lilu1990• Изменено 20 ноября 2023

Стефанчук і нацменшинства

Стефанчук заявил, что русских нацменьшинств в Украине нет и не может быть, а их права должны быть ущемлены.

По его словам, принятый в декабре 2022 года закон о национальных меньшинствах не распространяется на русских.

По-моєму, Стефанчук перегинає палку.
МАМА НИКИТКИ-2• 21 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
Сльоза за те в що перетворюється наша влада

Замість правильних наративів і конструктивних посилів, ллє всяке г*вно. Так і уявляю

Єврокомісія, дивись, руцкіє на нас напали, тому ми зараз зробимо вигляд, що людей з російським корінням в Україні немає і закон про нацменшини на них не розповсюджується.

А, забув, дайте ще гроші на боротьбу за свободу і демократію в Україні. Ми ж ото не Росія
В цьому випадку підтримую владу. Не має і не може більше бути в Україні кацапськіх нацменшин

автор lilu1990 • 21 ноября 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Те що ви там вважаєте і Стефанчук суперечить визначенню нацменшина, яке самі ж ці люди записали в новому законі про нацменшини.

У нас індивідуальний проізвол важливіший за закон?
МАМА НИКИТКИ-2• 21 ноября 2023
Ответ дляlilu1990

Ідіть закон почитайте, а не транслюєте кацапсткі. Прошивки. Там все написано, і Стефанчук нічого нового не сказав. Виключно в рамках закону
автор lilu1990 • 21 ноября 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Ні, не в рамках. Нацменшина визначається по етнічній приналежності. Стефанчук відмінив закон для людей з російським корінням в Україні . Бо йому так захотілося
автор lilu1990 • 21 ноября 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Національна меншина (спільнота) України (далі - національна меншина (спільнота) - це стала група громадян України, які не є етнічними українцями, проживають на території України в межах її міжнародно визнаних кордонів, об’єднані спільними етнічними, культурними, історичними, мовними та/або релігійними ознаками, усвідомлюють свою приналежність до неї, виявляють прагнення зберегти і розвивати свою мовну, культурну, релігійну самобутність.
МАМА НИКИТКИ-2• 21 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
Ви тут читаєте, а там не читаєте, чі як?
6. Права і свободи осіб, які належать до національних меншин (спільнот), можуть бути обмежені відповідно до закону в інтересах національної безпеки, для забезпечення територіальної цілісності та громадського порядку, запобігання заворушенням чи злочинам, охорони здоров’я населення, захисту прав і свобод інших осіб, якщо таке обмеження є необхідним у демократичному суспільстві.

{Абзац перший частини шостої статті 5 в редакції Закону № 3389-IX від 21.09.2023}

При реалізації та/або захисті прав і свобод осіб, які належать до національних меншин (спільнот), забороняється популяризація або пропаганда держави-терориста (держави-агресора) та її органів, російського нацистського тоталітарного режиму, символіки воєнного вторгнення російського нацистського тоталітарного режиму в Україну, представників органів влади держави-терориста (держави-агресора) та їхніх дій, що створюють позитивний образ держави-терориста (держави-агресора), виправдовують чи визнають правомірною збройну агресію Російської Федерації як держави-терориста проти України, окупацію території України.
Ирина_Б_• 21 ноября 2023
может он о гомосятине говорил, а не о русских?
автор lilu1990 • 21 ноября 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2

Але і ви читаєте через одне місце. Права і свободи окремих осіб обмежуються, а не цілої нацменшини.

Усі повинні відповідати за діяння окремих осіб? Нас так в школі класний керівник наказував
автор lilu1990 • 21 ноября 2023
Ответ дляИрина_Б_
Ще одна. Дамочка, ви в ЄС чи куди зібралися? Немає поняття гомосятіни. Забудьте. В усіх рівні права і можливості

автор lilu1990 • 21 ноября 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2

Загалом справа не в російській нацменшині в Україні, а в індивідуальному проізволі.
Сьогодні одних відміняють, завтра інших. І усе це під оплески венеціанської комісії?
Mrs.Ochmonek• 21 ноября 2023
Сподіваюсь, ви підтримуєте повернення графи ’національність’ в паспорти, щоб знати скільки насправді є тої самої меншини , щоб її захищати?
автор lilu1990 • 21 ноября 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Я захищаю закон. Скільки жителів Закарпаття взагалі не говорять українською, лиш угорською та до них немає ніяких претензій, хоча Орбан скільки уже натякав, бігаючи з шарфіками в тому числі, на захист своїх?

Тільки 4 дня назад

Орбан заявив, що ситуація з угорською мовою на Закарпатті гірша, ніж за часів СРСР.

Прем´єр зазначив, що Угорщина надасть усю допомогу закарпатським угорцям, оскільки Україна ’продовжує карати закарпатців’. Орбан також заявив, що Україна веде війну без міжнародно визнаної мети.

Норм так? Нічого?
То нам і угорську нацменшину, може треба відмінити? Будем діяти на випередження?
Mrs.Ochmonek• 21 ноября 2023
Ответ дляlilu1990

Тільки 4 дня назад

Норм так? Нічого?
Як це ’нема претензій’??
Але я вас не про те питала, а ви як завжди) ну нехай)
автор lilu1990 • 21 ноября 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Як це ’нема претензій’??
Бо ви зациклені лиш на одній точці. Якщо наказувати когось за щось, то індивідуально. З використанням відповідної доказової бази. З легкої руки стефанчука в українському законодавстві тепер діє правило ’усі будуть відповідати за помилки одного’? Якщо абстрагуватись від питання про нацменшини.

Подивимось, як ви заговорите, коли до вас його примінять