забиякина• 20 ноября 2023
Прага, отелі, порекомендуйте будь ласка.
2-3 км. до центру, можна і ближче) але не за всі гроші світу.
Дякую.
забиякина
• 24 ноября 2023
Ответ дляdrimka1979
купую квитки з України до Перемишля за 19 днів до виїзду на сайті уз і з Перемишля до Праги до місяць до виїзду на сайті реджіоджет.
подивилась, згадала) я його дивилась.
там потяг прибуває рано в ранці 06:37, це мені не сподобалось)
заселення чекати..
тому і пішла на сайт польс. Інтерсіті, бо він прибуває бл. 18:00
заселення чекати..
забиякина
• 24 ноября 2023
Ответ дляdrimka1979
то ціна 303 євро( купейний вагон) і десь 5400 грн за чотирьох в дві сторони
тут я Вас не зрозуміла)
303 євро?
мені потрібно з Києва
303 євро?
мені потрібно з Києва
drimka1979• 27 ноября 2023
Ответ длязабиякина
regiojet
2 квітки туди\назад 260 євро((
ціна залежить від днів тижня, в нас з Хмельницького в дві сторони 108 євро один квиток