Г@Л@В@ломка• 20 ноября 2023
Хочу знову з ним спілкуватись, але сильна образа. Як відповісти?
Посварились і рік не спілкувались. Ставлення до мене було чудове весь час, але десь за місяць до розставання став дратівливим і грубим. Феї не було 100%, можете навіть не питати. Пише "привіт, як справи?" - я розумію, що почуття у мене ще досі є, кохала дуже сильно, але як відповісти так, щоб не виглядати так, ніби я готова тут же бігти до нього гола боса і без трусів. Я і втрачати його не хочу, але і бути дівчинкою на побігеньках теж не хочу.
Дую на вітер• 20 ноября 2023
Через рік відповісти, так, щоб не виглядати так, ніби я готова тут же бігти до нього гола боса і без трусів. Що б ви не відповіли, він зрозуміє, що ви готові до нього бігти, і рік не було нікого, ну ви їй богу наївна.
Г@Л@В@ломка
• 20 ноября 2023
Ответ дляДую на вітер
чи був хтось за цей час, поки ми не були разом - мене не цікавить, бо сама не свята. І зустрічалась з іншими, і спала.
Г@Л@В@ломка
• 20 ноября 2023
Ответ дляДую на вітер
ну і +, коли ми сварились і я потім просила приїхати, він приїзджав до мене в будь-якому разі. але я не хочу так робити.
Г@Л@В@ломка
• 20 ноября 2023
Ответ дляДую на вітер
про фею, якої не було, я мала на увазі коли ми сварились під час стосунків, а не коли ми не спілкувались
Слобожаночка• 20 ноября 2023
Я б відповіла щось накшталт ’а що би ти хотів почути? Що все погано? Сиджу й досі ридаю за тобою?)) Вибач)) розчарую.. все чудово!))’
А далі вже по ситуації..
Г@Л@В@ломка
• 20 ноября 2023
Ответ дляСлобожаночка
А далі вже по ситуації..
та ну, по-дитячому. перебор
Крапипопка• 20 ноября 2023
Напишіть ’норм’ .
І все. Але не відповідайте на смс зразу ж.
Дайте час йому на ’понервувати’
Ms. Скромность• 20 ноября 2023
Ви ж вже біжите до нього без трусів, як же ви хочете, щоб це виглядало?
Г@Л@В@ломка
• 20 ноября 2023
Ответ дляMs. Скромность
я ще нікуди не біжу, на повідомлення не відповідала і не читала
і він так само до мене біг
Г@Л@В@ломка
• 20 ноября 2023
Ответ дляКрапипопка
Напишіть ’норм’ .
Дайте час йому на ’понервувати’
він скаже що відповідь суха і не буде писати
Шалена красуня• 20 ноября 2023
Ответ дляГ@Л@В@ломка
То вам по дитячому, то сухо.. вы вже якось визначтеся)))
Г@Л@В@ломка
• 20 ноября 2023
Ответ дляШалена красуня
бо я його краще знаю за вас
Шалена красуня• 20 ноября 2023
Ответ дляГ@Л@В@ломка
бо я його краще знаю за вас
Чого тоді тут питати? Якщо ви й так краще знаєте?
ТебеОноНадось• 20 ноября 2023
Ответ дляГ@Л@В@ломка
бо я його краще знаю за вас
то чому в нас питаете ?
Г@Л@В@ломка
• 20 ноября 2023
Ответ дляТебеОноНадось
то чому в нас питаете ?
бо не знаю що сказати
ТебеОноНадось• 20 ноября 2023
Ответ дляГ@Л@В@ломка
одевайте трусы. и не споткнитесь. вам уже на месте не сидится.
Пи Пи Пилюля• 20 ноября 2023
Може, він хоче повідомити, що в нього знайшли хламідії і вам потрібно пролікувалися, а ви вже мрієте про щось інше.
Лиса Патрикевна• 20 ноября 2023
відповідайте без образ. в дружньому ключі. наприклад, дякую, все ок, як ти? при зустрічі вже обговорите все
Г@Л@В@ломка
• 20 ноября 2023
Ответ дляЛиса Патрикевна
так, я так і думала зробити
але що краще сказати - ’привіт, нормально, а в тебе як?’
чи ’в чому справа? ’ не визначилась ще
Басноплетка• 20 ноября 2023
Ответ дляПасхальний тролік
Омг рік пройшов! І фея була
💯 відсотків.
Нагулявся, натішився, згадав про автора через рік.
А вона хвилюється, як сісти, як стать, як сказать, щоб це чудо не злякать своєю гідною поведінкою.
Лиса Патрикевна• 20 ноября 2023
Ответ дляГ@Л@В@ломка
так, я так і думала зробити
чи ’в чому справа? ’ не визначилась ще
краще перше. Ви ж не знаєте, з якого приводу він вам пише. залишайтеся з людьми в гарних стосунках, так легше і приємніше
Нервогенератор• 20 ноября 2023
Шанс мінімальний, але є. Я б запропонувала поговорити, якщо є бажання відновити стосунки. А там побачите, чи готовий він розібрати минули помилки.Якщо щось не так: не захоче, його образа на необережне ставлення, ну навіщо він тоді? Все життя йому догождати? Але я за спробу, щоб потім не шкодувати
Г@Л@В@ломка
• 20 ноября 2023
Ответ дляЛиса Патрикевна
дякую
Г@Л@В@ломка
• 20 ноября 2023
Ответ дляНервогенератор
я не буду пропонувати відновити стосунки))))
СвітланкаОК• 20 ноября 2023
Ответ дляСлобожаночка
А далі вже по ситуації..
Приклад відповіді, яка попри пряме значення слів транслює геть протилежне)))