ТаЕщеОптимистка• 20 ноября 2023

46-49 років, а ми просто батьки..

Дівчата, добрий вечір.
Поговоріть зі мною.
З чоловіком одружилися по великому коханні 23 роки тому прості студенти, які приїхали з сіл на навчання в столицю.
Одружилися коли нам було 22 і 25, орендували довгий час житло, багато працювали, і згодом купити квартиру, потім машину.
В мої 35 і 37 ми народили 2 дітей.
Зараз нам 46 і 49, а дітям 11 і 9 і ми просто батьки. Стосунки хороші, як
рідні люди, но ближче як брат і сестра ніж чоловік і дружина. Ніякої ніжності, інтим раз місяць. Зі сторони все наче добре, є стабільний дохід з обох сторін, налаштували побут, обов´язки, немає ні сварок, ні претензій. А потім подумаю і накриває якась апатія, що проживаю скучне життя, яке дається ж один раз. І буває хочеться все кинути, з надією стати ще бажаною і щасливою жінкою. А потім приходить холодна голова, а якщо не зустріну, то хіба краще самотність ? Яку своїми руками собі створю. Зараз є добре слово, повага, забота є, переживання, но все без ніжності, компліментів, бабочок в животі.
дівчата 45-50 років, як Ви вважаєте краще спокійне розміряне но скучне життя чи можливий шанс ще бути щасливою (або навпаки самотньою)?
Результат:
вже голосів: 329
264 (80.24%) Жили б моїм життям як зараз
54 (16.41%) Інший варіант
11 (3.34%) Розлучилися
Бараболька• 20 ноября 2023
Ви що, думали все життя буде як в медовий місяць?

Прибираю щодня• 20 ноября 2023
Автор, ну банально же - любовь приходит и уходит...дальше вы сами знаете, да? Может, любовник?
Країна мрій• 20 ноября 2023
Автор, не гневите Бога. Я вдова, какие уж тут бабочки
автор ТаЕщеОптимистка • 20 ноября 2023
Ответ дляБараболька
читаю тут часто, що в 40-45 дівчата ще ого го як щасливі, а я ні.
Ермолайчик• 20 ноября 2023
Це ваше життя - вам вирішувати. Але будь який «конфетный период» закінчується і починаються «трудовые будни». І що далі?
Почекуха• 20 ноября 2023
Ответ дляБараболька
20 лет вместе, есть и любовь, и секс, и бабочки
Сегодня я не я• 20 ноября 2023
А що вам бракує для щастя?Я сама живу і щаслива.Що вам треба?
Вакцениро Вона• 20 ноября 2023
Ответ дляТаЕщеОптимистка
так у них любовники чуть старше ваших детей.
автор ТаЕщеОптимистка • 20 ноября 2023
Ответ дляПрибираю щодня
не мій варіант, це підло .

Ермолайчик• 20 ноября 2023
Ответ дляТаЕщеОптимистка
А чого Вам не вистачає для щастя? Інтиму? Ну то наскочте першою на чоловіка? Романтики? Так влаштуйте романтичну вечерю…
Кинг-Конгша• 20 ноября 2023
Вы надеетесь найти нормального мужчину без груза жизни, детей бывших баб и остального геморроя с которым будете счастливы остаток лет?
Семицветка• 20 ноября 2023
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Так разожгите огонь в своей семье. И будут вам снова бабочки и счастье.
Прибираю щодня• 20 ноября 2023
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Ну, года три бабочки полетают, а дальше что? Дети, тем более в таком возрасте, ломать их жизненный уклад разводом родителей- прекрасная идея.
ПП-шница• 20 ноября 2023
В мої 48 наче повернулися в перші роки життя разом, чоловік старший на 6 років, ніжний і чуйний. Сьогодні у нас 25 років, як одружені. Колись думала розвестися, добре, що не зробила цього
ПП-шница• 20 ноября 2023
Ответ дляПочекуха
І у нас так.
ИНЬэтовамниЯНЬ• 20 ноября 2023
Ответ дляКраїна мрій
Сочувствую, я тоже , 3 месяца как
Нічого вдягти• 20 ноября 2023
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Так,а чому ви не щасливі?
автор ТаЕщеОптимистка • 20 ноября 2023
Ответ дляКраїна мрій
розумію! обнімаю Вас!
я ж поговорити. як завжди думки і ситуації порадниць наштовхують на серйозні думки ,які формують потім вчинки і висновки.
Фантазерша• 20 ноября 2023
У меня такие мысли возникли в 32
Я развелась
Сейчас 41, бабочки, интим все есть, вот уже 7 лет
Дальше будем посмотреть

Зрадорозганячка• 20 ноября 2023
Если нет проблем их надо придумать
автор ТаЕщеОптимистка • 20 ноября 2023
Ответ дляЕрмолайчик
тому і захотілося почути думки зі сторони.
тому як мінімум 7 років і нічого не міняла, берегла сім´ю.
а зараз просто захотілося з кимось поговорити на цю тему.
Гладиолус• 20 ноября 2023
Ответ дляТаЕщеОптимистка
А сколько несчастливых и одиноких в 40+ или 50+ вы читаете?
Их намного больше.

Мне 44, и в меня никто не был влюблен, у меня не было взаимной любви. Муж есть

Но я отлично понимаю что я и сама уже никогда не влюблюсь. Слишком прагматична стала.
Кинг-Конгша• 20 ноября 2023
Ответ дляЗрадорозганячка
Если нет проблем их надо придумать
Купить козу и потом продать козу)))
Mammamiasantalucia• 20 ноября 2023
Поговоріть з чоловіком, поділіться своїми потребами. Ходіть разом на побачення, робіть йому компліменти також, розворушіть його, якщо для вас це так критично. А так у вас банальна криза середнього віку
автор ТаЕщеОптимистка • 20 ноября 2023
Ответ дляСегодня я не я
в тім і справа, що я уже не пам´ятаю, що таке щастя.. Тому навіть відповісти Вам мені важко..
автор ТаЕщеОптимистка • 20 ноября 2023
Ответ дляКинг-Конгша
звісно ні.
Сплюшка• 20 ноября 2023
Ответ дляТаЕщеОптимистка
То й ви тут пишіть
Сегодня я не я• 20 ноября 2023
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Може депресія,тож і таке буває
Гладиолус• 20 ноября 2023
Ответ дляФантазерша
У меня такие мысли возникли в 32
Я развелась
Дальше будем посмотреть
Так 7 первых лет и у автора были.
А вот будут ли через ещё 10
Почекуха• 20 ноября 2023
Ответ дляПП-шница
І у нас так.
А ті, хто ржуть отими смайликами, то не вірять, бо в них такого нема, то виходить, ні в кого нема