Я такая - жду трамвая• 19 ноября 2023

Дякую всім хто підтримав мене у важкий час. Оперували тата

Так, йому трохи не добре поки, але все як має бути ( за словами лікаря)
Видалили аденому простати.
Вже на третій день пішов ( мав раніше, але не зміг мабуть за віком)
Дівчатка дякую вам. Ви мені дуже потрібні були тоді❤️❤️
Большой секретик• 19 ноября 2023
Я ж казала вам) слава Богу)
автор Я такая - жду трамвая • 19 ноября 2023
Ответ дляБольшой секретик
Я ж казала вам) слава Богу)
🙏🙏🙏
PORKA• 19 ноября 2023
Много платили или сейчас эти операции бесплатны?
ХикориДикори• 19 ноября 2023
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
🙏🙏🙏
помню вашу тему, автор обнимаю вас крепко!! Автор волю в кулак, слезы прекращаем, папу поддерживаем!!! автор можно маленький совет, вы почитайте о после операционном периоде и поговорите с врачом, там будут сложности в восстановлении, а мужчины вовремя стесняются о них говорить ( тем более это папа)... но болезнь нужно пережить вместе!! держите связь с доктором, я это тоже прошла. Папуле здоровья!!
Мовчу, але хочу• 19 ноября 2023
Здоров´я татові. Де оперували і скільки стало? Треба оперувати свекра, але поки не беруться. В інституті урології стягнули 15 тисяч і відправили додому
Ответ дляХикориДикори
Дякую 🥹❤️
Ответ дляМовчу, але хочу
15 тис це не дорого. Житомир. Так і обійдеться з наркозом і доглядом
Мовчу, але хочу• 20 ноября 2023
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
15 тисяч це не операція, це лише обстеження і призначення ліків. Операція попереду, готовлять до 40 тис
автор Я такая - жду трамвая • 20 ноября 2023
Ответ дляМовчу, але хочу
Навіщо ви пишете це?
Я написала скільки нам обійшлася операція повністю з мрт
Ответ дляМовчу, але хочу
Трохи вас не зрозуміла, вибачте, будь ласка.
Але ц нас справді операціїя обійшлася 15 тис зі всім