаю• 18 ноября 2023
У кого шеф був любовником
Шеф на роботі проявляє інтерес навіть в розмові сказав шо хоче щоб я була його коханкою. Як у вас закінчилися такі стосунки. Як вплинуло все це на роботу?
Я таке знаю
• 18 ноября 2023
Ответ дляНевісточка ж
того що не вона, а він запропонував їй роль тряпочки-’кончалки’, причому навіть не приховує це.
Почему тряпочки. Я не отрецаю что мне он интересен как мужчина, но понимаю что другой у наго статус. А внимание такого как он мужчина думаю любой женщине будет приятно. При чем тряпочки кончалки не пойму.
Люблю ВалЄру• 19 ноября 2023
Є у знайомої така ситуація. Вона закохалася в шефа і мріє народити від нього дитину. Йому просто подобається *ать когось на 25 років молодже. Одружуватися і тим паче закохуватись у неї він не планує. Чоловік коханки - лузер і рогоносець. Всі сміються над цією парою і всі все знають. Соромно. Коли роман скінчиться, її звільнять. А вона фін.директор і роботу таку більше не знайде зі сторони. Короче, шлях у прірву і в плані роботи, і в плані шлюбу. Мені її не шкода, бо мала все і сама зробила все, щоб втратити і в свої 38-40 залишитися ні з чим. Там навіть дитина мамі не треба, бо закохана, як кішка, мама постійно на курортах з шефом ( він виїздний)
Бамбарбия! Кергуду.• 19 ноября 2023
У нас шеф розвівся з жінкою і живе з коханкою. На роботі в неї все добре🎉
Козяка-маляка• 19 ноября 2023
Автор, якщо він вам цікавий як мужчина, то пробуйте. Бо роботи завжди валом, а цікавих мужчин обмаль
Alena-Helena• 21 ноября 2023
Ответ дляЯ таке знаю
И чем закончилось?
Могу в личке рассказать, напишите