❗️У Раді готують великий законопроєкт щодо мобілізації, військового обліку та проходження військової служби. Серед основних змін:
▪️Усування можливості уникнути призову шляхом здобуття другої вищої освіти;
▪️На облік стануть чоловіки, що мають судимість;
▪️Скасують заборону на надання відомостей про реєстрацію місця проживання при укладанні трудового договору;
▪️Додаткова відпустка для військових, які повернулись із полону зі збереженням виплат;
▪️Зменшується кола громадян, які мають право на відстрочку по догляду за особою з інвалідністю I і II групи тощо до членів сімʼї прешого ступеня споріднення
Цікаво, чи будуть там діти депутатів?
Сонная Сова• 20 ноября 2023
Ответ дляZenkas
ржу не могу АД НИЩЕТА СТРАХ украинцывсеумрут
Нищета.. меня сегодня в АТБ чуть с ног не сбили и корзинку не сломали бабушки которые стоят в очереди за вчерашним хлебом.
Ирина-bbd0• 20 ноября 2023
Ответ дляZenkas
ой в неї таке не написано в методичці
Ну значит ПОКА стесняется))) хотя на прошлой неделе уже радостно ж тягали януковича)))
Сонная Сова• 20 ноября 2023
Ответ дляZenkas
не дочитала ваш опус.ссори.но мужчин тьма на улицах.читайте новые законы-не изменили ничего .студентов 45ти летних не трогают даже и сейчас ОСВОБОДИЛИ О МОБИЛИЗАЦИИ ПОЖАРНИКОВ И ВОЛОНТЕРОВ которые даже частично волонтерят.
Врут.
МАМА НИКИТКИ-2• 20 ноября 2023
Ответ дляLizavel
Так вас программы для беженцев интересуют? )
А вас ні? Більше 5 млн жінок з дітьми виїхали і більшість таки виживають за ці гроші.
Чи ви про мене цікавитесь? То підкажіть, де в США платять - скористаюсь.
Ирина-bbd0• 20 ноября 2023
Ответ дляZenkas
Покажите видосик или фотку,где раша добровольцы стоят в очереди в военкоматах, за бесплатно умирать в чужой стране за путина за километр посадки.а то на вумен ру от одного слова мобилизация бабье местное в обморок падает и за бабки на контракт уже напряг.ванька хоть и дурак а жить хочет.нашо ему на том свете бабки.кабздон и бесплатно споет
Кстати на кацапии запретили митинги матерей и жен мобилизантов.сославшись на ковид)))
В окопы нет ковида.а на митинги есть)))
Ответ дляСонная Сова
шо да то да.в супермаркетах бабушки у которых хрущевочки по 70 тыс баксов.да студенткам комнатка в аренду.да внучек прискачет или доця на хондочке с торбой.нищета ужасная.даже денег нет на домик в селе за 2 тыс дол или за пятерку что б вообще рядом с городом...
KoZa-biRuZa• 20 ноября 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Я дзвонити точно не буду. Но написано - ціна будинку 5 тис. Будиночок чистенький, з комунікаціями і не в жопі світу знаходиться
Вы знайомі з основами реклами і маркетинга? Я без сарказму і желчі питаю.
Зараз такі методи як я писала вище дуже поширені для заманювання покупця.
Немає таких цін.
МАМА НИКИТКИ-2• 20 ноября 2023
Ответ дляЛераС
Це якщо навпростець, полями. Але реально десь км 35-40 +/- і це відстань лише до КП
Ясно. Дякую.
Сонная Сова• 20 ноября 2023
Ответ дляZenkas
Не у всех есть сыночки и дочки да на хондах.
Ирина-bbd0• 20 ноября 2023
Ответ дляСонная Сова
А до войны бабушки все в очереди за лососем Вас сносили?
Вам плевать было на тех пенсионеров.сейчас прям озаботились и истрадались ))))
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Я подивилась трійко українських аналітиків і виключила. В США обговорюють виключно заяву Байдена і ніхто не коментує результати зустрічі. Зато наші наввипередки вже дали свої заключення, ще до закінчення зустрічі.
Особисто мені, здається, що, крім Портникова, ніхто і близько не зміг зробити більш менш приблизний аналіз зустрічі
Radio Lemberg
Багато цікавого про зустрічі Зе перед війною і сьогодення страшне
Сонная Сова• 20 ноября 2023
Ответ дляZenkas
покажите закон то врут ссылку плис в студию.
пфф нафиг закон) у меня муж в учебке , видит кого набрали , кого там закон волнует?
МАМА НИКИТКИ-2• 20 ноября 2023
Ответ дляKoZa-biRuZa
Немає таких цін.
Я знайома. І реклама, нормальна, так не працює. Це «реклама» по рієлтовські тоді. Для звіту продавцям. Якщо цін таких немає.
Хоча я думаю, що таки є.
Ответ дляKoZa-biRuZa
Немає таких цін.
не правда.я знаю рынок недвижимости прекрасно.есть такие цены.есть классные дома за копейки реально.просто заем белыми ручками собирать малинку да яблочки в своем саду.или лучек посадить..курочку держать.
Сонная Сова• 20 ноября 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Я не вам отвечала -_- там человек уверен что в Украине нет нищеты.
Элли Иванова• 20 ноября 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Нашо? Я і в Чернігів можу повернутись.
То ж куди ви мене запрошуєте? Я не розумію? Я думала до себе в окоп, то я б і подумала, може б і прийняла запрошення. А так… начхати на майбутнє сина, щоб вам спокійніше було, що всі діти не мають нормальної освіти?
На то. Родину защищать сподручней возле линии фронта, а не в США.
KoZa-biRuZa• 20 ноября 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Хоча я думаю, що таки є.
Вам пишуть люди, що шукали вживу, дзвонили, їздили, напитували, перешерстили інтернет і ’офлайн-нет’), а Ви все одно доказуєте?
Гляньте на ситуацію зі сторони і як Ви в ній виглядаєте.
Kidstaff Bot• 20 ноября 2023
Дорогі учасники, тема втратила свою актуальність і більше не сприяє продуктивному обговоренню, тому ми її закриваємо. Дякуємо за ваш внесок та з нетерпінням чекаємо на нові цікаві дискусії від вас.
З повагою, Команда Kidstaff