Криниця щастя• 20 ноября 2023

Мужчина позвал в ресторан

Ресторан в другом городе
У меня нет денег на такси в другой город , а на маршрутке не хочеться ехать . Своего авто у меня нет. Нормально ли будет попросить денег на такси в ресторан у мужчины? Стоимость около 850–1000
Міняйловна• 20 ноября 2023
Ответ дляКриниця щастя
Короче так : Договорилась у одногрупницы переночевать, завтра еду
Вы ж скажите мужчине, что к подруге приехали, а с ним уже заодно встречаетесь) И про такси и финансовые выкладки не вываливайте)

Я таке знаю• 20 ноября 2023
Погортала тему...
Автор, якщо ви не троль, а просто ’проста як двері’ - будьте обережні)
Це дуже дорогий ресторан, замовляйте так, щоб могли розрахуватись самі за вечерю
Пийте мало, подрузі напишіть непомітно номер авто, контакти цього неймовірного чоловіка
Подбайте про безпеку
автор Криниця щастя • 20 ноября 2023
Ответ дляЯ таке знаю
Погортала тему...
Подбайте про безпеку
Цього чоловіка знає гугл
Він точно не аферист
Можливо просто блядун
Shrabikus• 21 ноября 2023
Ответ дляБла бла бла
А поезда не ходят? И номер снять для подстраховаться
в Житомир из Киева? тю, давно уже. Только маршрутки. Часа два пилить
Shrabikus• 21 ноября 2023
Ответ дляБла бла бла
Реально. Его же не существует
о, твітор на марші
Shrabikus• 21 ноября 2023
Ответ дляНайщасливіша
Может пусть он к вам в Житомир 🙈
в Балувану Галю
Shrabikus• 21 ноября 2023
Ответ дляНайщасливіша
Ааа, точно. Шо ему в Житомире делать? 🤣
от тут Розенблату обідно стало
Shrabikus• 21 ноября 2023
Ответ дляRiesling
вот, лучше б надавила соку из житомирских яблок и привезла в бутылке, и пюрехи с щавелем в судке к нему на хату

он бы оценил хозяйственность и экономность, не то шо у этих киевских простигосподи

ну и она б хату посмотрела, детскую бы распланировала
а там глядишь - и свадьба
пріході, маруся, с гусем -
поипемся и закусим
Королева спама• 21 ноября 2023
Ответ дляМіняйловна
всі такі цікаві) поставте себе на його місце. Ви жевете своє жеття, похід в дорогий ресторан для вас буденна справа, знайомитеся з симпатичною/чи може красивою дівчиною в тіндері, але вона живе в Житомирі. Ви б і зустрілися, якби поруч була, але вона в Житомирі. І що, поїхали б в Житомир одразу невідомо до кого?) Мені здається що то добре, що він нікуди не мчить. Чи то зайнятий, чи то самодостатній, але в будь-якому разі у нього є наповнене життя. А той, хто одразу зірветься до невідомої дівчини в Житомир - викликає питання.
Якісь глупощі, якщо чоловіка цікавить жінка він за нею поїде, якщо є сумніви, пустить все на самотік, як саме це і відбувається зараз з автори, тобто можна зробити висновок, що чоловік не зацікавлений, а може просто хотів від неї відвязатися,мав надії що їх не понесе аж у Київ

Shrabikus• 21 ноября 2023
Ответ дляКриниця щастя
Цього чоловіка знає гугл
Він точно не аферист
Можливо просто блядун
Я б подумала про шуфрича, але ж він, начебто, у СІЗО
Shrabikus• 21 ноября 2023
Авторко, ви ж відпишетеся тут, як у вас там все пройшло? А то буде геть нечесно заінтригувати і покинути. Як якась динамістка))
автор Криниця щастя • 21 ноября 2023
Ответ дляShrabikus
Та я сегодня иду
Не знаю, одевать лучше платье
Или деловой костюм
Или джинсы и кофту
Несу пургу• 21 ноября 2023
Ответ дляКриниця щастя
Та я сегодня иду
Не знаю, одевать лучше платье
Или деловой костюм
Или джинсы и кофту
Автор,ну що там?
Директриссимо• 21 ноября 2023
Ответ дляСовбез
Автор, если вы не тролль, то...
Короче, полное неуважение к себе как к женщине. И мужик видит, что вы с голодухи готовы преодолеть немалое расстояние ради обычного ужина, пусть и в а-ля пафосном ресторане.
Сколько раз вы до этого виделись? Подозреваю, что ни разу.
Так вот, для первой встречи сАлидному Пизнемэну вообще не проблема приехать к вам в Житомир и выпить с вами кофе в любой приличной кафешке.
Но он уже понял, как вы к себе относитесь.
Мої думки на папері! Браво!
Я таке знаю• 21 ноября 2023
Автор, як ваші справи?
Эскиз бесконечности• 22 ноября 2023
Ответ дляМіняйловна
Я взагалі ніколи училку не врубає, жевете жеття, то мощно . Чи то прикол і я відстала?
Міняйловна• 22 ноября 2023
Ответ дляЭскиз бесконечности
так, відстали) це сленг твіттерський
Shrabikus• 22 ноября 2023
Авторко, то як сходили до ресторану?
Чи то ви вже іншу тему під анонімом розкручуєте?
НеГолосую• 22 ноября 2023
Ответ дляMilichka
Щоб не забанили за посилання, даю фото, знайдіть у букінгу
Дякую)!

Фісташкова кава• 30 ноября 2023
Ответ дляКриниця щастя
Та я сегодня иду
Не знаю, одевать лучше платье
Или деловой костюм
Или джинсы и кофту
Как свидание?
Перша на селі• 04 декабря 2023
Та розкажіть вже щось
Княгиня пітьми• 06 декабря 2023
Авторко, Ви хоч жива?