Замурмишка• 21 ноября 2023
Ціни на котинят, а де ви купували своїх улюбленців?
Дивлюсь в олх ціни різні, є і за тисячу а є і за двадцять. На що звертати увагу, де купувати?
Не худа ні разу• 21 ноября 2023
Ответ дляДля драки
Хотела брать сфинкса в питомнике, а пришлось в луже под домом, орал так, что мне на 7 этаж слышно было. Самый любимый кот, самый лучший
вот вот
пока я все определялась - сфинкс, ориентал, вислоушка - образовались наши, с соседнего участка на даче. их топить собирались
АсобеннАя• 21 ноября 2023
Британскую отдали бесплатно, ей было 9 месяцев. Второго нашла на улице. Он под колесом сидел.
Life is Beautiful• 21 ноября 2023
Завжди підбирала на вулиці. Багато прилаштувала, бо не можу в себе залишати більш трьох.
Мядуза аля моргонер• 21 ноября 2023
Хотіла абіссинця.
В результаті одну мала з помийки притягла. Другу уже я з закинутої ділянки витягла з кущів. Сиділа, плакала.
А за поведінкою - то наче за всі гроші і питомнику купила :) Одна ласкава, тендітна, лагідна - ну просто не киця, а антистрес концентрований.
А друга - господи, дай мені сил. Розбійниця і бандитка невгамовна. Але теж лагідна і ласкава, коли набігається. Просто вона всюди, все їй треба, зкидати, лапами тицяти, штори, полиці, шафи, тумбочки, дрібнички на столах...
спальное место• 21 ноября 2023
Покупала в питомнике, с полным комплектом документов и регистрацией в клубе. Цена на котиков была 1000 $, на кошечек - 1500 и выше.
Панна Кота• 21 ноября 2023
Першого купила за 1000 грн -виявився хворим, довго і дорого лікували
Другого брала з документами, дорого, вже 3 роки все ок
Life is Beautiful• 21 ноября 2023
Ответ дляНаталія-Ната
В мае прошлого года в ирпине взяли смесь шотландца бесплатно)
Дуже схож на мою Плюшу)
У меня тонкинезы чистокровные. в нашей стране это очень редкая порода. Котики без подшерстка, без агрессии, поддаются дрессировке, замечательно уживаются с другими животными, отлично переносят путешествия. В Америке данную породу применяют в пэт-терапии. если интересно, - пишите в личку, есть свободная девочка.
спальное место• 21 ноября 2023
Ответ дляджили
Покажите фотку плиз.
спальное место• 21 ноября 2023
Ответ дляджили
0969673933. напишите мне на вайбер, пришлю фото. на советчице у меня почему то не прикрепляются фото и видео
Видео тут не получится прикрепить, а фото через фотоаппарат под постом легко цепляется
Весотехник• 21 ноября 2023
Я купувала вислоуху в 2012 році на олх за 700 грн. Зараз я би врятувала кошеня з вулиці чи притулку. Тоді була молода і дурна
Не обижаюсь• 21 ноября 2023
Ответ дляджили
покажите как выглядит
Полюю на дрони• 21 ноября 2023
Я була зооволонтером,залишила собі беспородного кота,прожив 20,5 років,але все життя були проблеми з зубаими,прийшлось виривати періодично,останні років 8 був беззубий,але їв сухий корм при цьому.Інші коти з розплідників,серед них були з вадами серця,з і ншими проблемами.Зараз 3 котика,одного прооперували недавно-сечокам’яна хвороба.Так що не вгадаєш ,який буде кіт здоровий чи ні,породичтий чи з вулиці взятий.Але мої всі котики дуже чемні і охайні,люблю іх сильно.Але,заводячи кота,майте на увазі,що утримання доволі дороге(якісний корм,щеплення), а ветеринарні медичні послуги то жах,як дорого
Це мої пампушки
Луковая• 21 ноября 2023
Не плодити шахраїв і не купувати на олх.
Якщо хочете породного,шукайте заводчиків, можна на виставку сходити.
Якщо не породного,то у волонтерів або самі з вилиці візміть і буде вам справжній друг.
Я тааак хотіла кошеня, будь яке, прям ось до скрипу зубів та суглобів))
Квартира зйомна, власники проти були.
Всі мізки винесла чоловікові - приніс на Новий Рік Віслуохого.
Як я від радості плакала, здається, весь будинок чув!!)))
Але....вже потім почала дізнаватися - купа моментів з породистими. Вони багато хворіють.
Пісні НЕ співає мені! А годую, горшок мию, кігті - все не мені!
Я б зі смітника б взяла, чесно! Будь якого!
Квартира зйомна, власники проти були.
спальное место• 21 ноября 2023
Ответ дляsolnce_g_
Квартира зйомна, власники проти були.
Думаете с улицы не может быть генетических мутаций и проблем со здоровьем? Тем более что угодно может быть, если бульдога с носорогом случайно повязали.
Весотехник• 21 ноября 2023
Ответ дляsolnce_g_
Квартира зйомна, власники проти були.
В мене кішка взагалі не ручна, сама по собі, не любить на руках, хоча може сппти і зі мною, коли як. Але я її люблю, вона в теплі, сита, спить і хропить)
Партизанка• 21 ноября 2023
У мене з притулку.
Якщо б була важлива порода - тільки у заводчиків , з документами, паспортом і всім як треба. Це дорого. Але брати у розплідників - це жах, буде і хворе і взагалі треба звертати їх ’ бізнес’.
Дивилася якось сюжет про таку бізнесмену, у якої коти в клітках живуть, постійно народжують, зморені , напівголодні. Та жах просто.
Ответ дляВесотехник
теж, спить тільки в ногах, під боком якщо спить, то якщо мені дуууже погано (голова болить, змучена). То раз на рік)